PublishPress Capabilities Pro 2.42.0 - en to cs_CZ translation catalogue (266 entries)

note: Description of the plugin
en: PublishPress Capabilities is the access control plugin for WordPress. You can manage all your WordPress user roles, from Administrators to Subscribers.
cs_CZ: PublishPress Capabilities je plugin pro řízení přístupu pro WordPress. Můžete spravovat všechny uživatelské role WordPressu, od administrátorů po předplatitele.

en: Note: Control of custom post statuses is %1$sdisabled%2$s.
cs_CZ: Poznámka: Řízení vlastních stavů příspěvků je %1$szakázáno%2$s.

en: Note: Status-specific post editing capabilities are %1$sdisabled%2$s.
cs_CZ: Poznámka: Možnosti úprav příspěvků specifické pro status jsou %1$szakázány%2$s.

en: Admin Menus allows you to edit the admin menu links and control who has access.
cs_CZ: Admin Menus vám umožňuje upravit odkazy v administrátorském menu a řídit, kdo má přístup.

en: You do not have permission to manage menu restrictions.
cs_CZ: Nemáte oprávnění spravovat omezení menu.

en: Settings updated.
cs_CZ: Nastavení aktualizováno.

en: Saving Menu Order...
cs_CZ: Ukládání pořadí menu...

en: Saving Menu Name...
cs_CZ: Ukládání názvu menu...

en: Menu Name can not be empty.
cs_CZ: Název menu nemůže být prázdný.

en: Change Icon
cs_CZ: Změnit ikonu

en: Search icons...
cs_CZ: Hledat ikony...

en: Menu icon updated
cs_CZ: Ikona menu aktualizována

en: Error updating menu icon
cs_CZ: Chyba při aktualizaci ikony menu

en: Duplicate menu with this Menu URL already exists
cs_CZ: Duplicitní menu s tímto URL menu již existuje

en: Duplicate submenu with the menu url already exist
cs_CZ: Duplicitní podmenu s URL menu již existuje

en: Homepage
cs_CZ: Domovská stránka

en: Archive Pages
cs_CZ: Archivovat stránky

en: Single Pages
cs_CZ: Jednotlivé stránky

en: Select pages...
cs_CZ: Vyberte stránky...

en: You can select page types where this element will be added.
cs_CZ: Můžete vybrat typy stránek, do kterých bude tento prvek přidán.

en: Select post types...
cs_CZ: Vyberte typy příspěvků...

en: This will add a metabox on the post editing screen. You can use this feature to add body classes only for that post.
cs_CZ: Toto přidá metabox na obrazovku pro úpravu příspěvků. Tuto funkci můžete použít k přidání tříd těla pouze pro tento příspěvek.

en: Visibility Statuses
cs_CZ: Stavy viditelnosti

en: Visibility Status Capabilities
cs_CZ: Oprávnění pro stavy viditelnosti

en: Set
cs_CZ: Nastavit

en: Read
cs_CZ: Číst

en: Edit Others
cs_CZ: Upravit ostatní

en: Delete Others
cs_CZ: Smazat ostatní

en: Can set posts to this status
cs_CZ: Může nastavit příspěvky na tento stav

en: Can read posts in this status
cs_CZ: Může číst příspěvky v tomto stavu

en: Can edit other users' posts in this status
cs_CZ: Může upravit příspěvky jiných uživatelů v tomto stavu

en: Can delete other users' posts in this status
cs_CZ: Může smazat příspěvky jiných uživatelů v tomto stavu

en: Configure post status properties, post types
cs_CZ: Konfigurovat vlastnosti stavu příspěvků, typy příspěvků

en: Toggle all capabilities for this status
cs_CZ: Přepnout všechna oprávnění pro tento stav

en: %s: assigned by Permission Group
cs_CZ: %s: přiděleno skupině oprávnění

en: This capability is %s
cs_CZ: Toto oprávnění je %s

en: It is required in addition to the type-specific capability.
cs_CZ: Je to požadováno vedle specifické schopnosti typu.

