PublishPress Capabilities Pro 2.42.0 - en to fa_IR translation catalogue (269 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: PublishPress Capabilities Pro
fa_IR: قابلیت‌های PublishPress Pro

note: Description of the plugin
en: PublishPress Capabilities is the access control plugin for WordPress. You can manage all your WordPress user roles, from Administrators to Subscribers.
fa_IR: قابلیت‌های PublishPress افزونه کنترل دسترسی برای WordPress است. شما می‌توانید تمام نقش‌های کاربری WordPress خود را، از مدیران تا مشترکین، مدیریت کنید.

en: Note: Control of custom post statuses is %1$sdisabled%2$s.
fa_IR: توجه: کنترل وضعیت‌های پست سفارشی %1$sغیرفعال%2$s است.

en: Note: Status-specific post editing capabilities are %1$sdisabled%2$s.
fa_IR: توجه: قابلیت‌های ویرایش پست خاص وضعیت %1$sغیرفعال%2$s است.

en: Admin Menus
fa_IR: منوهای مدیریت

en: Admin Menus allows you to edit the admin menu links and control who has access.
fa_IR: منوهای Admin به شما امکان می‌دهد پیوندهای منوی مدیر را ویرایش کنید و کنترل کنید که چه کسی به آن‌ها دسترسی دارد.

en: You do not have permission to manage menu restrictions.
fa_IR: شما مجوز مدیریت محدودیت‌های منو را ندارید.

en: Settings updated.
fa_IR: تنظیمات به‌روزرسانی شد.

en: Saving Menu Order...
fa_IR: در حال ذخیره ترتیب منو...

en: Saving Menu Name...
fa_IR: در حال ذخیره نام منو...

en: Menu Name can not be empty.
fa_IR: نام منو نمی‌تواند خالی باشد.

en: Change Icon
fa_IR: تغییر آیکون

en: Search icons...
fa_IR: جستجوی آیکون‌ها...

en: Menu icon updated
fa_IR: آیکون منو به‌روزرسانی شد

en: Error updating menu icon
fa_IR: خطا در به‌روزرسانی آیکون منو

en: Duplicate menu with this Menu URL already exists
fa_IR: منوی تکراری با این URL منو قبلاً وجود دارد

en: Duplicate submenu with the menu url already exist
fa_IR: زیرمنوی تکراری با URL منو قبلاً وجود دارد

en: Homepage
fa_IR: صفحه اصلی

en: Archive Pages
fa_IR: صفحات بایگانی

en: Single Pages
fa_IR: صفحات تکی

en: Select pages...
fa_IR: صفحات را انتخاب کنید...

en: You can select page types where this element will be added.
fa_IR: شما می‌توانید نوع صفحات را انتخاب کنید که این عنصر در آن اضافه خواهد شد.

en: Select post types...
fa_IR: نوع پست‌ها را انتخاب کنید...

en: This will add a metabox on the post editing screen. You can use this feature to add body classes only for that post.
fa_IR: این یک متاباکس در صفحه ویرایش پست اضافه خواهد کرد. می‌توانید از این ویژگی برای اضافه کردن کلاس‌های بدنه فقط برای آن پست استفاده کنید.

en: Visibility Statuses
fa_IR: وضعیت‌های نمایش

en: Visibility Status Capabilities
fa_IR: قابلیت‌های وضعیت نمایش

en: Set
fa_IR: تنظیم

en: Read
fa_IR: خواندن

en: Edit Others
fa_IR: ویرایش دیگران

en: Delete Others
fa_IR: حذف دیگران

en: Can set posts to this status
fa_IR: می‌تواند پست‌ها را به این وضعیت تنظیم کند

en: Can read posts in this status
fa_IR: می‌تواند پست‌ها را در این وضعیت بخواند

en: Can edit other users' posts in this status
fa_IR: می‌تواند پست‌های دیگر کاربران را در این وضعیت ویرایش کند

en: Can delete other users' posts in this status
fa_IR: می‌تواند پست‌های دیگر کاربران را در این وضعیت حذف کند

en: Configure post status properties, post types
fa_IR: تنظیم ویژگی‌های وضعیت پست، نوع پست‌ها

en: Toggle all capabilities for this status
fa_IR: تمام قابلیت‌ها را برای این وضعیت تغییر دهید

en: %s: assigned by Permission Group
fa_IR: %s: تخصیص داده شده توسط گروه مجوز

en: This capability is %s
fa_IR: این قابلیت %s است

en: It is required in addition to the type-specific capability.
fa_IR: این علاوه بر قابلیت خاص نوع الزامی است.