en: shared capability: %s
cs_CZ: sdílená schopnost: %s

en: Custom Statuses
cs_CZ: Vlastní stavy

en: Revision Statuses
cs_CZ: Stavy revize

en: Revision Status Capabilities
cs_CZ: Schopnosti stavů revize

en: Custom Status Capabilities
cs_CZ: Schopnosti vlastních stavů

en: Can edit posts of this status
cs_CZ: Může upravovat příspěvky tohoto stavu

en: Can edit other's posts of this status
cs_CZ: Může upravovat příspěvky ostatních tohoto stavu

en: Can delete posts of this status
cs_CZ: Může mazat příspěvky tohoto stavu

en: Can delete other's posts of this status
cs_CZ: Může mazat příspěvky ostatních tohoto stavu

en: Configure status properties, post types, capability requirements
cs_CZ: Nastavit vlastnosti stavu, typy příspěvků, požadavky na schopnosti

en: To control revision editing and deletion, install the %1$sPublishPress Revisions%2$s and %3$sStatuses Pro%4$s plugins.
cs_CZ: Pro řízení úprav a mazání revizí nainstalujte pluginy %1$sPublishPress Revisions%2$s a %3$sStatuses Pro%4$s.

en: To define and control Revision statuses, install the %1$sStatuses Pro%2$s plugin.
cs_CZ: Pro definování a řízení stavů revize nainstalujte plugin %1$sStatuses Pro%2$s.

en: To define and control Revision statuses, install the %1$sPublishPress Revisions%2$s plugin.
cs_CZ: Pro definování a řízení stavů revize nainstalujte plugin %1$sPublishPress Revisions%2$s.

en: To define and control Revision statuses, update the %1$sPublishPress Revisions%2$s plugin to version %3$s or higher.
cs_CZ: Pro definování a řízení stavů revize aktualizujte plugin %1$sPublishPress Revisions%2$s na verzi %3$s nebo vyšší.

en: To control revision editing and deletion, please set %1$sRevisions Compatibility Mode%2$s to "Enhanced Revision access control"
cs_CZ: Pro řízení úprav a mazání revizí nastavte prosím %1$sRevisions Compatibility Mode%2$s na "Vylepšená kontrola přístupu k revizím"

en: To enable or disable enforcement of custom editing capabilities for any status, click its Post Access cell in the %1$sStatuses table%2$s, then reload this screen.
cs_CZ: Pro povolení nebo zakázání vynucení vlastních schopností úprav pro jakýkoli stav klikněte na jeho buňku Přístup k příspěvkům v %1$sTabulce stavů%2$s a poté tuto obrazovku znovu načtěte.

en: Block access to Plugins screen via direct link
cs_CZ: Zablokovat přístup na obrazovku pluginů pomocí přímého odkazu

en: Block access to Profile screen via direct link
cs_CZ: Zablokovat přístup na obrazovku profilu pomocí přímého odkazu

en: Block access to Media Library via direct link
cs_CZ: Zablokovat přístup do Knihovny médií pomocí přímého odkazu

en: Block access to Themes screen via direct link
cs_CZ: Blokovat přístup na obrazovku Témata pomocí přímého odkazu

en: Block access to Users and Add New User screen via direct link
cs_CZ: Blokovat přístup na obrazovku Uživatelé a Přidat nového uživatele pomocí přímého odkazu

en: Block by URL
cs_CZ: Blokovat podle URL

en: Enter URL to be blocked by role:
cs_CZ: Zadejte URL, která má být blokována podle role:

en: Editing:
cs_CZ: Úprava:

en: Title
cs_CZ: Název

en: Enter the name/label to identify the element under Blocked by URL section of this screen.
cs_CZ: Zadejte název/štítek pro identifikaci prvku v sekci Blokováno podle URL na této obrazovce.

en: URLs
cs_CZ: URL adresy

en: Separate multiple urls by comma. (e.g, %1$s, %2$s).
cs_CZ: Oddělte více URL čárkou. (např. %1$s, %2$s).

en: Wildcard Block
cs_CZ: Blokování s použitím zástupných znaků

en: Enable wildcard prefix matching for this URL rule.
cs_CZ: Povolit shodu s předponou zástupných znaků pro toto pravidlo URL.

en: When enabled, users are blocked from any URL that starts with the value entered above.
cs_CZ: Pokud je povoleno, uživatelé jsou blokováni na jakékoli URL, která začíná hodnotou zadanou výše.

en: Cancel Edit
cs_CZ: Zrušit úpravy

en: Add New
cs_CZ: Přidat nové

en: Save Edit
cs_CZ: Uložit úpravy

en: An error occured!
cs_CZ: Došlo k chybě!

en: Invalid action. Reload this page and try again.
cs_CZ: Neplatná akce. Znovu načtěte tuto stránku a zkuste to znovu.

en: All fields are required.
cs_CZ: Všechna pole jsou povinná.

en: Custom item updated successfully
cs_CZ: Vlastní položka byla úspěšně aktualizována

en: New custom item added successfully
cs_CZ: Nová vlastní položka byla úspěšně přidána

en: Wildcard enabled
cs_CZ: Wildcard povolen

en: View
cs_CZ: Zobrazit

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Invalid request!.
cs_CZ: Neplatný požadavek!.

en: Selected item deleted successfully
cs_CZ: Vybraný prvek byl úspěšně smazán

en: You do not have permission to access this page.
cs_CZ: Nemáte oprávnění k přístupu na tuto stránku.

en: Hide Hello Dolly from plugin list
cs_CZ: Skrýt Hello Dolly z seznamu pluginů

en: Hide plugin row action links (Deactivate, Activate, Delete etc buttons)
cs_CZ: Skrýt odkazy akce řádku pluginu (Deaktivovat, Aktivovat, Smazat atd. tlačítka)

en: Hide Add New Post button from post screen
cs_CZ: Skrýt tlačítko Přidat nový příspěvek ze stránky příspěvků

en: Hide plugin row Deactivate button from all plugin lists
cs_CZ: Skrýt tlačítko Deaktivovat řádku pluginu ze všech seznamů pluginů

en: Hide plugin row Delete button from all plugin lists
cs_CZ: Skrýt tlačítko Smazat řádku pluginu ze všech seznamů pluginů

en: Hide CSS Elements
cs_CZ: Skrýt prvky CSS

en: You can remove other elements from admin area by adding their IDs or classes below:
cs_CZ: Můžete odstranit další prvky z administrativní oblasti přidáním jejich ID nebo tříd níže:

en: Enter the name/label to identify the custom element on this screen.
cs_CZ: Zadejte název/label pro identifikaci vlastního prvku na této obrazovce.

en: Element IDs or Classes
cs_CZ: ID nebo třídy prvků

en: IDs or classes to hide. Separate multiple values by comma (.custom-item-one, .custom-item-two, #new-item-id).
cs_CZ: ID nebo třídy k skrytí. Oddělte více hodnot čárkou (.custom-item-one, .custom-item-two, #new-item-id).

en: Target URLs
cs_CZ: Cílové URL

en: Optional. Restrict this CSS hide rule to specific admin URLs. Separate multiple URLs by comma.
cs_CZ: Volitelné. Omezte toto pravidlo skrytí CSS na konkrétní administrativní URL. Oddělte více URL čárkou.

en: Wildcard URL Match
cs_CZ: Shoda URL s použitím zástupného znaku

en: Enable wildcard prefix matching for Target URLs.
cs_CZ: Povolit shodu s divokými znaky pro cílové URL.

en: When enabled, this rule applies if current URL starts with any Target URL value.
cs_CZ: Pokud je povoleno, tato pravidlo se použije, pokud aktuální URL začíná jakoukoli hodnotou cílového URL.

en: CSS element updated successfully.
cs_CZ: CSS prvek byl úspěšně aktualizován.

en: New CSS element added successfully.
cs_CZ: Nový CSS prvek byl úspěšně přidán.

en: URL targeted
cs_CZ: Cílové URL

en: URL wildcard
cs_CZ: Divoké znaky URL

en: Security check failed
cs_CZ: Kontrola zabezpečení selhala

en: Permission denied
cs_CZ: Přístup odepřen

en: Settings updated successfully.
cs_CZ: Nastavení byla úspěšně aktualizována.

en: Admin Menu Order reset successfully. Reloading page...
cs_CZ: Pořadí administrátorského menu bylo úspěšně resetováno. Načítání stránky...

en: Admin Menu Names reset successfully. Reloading page...
cs_CZ: Názvy administrátorského menu byly úspěšně resetovány. Načítání stránky...

en: Admin Menu Cache reset successfully. Reloading page...
cs_CZ: Cache administrátorského menu byla úspěšně resetována. Načítání stránky...