en: shared capability: %s
fa_IR: قابلیت مشترک: %s

en: Custom Statuses
fa_IR: وضعیت‌های سفارشی

en: Revision Statuses
fa_IR: وضعیت‌های تجدید نظر

en: Revision Status Capabilities
fa_IR: قابلیت‌های وضعیت تجدید نظر

en: Custom Status Capabilities
fa_IR: قابلیت‌های وضعیت سفارشی

en: Can edit posts of this status
fa_IR: می‌تواند پست‌های این وضعیت را ویرایش کند

en: Can edit other's posts of this status
fa_IR: می‌تواند پست‌های دیگران را از این وضعیت ویرایش کند

en: Can delete posts of this status
fa_IR: می‌تواند پست‌های این وضعیت را حذف کند

en: Can delete other's posts of this status
fa_IR: می‌تواند پست‌های دیگران را از این وضعیت حذف کند

en: Configure status properties, post types, capability requirements
fa_IR: تنظیم ویژگی‌های وضعیت، نوع پست‌ها، الزامات قابلیت‌ها

en: To control revision editing and deletion, install the %1$sPublishPress Revisions%2$s and %3$sStatuses Pro%4$s plugins.
fa_IR: برای کنترل ویرایش و حذف نسخه‌ها، افزونه‌های %1$sPublishPress Revisions%2$s و %3$sStatuses Pro%4$s را نصب کنید.

en: To define and control Revision statuses, install the %1$sStatuses Pro%2$s plugin.
fa_IR: برای تعریف و کنترل وضعیت‌های نسخه، افزونه %1$sStatuses Pro%2$s را نصب کنید.

en: To define and control Revision statuses, install the %1$sPublishPress Revisions%2$s plugin.
fa_IR: برای تعریف و کنترل وضعیت‌های نسخه، افزونه %1$sPublishPress Revisions%2$s را نصب کنید.

en: To define and control Revision statuses, update the %1$sPublishPress Revisions%2$s plugin to version %3$s or higher.
fa_IR: برای تعریف و کنترل وضعیت‌های نسخه، افزونه %1$sPublishPress Revisions%2$s را به نسخه %3$s یا بالاتر به‌روزرسانی کنید.

en: To control revision editing and deletion, please set %1$sRevisions Compatibility Mode%2$s to "Enhanced Revision access control"
fa_IR: برای کنترل ویرایش و حذف نسخه‌ها، لطفاً %1$sRevisions Compatibility Mode%2$s را روی "کنترل دسترسی به نسخه‌های پیشرفته" تنظیم کنید.

en: To enable or disable enforcement of custom editing capabilities for any status, click its Post Access cell in the %1$sStatuses table%2$s, then reload this screen.
fa_IR: برای فعال یا غیرفعال کردن اجرای قابلیت‌های ویرایش سفارشی برای هر وضعیت، روی سلول دسترسی پست در %1$sجدول وضعیت‌ها%2$s کلیک کنید، سپس این صفحه را مجدداً بارگذاری کنید.

en: Block access to Plugins screen via direct link
fa_IR: مسدود کردن دسترسی به صفحه افزونه‌ها از طریق لینک مستقیم

en: Block access to Profile screen via direct link
fa_IR: مسدود کردن دسترسی به صفحه پروفایل از طریق لینک مستقیم

en: Block access to Media Library via direct link
fa_IR: مسدود کردن دسترسی به کتابخانه رسانه از طریق لینک مستقیم

en: Block access to Themes screen via direct link
fa_IR: دسترسی به صفحه تم‌ها از طریق لینک مستقیم مسدود شود

en: Block access to Users and Add New User screen via direct link
fa_IR: دسترسی به صفحه کاربران و افزودن کاربر جدید از طریق لینک مستقیم مسدود شود

en: Block by URL
fa_IR: مسدود کردن با URL

en: Enter URL to be blocked by role:
fa_IR: URL را برای مسدود شدن بر اساس نقش وارد کنید:

en: Editing:
fa_IR: ویرایش:

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Enter the name/label to identify the element under Blocked by URL section of this screen.
fa_IR: نام/برچسبی را برای شناسایی عنصر در بخش "مسدود شده توسط URL" این صفحه وارد کنید.

en: URLs
fa_IR: URLها

en: Separate multiple urls by comma. (e.g, %1$s, %2$s).
fa_IR: URLهای متعدد را با کاما جدا کنید. (مثال: %1$s، %2$s).

en: Wildcard Block
fa_IR: مسدود کردن با کاراکتر جایگزین

en: Enable wildcard prefix matching for this URL rule.
fa_IR: برای این قانون URL، مطابقت پیشوند کاراکتر جایگزین را فعال کنید.

en: When enabled, users are blocked from any URL that starts with the value entered above.
fa_IR: هنگامی که فعال باشد، کاربران از هر URL که با مقداری که در بالا وارد شده است شروع می‌شود، مسدود می‌شوند.

en: Cancel Edit
fa_IR: لغو ویرایش

en: Add New
fa_IR: افزودن جدید

en: Save Edit
fa_IR: ذخیره ویرایش

en: An error occured!
fa_IR: یک خطا رخ داد!

en: Invalid action. Reload this page and try again.
fa_IR: عملیات نامعتبر است. این صفحه را دوباره بارگذاری کرده و دوباره تلاش کنید.

en: All fields are required.
fa_IR: تمامی فیلدها الزامی هستند.

en: Custom item updated successfully
fa_IR: مورد سفارشی با موفقیت به‌روزرسانی شد

en: New custom item added successfully
fa_IR: مورد سفارشی جدید با موفقیت اضافه شد

en: Wildcard enabled
fa_IR: Wildcard فعال شده

en: View
fa_IR: مشاهده

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Invalid request!.
fa_IR: درخواست نامعتبر است!.

en: Selected item deleted successfully
fa_IR: آیتم انتخاب شده با موفقیت حذف شد

en: You do not have permission to access this page.
fa_IR: شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: Hide Hello Dolly from plugin list
fa_IR: پنهان کردن Hello Dolly از لیست پلاگین‌ها

en: Hide plugin row action links (Deactivate, Activate, Delete etc buttons)
fa_IR: پنهان کردن لینک‌های عملیات ردیف پلاگین (غیرفعال، فعال، حذف و غیره)

en: Hide Add New Post button from post screen
fa_IR: پنهان کردن دکمه افزودن پست جدید از صفحه پست

en: Hide plugin row Deactivate button from all plugin lists
fa_IR: پنهان کردن دکمه غیرفعال کردن ردیف پلاگین از تمام لیست‌های پلاگین

en: Hide plugin row Delete button from all plugin lists
fa_IR: پنهان کردن دکمه حذف ردیف پلاگین از تمام لیست‌های پلاگین

en: Hide CSS Elements
fa_IR: پنهان کردن عناصر CSS

en: You can remove other elements from admin area by adding their IDs or classes below:
fa_IR: شما می‌توانید عناصر دیگر را از ناحیه مدیریت با اضافه کردن شناسه‌ها یا کلاس‌های آن‌ها در زیر حذف کنید:

en: Enter the name/label to identify the custom element on this screen.
fa_IR: نام/برچسب را وارد کنید تا عنصر سفارشی را در این صفحه شناسایی کنید.

en: Element IDs or Classes
fa_IR: شناسه‌ها یا کلاس‌های عناصر

en: IDs or classes to hide. Separate multiple values by comma (.custom-item-one, .custom-item-two, #new-item-id).
fa_IR: شناسه‌ها یا کلاس‌هایی برای پنهان کردن. مقادیر چندگانه را با کاما جدا کنید (.custom-item-one, .custom-item-two, #new-item-id).