en: Admin Menu reset successfully. Reloading page...
cs_CZ: Administrátorské menu bylo úspěšně resetováno. Načítání stránky...

en: Menu deleted successfully.
cs_CZ: Menu bylo úspěšně smazáno.

en: New menu added successfully. Reloading page...
cs_CZ: Nové menu bylo úspěšně přidáno. Načítání stránky...

en: Invalid data
cs_CZ: Neplatná data

en: Menu Name Updated for all roles.
cs_CZ: Název menu byl aktualizován pro všechny role.

en: Menu Name Updated.
cs_CZ: Název menu byl aktualizován.

en: Menu Order Updated.
cs_CZ: Pořadí menu bylo aktualizováno.

en: Type:
cs_CZ: Typ:

en: Menu Link
cs_CZ: Odkaz v menu

en: Submenu Link
cs_CZ: Odkaz v podmenu

en: Menu Separator
cs_CZ: Oddělovač menu

en: Submenu Separator
cs_CZ: Oddělovač podmenu

en: Position:
cs_CZ: Pozice:

en: After
cs_CZ: Po

en: Menu Title:
cs_CZ: Název menu:

en: My Custom Menu
cs_CZ: Moje vlastní menu

en: Menu Title is required.
cs_CZ: Název menu je povinný.

en: Separator Style
cs_CZ: Styl oddělovače

en: Line (____________________)
cs_CZ: Čára (____________________)

en: Empty Space
cs_CZ: Prázdný prostor

en: Menu URL:
cs_CZ: URL menu:

en: Enter an internal link such as %1s or an external link such as %2s. Any link can only be used once for a Menu URL.
cs_CZ: Zadejte interní odkaz, například %1s, nebo externí odkaz, například %2s. Jakýkoli odkaz může být použit pouze jednou pro URL menu.

en: Menu with this url already exist.
cs_CZ: Menu s tímto URL již existuje.

en: Menu Capability:
cs_CZ: Schopnost menu:

en: This is the capability required to see this menu. For example: %1s or %2s If you're entering a custom capability, remember to add and assign it to preferred roles on the capabilities page
cs_CZ: Toto je schopnost potřebná k zobrazení tohoto menu. Například: %1s nebo %2s. Pokud zadáváte vlastní schopnost, nezapomeňte ji přidat a přiřadit preferovaným rolím na stránce schopností

en: Menu Capability is required.
cs_CZ: Schopnost menu je povinná.

en: Menu Icon
cs_CZ: Ikona menu

en: Save Menu Link
cs_CZ: Uložit odkaz v menu

en: Toggle all
cs_CZ: Přepnout vše

en: New Menu Link
cs_CZ: Nový odkaz v menu

en: (Can't detect menu name)
cs_CZ: (Nelze zjistit název menu)

en: This menu name is not available in menu global data or directly registered with the menu
cs_CZ: Tento název menu není k dispozici v globálních datech menu nebo není přímo registrován v menu

en: All Roles
cs_CZ: Všechny role

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: This option is disabled to prevent complete lockout
cs_CZ: Tato možnost je zakázána, aby se předešlo úplnému zablokování

en: Are you sure you want to delete %1s? %2s %3s
cs_CZ: Opravdu chcete smazat %1s? %2s %3s

en: The capability required to access this menu is %s
cs_CZ: Požadovaná oprávnění pro přístup k tomuto menu je %s

en: Rename Menu
cs_CZ: Přejmenovat menu

en: Move Up
cs_CZ: Posunout nahoru

en: Move Down
cs_CZ: Posunout dolů

en: No menu found
cs_CZ: Žádné menu nebylo nalezeno

en: How to use Admin Menus
cs_CZ: Jak používat administrátorská menu

en: usage key
cs_CZ: klíč použití

en: No change
cs_CZ: Žádná změna

en: This feature is denied
cs_CZ: Tato funkce je zamítnuta

en: View Documentation
cs_CZ: Zobrazit dokumentaci

en: Admin Menus Settings
cs_CZ: Nastavení administrátorských menu

en: Hide Submenus
cs_CZ: Skrýt podmenu

en: Show Menu Slugs
cs_CZ: Zobrazit slugs menu

en: Reset Admin Menus
cs_CZ: Obnovit administrátorská menu

en: You can reset admin menu order and name to their original position and names. You can also reset menu cache to fix issue of missing menu.
cs_CZ: Můžete obnovit pořadí a názvy administrátorského menu na jejich původní pozice a názvy. Můžete také obnovit cache menu, abyste vyřešili problém s chybějícím menu.

en: Reset Menu Order
cs_CZ: Obnovit pořadí menu

en: Reset Cached Menu
cs_CZ: Obnovit cache menu

en: Reset Menu Names
cs_CZ: Obnovit názvy menu

en: Reset Selected Option
cs_CZ: Obnovit vybranou možnost

en: Add New Classic Editor Restrictions
cs_CZ: Přidat nová omezení klasického editoru

en: You can remove other elements from the editor screen by adding their IDs or classes below:
cs_CZ: Můžete odstranit další prvky z obrazovky editoru přidáním jejich ID nebo tříd níže:

en: Add New Gutenberg Restrictions
cs_CZ: Přidat nová omezení Gutenberg

en: Invalid action. Reload this page and try again if occured in error.
cs_CZ: Neplatná akce. Znovu načtěte tuto stránku a zkuste to znovu, pokud došlo k chybě.

en: Custom item updated successfully. Save changes to apply restrictions.
cs_CZ: Vlastní prvek byl úspěšně aktualizován. Uložte změny pro aplikaci omezení.

en: New custom item added. Save changes to apply restrictions.
cs_CZ: Nový vlastní prvek byl přidán. Uložte změny pro aplikaci omezení.

en: Hide the Patterns tab in the block editor
cs_CZ: Skrýt kartu Vzory v blokovém editoru

en: Hide the Insert/edit link button in the Classic Editor
cs_CZ: Skrýt tlačítko Vložit/upravit odkaz v klasickém editoru

en: Custom Classic Editor Restrictions
cs_CZ: Vlastní omezení klasického editoru

en: Custom Gutenberg Restrictions
cs_CZ: Vlastní omezení Gutenberg

en: Metaboxes
cs_CZ: Metaboxy

en: An error occurred. Please try again or contact the support team.
cs_CZ: Došlo k chybě. Zkuste to prosím znovu nebo kontaktujte tým podpory.

en: License
cs_CZ: Licence

en: Activate Key
cs_CZ: Aktivovat klíč

en: Deactivate Key
cs_CZ: Deaktivovat klíč

en: Connecting to publishpress.com server...
cs_CZ: Připojuji se k serveru publishpress.com...

en: The request could not be processed due to a connection failure.
cs_CZ: Žádost nemohla být zpracována kvůli chybě připojení.

en: Please enter the license key shown on your order receipt.
cs_CZ: Zadejte prosím licenční klíč uvedený na vašem potvrzení o objednávce.

en: An unidentified error occurred.
cs_CZ: Došlo k neidentifikované chybě.

en: The key has been deactivated.
cs_CZ: Klíč byl deaktivován.

en: The key has been activated.
cs_CZ: Klíč byl aktivován.

en: The key has expired.
cs_CZ: Klíč vypršel.

en: The key is invalid.
cs_CZ: Klíč je neplatný.

en: An unknown activation error occurred.
cs_CZ: Došlo k neznámé chybě aktivace.

en: The key provided is not valid. Please double-check your entry.
cs_CZ: Poskytnutý klíč není platný. Zkontrolujte prosím svůj vstup.

en: This site is not valid to activate the key.
cs_CZ: Tato stránka není platná pro aktivaci klíče.

en: The key provided could not be validated by publishpress.com.
cs_CZ: Poskytnutý klíč nemohl být ověřen serverem publishpress.com.

en: The key provided is already active on another site.
cs_CZ: Poskytnutý klíč je již aktivní na jiné stránce.

en: The key has already been activated on the allowed number of sites.
cs_CZ: Klíč již byl aktivován na povoleném počtu stránek.

en: An unknown deactivation error occurred.
cs_CZ: Došlo k neznámé chybě deaktivace.

en: Unable to deactivate because the provided key is not valid.
cs_CZ: Nelze deaktivovat, protože zadaný klíč není platný.

en: This site is not valid to deactivate the key.
cs_CZ: Tato stránka není platná pro deaktivaci klíče.

en: The key provided is not active on the specified site.
cs_CZ: Zadaný klíč není aktivní na určené stránce.