en: Target URLs
fa_IR: آدرس‌های هدف

en: Optional. Restrict this CSS hide rule to specific admin URLs. Separate multiple URLs by comma.
fa_IR: اختیاری. این قانون پنهان کردن CSS را به URLهای خاص مدیریت محدود کنید. URLهای چندگانه را با کاما جدا کنید.

en: Wildcard URL Match
fa_IR: تطابق URL Wildcard

en: Enable wildcard prefix matching for Target URLs.
fa_IR: فعال کردن تطابق پیشوند wildcard برای URL های هدف.

en: When enabled, this rule applies if current URL starts with any Target URL value.
fa_IR: هنگامی که فعال باشد، این قانون اعمال می‌شود اگر URL فعلی با هر مقدار URL هدف شروع شود.

en: CSS element updated successfully.
fa_IR: عنصر CSS با موفقیت به‌روز شد.

en: New CSS element added successfully.
fa_IR: عنصر CSS جدید با موفقیت اضافه شد.

en: URL targeted
fa_IR: URL هدف‌گذاری شده

en: Security check failed
fa_IR: بررسی امنیت ناموفق بود

en: Permission denied
fa_IR: دسترسی مجاز نیست

en: Settings updated successfully.
fa_IR: تنظیمات با موفقیت به‌روز شد.

en: Admin Menu Order reset successfully. Reloading page...
fa_IR: ترتیب منوی admin با موفقیت بازنشانی شد. در حال بارگذاری مجدد صفحه...

en: Admin Menu Names reset successfully. Reloading page...
fa_IR: نام‌های منوی admin با موفقیت بازنشانی شد. در حال بارگذاری مجدد صفحه...

en: Admin Menu Cache reset successfully. Reloading page...
fa_IR: کش منوی admin با موفقیت بازنشانی شد. در حال بارگذاری مجدد صفحه...

en: Admin Menu reset successfully. Reloading page...
fa_IR: منوی admin با موفقیت بازنشانی شد. در حال بارگذاری مجدد صفحه...

en: Menu deleted successfully.
fa_IR: منو با موفقیت حذف شد.

en: New menu added successfully. Reloading page...
fa_IR: منوی جدید با موفقیت اضافه شد. در حال بارگذاری مجدد صفحه...

en: Invalid data
fa_IR: داده نامعتبر

en: Menu Name Updated for all roles.
fa_IR: نام منو برای تمام نقش‌ها به‌روز شد.

en: Menu Name Updated.
fa_IR: نام منو به‌روز شد.

en: Menu Order Updated.
fa_IR: ترتیب منو به‌روز شد.

en: Type:
fa_IR: نوع:

en: Menu Link
fa_IR: لینک منو

en: Submenu Link
fa_IR: لینک زیرمنو

en: Menu Separator
fa_IR: جداکننده منو

en: Submenu Separator
fa_IR: جداکننده زیرمنو

en: Position:
fa_IR: موقعیت:

en: After
fa_IR: بعد از

en: Menu Title:
fa_IR: عنوان منو:

en: My Custom Menu
fa_IR: منو سفارشی من

en: Menu Title is required.
fa_IR: عنوان منو الزامی است.

en: Separator Style
fa_IR: سبک جداکننده

en: Line (____________________)
fa_IR: خط (____________________)

en: Empty Space
fa_IR: فضای خالی

en: Menu URL:
fa_IR: آدرس منو:

en: Enter an internal link such as %1s or an external link such as %2s. Any link can only be used once for a Menu URL.
fa_IR: یک لینک داخلی مانند %1s یا یک لینک خارجی مانند %2s وارد کنید. هر لینکی فقط می‌تواند یک بار برای یک URL منو استفاده شود.

en: Menu with this url already exist.
fa_IR: منویی با این آدرس از قبل وجود دارد.