en: If this is incorrect, <a href="%s">request activation help</a>.
cs_CZ: Pokud je to nesprávné, <a href="%s">požádejte o pomoc s aktivací</a>.

en: Please save settings before uploading site configuration.
cs_CZ: Před nahráním konfigurace webu prosím uložte nastavení.

en: (Locked on by Statuses Pro)
cs_CZ: (Zamčeno pomocí Statuses Pro)

en: Control custom statuses
cs_CZ: Ovládat vlastní stavy

en: Control selection of custom post statuses. %s
cs_CZ: Ovládat výběr vlastních stavů příspěvků. %s

en: Apply status-specific capabilities for post editing, deletion.
cs_CZ: Použijte specifické schopnosti pro úpravy a mazání příspěvků podle stavu.

en: Enable Custom Visibility Statuses
cs_CZ: Povolit vlastní viditelnost stavů

note: Translators: %1$s and %2$s is link markup
en: For Visibility Statuses, %1$senable the Status Control module%2$s in Permissions Pro
cs_CZ: Pro viditelnost stavů, %1$zpovolení modulu Ovládání stavů%2$s v Permissions Pro

en: Apply status-specific, type-specific editing capabilities for Visibility Statuses
cs_CZ: Použijte specifické schopnosti pro úpravy podle stavu a typu pro viditelnost stavů

en: License Key Activation
cs_CZ: Aktivace licenčního klíče

en: Your PublishPress license key has expired. For continued priority support, <a href="%s">please renew</a>.
cs_CZ: Váš licenční klíč PublishPress vypršel. Pro pokračování s prioritní podporou, <a href="%s">prosím obnovte</a>.

en: Your PublishPress license key will expire today. For updates and priority support, <a href="%s">please renew</a>.
cs_CZ: Váš licenční klíč PublishPress vyprší dnes. Pro aktualizace a prioritní podporu, <a href="%s">prosím obnovte</a>.

en: Your PublishPress license key will expire in %d day. For updates and priority support, <a href="%s">please renew</a>. |
cs_CZ[0]: Váš klíč k licenci PublishPress vyprší za %d den. Pro aktualizace a prioritní podporu, <a href="%s">prosím obnovte</a>.
cs_CZ[1]: Váš klíč k licenci PublishPress (pro aktualizace pluginu) vyprší za %d dny. Pro aktualizace a prioritní podporu, <a href="%s">prosím obnovte</a>.
cs_CZ[2]: Váš klíč k licenci PublishPress (pro aktualizace pluginu) vyprší za %d dní. Pro aktualizace a prioritní podporu, <a href="%s">prosím obnovte</a>.

en: Key Expired
cs_CZ: Klíč vypršel

en: Deactivate
cs_CZ: Deaktivovat

en: Activated
cs_CZ: Aktivováno

en: Enter your license key
cs_CZ: Zadejte svůj licenční klíč

en: Activate
cs_CZ: Aktivovat

en: view %s&nbsp;details
cs_CZ: zobrazit %s&nbsp;podrobnosti

en: Update&nbsp;Available
cs_CZ: Aktualizace&nbsp;dostupná

en: Update&nbsp;Check
cs_CZ: Kontrola&nbsp;aktualizací

en: Account
cs_CZ: Účet

en: Pricing
cs_CZ: Ceny

en: Display PublishPress Branding
cs_CZ: Zobrazit branding PublishPress

en: Hide the PublishPress footer and other branding.
cs_CZ: Skrýt patičku PublishPress a další branding.

en: Admin Menus: treatment of multiple roles
cs_CZ: Admin menu: zacházení s více rolemi

en: Most permissive: Any non-restricted user role allows access
cs_CZ: Nejvíce povolující: Jakákoli nepř restricted uživatelská role umožňuje přístup

en: Most restrictive: Any restricted user role prevents access
cs_CZ: Nejvíce omezující: Jakákoli omezená uživatelská role brání přístupu

en: This controls whether the most permissive or restrictive permissions are applied if a user has multiple roles.
cs_CZ: To určuje, zda se použijí nejvíce povolující nebo omezující oprávnění, pokud má uživatel více rolí.