en: Menu Capability:
fa_IR: قابلیت منو:

en: This is the capability required to see this menu. For example: %1s or %2s If you're entering a custom capability, remember to add and assign it to preferred roles on the capabilities page
fa_IR: این قابلیت لازم برای مشاهده این منو است. به عنوان مثال: %1s یا %2s اگر شما یک قابلیت سفارشی وارد می‌کنید، به یاد داشته باشید که آن را اضافه کرده و به نقش‌های مورد نظر در صفحه قابلیت‌ها اختصاص دهید.

en: Menu Capability is required.
fa_IR: قابلیت منو الزامی است.

en: Menu Icon
fa_IR: آیکون منو

en: Save Menu Link
fa_IR: ذخیره لینک منو

en: Toggle all
fa_IR: تغییر وضعیت همه

en: New Menu Link
fa_IR: لینک منوی جدید

en: (Can't detect menu name)
fa_IR: (نمی‌توان نام منو را شناسایی کرد)

en: This menu name is not available in menu global data or directly registered with the menu
fa_IR: این نام منو در داده‌های جهانی منو موجود نیست یا به طور مستقیم با منو ثبت نشده است.

en: %s Role
fa_IR: %s نقش

en: All Roles
fa_IR: همه نقش‌ها

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: This option is disabled to prevent complete lockout
fa_IR: این گزینه غیرفعال است تا از قفل کامل جلوگیری شود

en: Are you sure you want to delete %1s? %2s %3s
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید %1s را حذف کنید؟ %2s %3s

en: The capability required to access this menu is %s
fa_IR: امکان مورد نیاز برای دسترسی به این منو %s است

en: Rename Menu
fa_IR: تغییر نام منو

en: Move Up
fa_IR: بالا بردن

en: Move Down
fa_IR: پایین بردن

en: No menu found
fa_IR: هیچ منویی پیدا نشد

en: How to use Admin Menus
fa_IR: نحوه استفاده از منوهای ادمین

en: usage key
fa_IR: کلید استفاده

en: No change
fa_IR: هیچ تغییری

en: This feature is denied
fa_IR: این ویژگی رد شده است

en: View Documentation
fa_IR: مشاهده مستندات

en: Admin Menus Settings
fa_IR: تنظیمات منوی مدیریت

en: Hide Submenus
fa_IR: زیرمنوها را پنهان کنید

en: Show Menu Slugs
fa_IR: نمایش شناسه‌های منو

en: Reset Admin Menus
fa_IR: تنظیمات منوی مدیریت را بازنشانی کنید

en: You can reset admin menu order and name to their original position and names. You can also reset menu cache to fix issue of missing menu.
fa_IR: شما می‌توانید ترتیب و نام منوهای مدیر را به موقعیت و نام‌های اصلی خود بازنشانی کنید. همچنین می‌توانید کش منو را برای رفع مشکل منوی گمشده بازنشانی کنید.

en: Reset Menu Order
fa_IR: ترتیب منو را بازنشانی کنید

en: Reset Cached Menu
fa_IR: منوی کش شده را بازنشانی کنید

en: Reset Menu Names
fa_IR: نام‌های منو را بازنشانی کنید

en: Reset Selected Option
fa_IR: گزینه انتخابی را بازنشانی کنید

en: Add New Classic Editor Restrictions
fa_IR: محدودیت‌های جدید ویرایشگر کلاسیک را اضافه کنید

en: You can remove other elements from the editor screen by adding their IDs or classes below:
fa_IR: شما می‌توانید عناصر دیگر را از صفحه ویرایش با اضافه کردن شناسه‌ها یا کلاس‌های آن‌ها در زیر حذف کنید:

en: Add New Gutenberg Restrictions
fa_IR: محدودیت‌های جدید گوتنبرگ را اضافه کنید

en: Invalid action. Reload this page and try again if occured in error.
fa_IR: عملیات نامعتبر است. این صفحه را دوباره بارگذاری کنید و اگر خطا رخ داد دوباره تلاش کنید.

en: Custom item updated successfully. Save changes to apply restrictions.
fa_IR: آیتم سفارشی با موفقیت به‌روزرسانی شد. تغییرات را ذخیره کنید تا محدودیت‌ها اعمال شوند.

en: New custom item added. Save changes to apply restrictions.
fa_IR: آیتم سفارشی جدید اضافه شد. تغییرات را ذخیره کنید تا محدودیت‌ها اعمال شوند.

en: Hide the Patterns tab in the block editor
fa_IR: زبان الگوها را در ویرایشگر بلوک پنهان کنید

en: Hide the Insert/edit link button in the Classic Editor
fa_IR: دکمه درج/ویرایش لینک را در ویرایشگر کلاسیک پنهان کنید

en: Custom Classic Editor Restrictions
fa_IR: محدودیت‌های سفارشی ویرایشگر کلاسیک

en: Custom Gutenberg Restrictions
fa_IR: محدودیت‌های سفارشی گوتنبرگ

en: Metaboxes
fa_IR: متاباکس‌ها

en: Admin Menu
fa_IR: منوی مدیریت

en: An error occurred. Please try again or contact the support team.
fa_IR: خطایی رخ داده است. لطفاً دوباره تلاش کنید یا با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

en: License
fa_IR: مجوز

en: Activate Key
fa_IR: فعال‌سازی کلید

en: Deactivate Key
fa_IR: غیرفعال‌سازی کلید

en: Connecting to publishpress.com server...
fa_IR: در حال اتصال به سرور PublishPress.com...

en: The request could not be processed due to a connection failure.
fa_IR: درخواست به دلیل خطای ارتباطی قابل پردازش نبود.

en: Please enter the license key shown on your order receipt.
fa_IR: لطفاً کلید مجوز نمایش داده شده در رسید سفارش خود را وارد کنید.

en: An unidentified error occurred.
fa_IR: خطای ناشناخته‌ای رخ داده است.

en: The key has been deactivated.
fa_IR: کلید غیرفعال شده است.

en: The key has been activated.
fa_IR: کلید فعال شده است.

en: The key has expired.
fa_IR: کلید منقضی شده است.

en: The key is invalid.
fa_IR: کلید نامعتبر است.

en: An unknown activation error occurred.
fa_IR: خطای ناشناخته‌ای در فعال‌سازی رخ داده است.

en: The key provided is not valid. Please double-check your entry.
fa_IR: کلید ارائه شده معتبر نیست. لطفاً ورودی خود را دوباره بررسی کنید.

en: This site is not valid to activate the key.
fa_IR: این سایت برای فعال‌سازی کلید معتبر نیست.

en: The key provided could not be validated by publishpress.com.
fa_IR: کلید ارائه شده توسط PublishPress.com قابل تأیید نبود.

en: The key provided is already active on another site.
fa_IR: کلید ارائه شده در سایت دیگری فعال است.

en: The key has already been activated on the allowed number of sites.
fa_IR: کلید قبلاً بر روی تعداد مجاز سایت‌ها فعال شده است.

en: An unknown deactivation error occurred.
fa_IR: خطای ناشناخته‌ای در غیرفعال‌سازی رخ داده است.

en: Unable to deactivate because the provided key is not valid.
fa_IR: قادر به غیرفعال کردن نیست زیرا کلید ارائه شده معتبر نیست.

en: This site is not valid to deactivate the key.
fa_IR: این سایت برای غیرفعال کردن کلید معتبر نیست.

en: The key provided is not active on the specified site.
fa_IR: کلید ارائه شده در سایت مشخص شده فعال نیست.

en: If this is incorrect, <a href="%s">request activation help</a>.
fa_IR: اگر این نادرست است، <a href="%s">کمک برای فعال‌سازی را درخواست کنید</a>.

en: Please save settings before uploading site configuration.
fa_IR: لطفاً قبل از بارگذاری پیکربندی سایت، تنظیمات را ذخیره کنید.