en: Capability Requirements
cs_CZ: Požadavky na oprávnění

en: (Default Capabilities)
cs_CZ: (Výchozí oprávnění)

en: Custom Capabilities for this Status
cs_CZ: Vlastní oprávnění pro tento stav

en: same as PARENT STATUS (%s)
cs_CZ: stejné jako RODIČOVSKÝ STAV (%s)

en: same as %s status
cs_CZ: stejné jako stav %s

en: Enforce status-specific capabilities, or share capabilities with another status.
cs_CZ: Vynutit oprávnění specifická pro stav, nebo sdílet oprávnění s jiným stavem.

en: List
cs_CZ: Seznam

en: Revise
cs_CZ: Revidovat

note: translators: %s is a post status name
en: Role can set posts to the "%s" status
cs_CZ: Role může nastavit příspěvky na stav "%s"

note: translators: %s is a post status name
en: Role can read "%s" posts
cs_CZ: Role může číst příspěvky "%s"

note: translators: %s is a post status name
en: Role sees uneditable "%s" posts in admin listing
cs_CZ: Role vidí needitovatelné příspěvky "%s" v administraci

note: translators: %s is a post status name
en: Role can create revisions of "%s" posts
cs_CZ: Role může vytvářet revize příspěvků "%s"

note: translators: %s is a post status name
en: Role can edit "%s" posts
cs_CZ: Role může editovat příspěvky "%s"

note: translators: %s is a post status name
en: Role can edit other's "%s" posts
cs_CZ: Role může editovat příspěvky "%s" jiných uživatelů

note: translators: %s is a post status name
en: Role can delete "%s" posts
cs_CZ: Role může mazat příspěvky "%s"

note: translators: %s is a post status name
en: Role can delete other's "%s" posts
cs_CZ: Role může mazat příspěvky "%s" jiných uživatelů

en: Role Capabilities for "%s" status:
cs_CZ: Oprávnění role pro stav "%s":

en: Update Status
cs_CZ: Aktualizovat stav

en: Edit basic role capabilities
cs_CZ: Editovat základní oprávnění role

en: Toggle all capabilities for this role
cs_CZ: Přepnout všechny možnosti pro tuto roli

en: Standard
cs_CZ: Standardní

en: Disabled
cs_CZ: Zakázáno

en: Custom
cs_CZ: Vlastní

en: Custom Read
cs_CZ: Vlastní čtení

note: translators: %s is the name of the status that has the same capabilities
en: (same as %s)
cs_CZ: (stejné jako %s)

en: Toggle setting
cs_CZ: Přepnout nastavení

en: Post Status
cs_CZ: Stav příspěvku

en: Post Access
cs_CZ: Přístup k příspěvku

en: Edit Posts listing includes posts in this status (even if not editable)
cs_CZ: Seznam příspěvků k úpravě zahrnuje příspěvky v tomto stavu (i když nejsou editovatelné)

en: Can create revisions of posts in this status
cs_CZ: Můžete vytvářet revize příspěvků v tomto stavu

en: Sorry, you do not have permission to edit custom statuses.
cs_CZ: Omlouváme se, nemáte oprávnění k úpravě vlastních stavů.

en: same as %s
cs_CZ: stejné jako %s

en: Custom status control is disabled until you activate the %1$sPublishPress Statuses%2$s plugin. See %3$sCapabilities > Settings%4$s for details.
cs_CZ: Ovládání vlastního stavu je zakázáno, dokud neaktivujete plugin %1$sPublishPress Statuses%2$s. Podívejte se na %3$sOprávnění > Nastavení%4$s pro podrobnosti.

en: Custom status control is disabled until you install the %1$sPublishPress Statuses%2$s plugin. See %3$sCapabilities > Settings%4$s for details.
cs_CZ: Ovládání vlastního stavu je zakázáno, dokud nenainstalujete plugin %1$sPublishPress Statuses%2$s. Podívejte se na %3$sOprávnění > Nastavení%4$s pro podrobnosti.

en: Changes saved!
cs_CZ: Změny uloženy!

en:  Error: changes can't be saved.
cs_CZ: Chyba: změny nelze uložit.

en: Deleting menu...
cs_CZ: Mazání menu...

en: Updating Settings...
cs_CZ: Aktualizace nastavení...

en: You must check at least one option to reset.
cs_CZ: Musíte zaškrtnout alespoň jednu možnost pro reset.

en: Resetting option...
cs_CZ: Resetování možnosti...