en: (Locked on by Statuses Pro)
fa_IR: (قفل شده توسط Statuses Pro)

en: Control custom statuses
fa_IR: مدیریت وضعیت‌های سفارشی

en: Control selection of custom post statuses. %s
fa_IR: مدیریت انتخاب وضعیت‌های پست سفارشی. %s

en: Apply status-specific capabilities for post editing, deletion.
fa_IR: اعمال قابلیت‌های خاص وضعیت برای ویرایش و حذف پست.

en: Enable Custom Visibility Statuses
fa_IR: فعال‌سازی وضعیت‌های قابل مشاهده سفارشی

note: Translators: %1$s and %2$s is link markup
en: For Visibility Statuses, %1$senable the Status Control module%2$s in Permissions Pro
fa_IR: برای وضعیت‌های قابل مشاهده، %1$senable ماژول کنترل وضعیت%2$s در Permissions Pro

en: Apply status-specific, type-specific editing capabilities for Visibility Statuses
fa_IR: اعمال قابلیت‌های ویرایش خاص وضعیت و نوع برای وضعیت‌های قابل مشاهده

en: License Key Activation
fa_IR: فعال‌سازی کلید لایسنس

en: Your PublishPress license key has expired. For continued priority support, <a href="%s">please renew</a>.
fa_IR: کلید لایسنس PublishPress شما منقضی شده است. برای ادامه پشتیبانی اولویت‌دار، <a href="%s">لطفاً تجدید کنید</a>.

en: Your PublishPress license key will expire today. For updates and priority support, <a href="%s">please renew</a>.
fa_IR: کلید لایسنس PublishPress شما امروز منقضی خواهد شد. برای به‌روزرسانی‌ها و پشتیبانی اولویت‌دار، <a href="%s">لطفاً تجدید کنید</a>.

en: Your PublishPress license key will expire in %d day. For updates and priority support, <a href="%s">please renew</a>. |
fa_IR[0]: کلید مجوز PublishPress شما در %d روز منقضی می‌شود. برای به‌روزرسانی‌ها و پشتیبانی اولویت‌دار، <a href=\"%s\">لطفاً تمدید کنید</a>.
fa_IR[1]: کلید مجوز PublishPress شما (برای به‌روزرسانی‌های افزونه) در %d روز منقضی می‌شود. برای به‌روزرسانی‌ها و پشتیبانی اولویت‌دار، <a href=\"%s\">لطفاً تمدید کنید</a>.

en: Key Expired
fa_IR: کلید منقضی شده

en: Deactivate
fa_IR: غیرفعال کردن

en: Activated
fa_IR: فعال شده

en: Enter your license key
fa_IR: کلید لایسنس خود را وارد کنید

en: Activate
fa_IR: فعال‌سازی

en: view %s&nbsp;details
fa_IR: مشاهده جزئیات %s&nbsp;

en: Update&nbsp;Available
fa_IR: به‌روزرسانی&nbsp;در دسترس

en: Update&nbsp;Check
fa_IR: بررسی&nbsp;به‌روزرسانی

en: Account
fa_IR: حساب

en: Pricing
fa_IR: قیمت‌گذاری

en: Display PublishPress Branding
fa_IR: نمایش برند PublishPress

en: Hide the PublishPress footer and other branding.
fa_IR: پاورقی PublishPress و سایر برندها را پنهان کنید.

en: Admin Menus: treatment of multiple roles
fa_IR: منوهای مدیریت: نحوه برخورد با نقش‌های متعدد

en: Most permissive: Any non-restricted user role allows access
fa_IR: بیشترین اجازه: هر نقش کاربری غیرمحدود اجازه دسترسی می‌دهد

en: Most restrictive: Any restricted user role prevents access
fa_IR: بیشترین محدودیت: هر نقش کاربری محدود جلوی دسترسی را می‌گیرد

en: This controls whether the most permissive or restrictive permissions are applied if a user has multiple roles.
fa_IR: این کنترل می‌کند که آیا مجوزهای بیشترین یا کمترین اجازه‌دهی اعمال می‌شود اگر یک کاربر چندین نقش داشته باشد.

en: Capability Requirements
fa_IR: نیازمندی‌های قابلیت

en: (Default Capabilities)
fa_IR: (قابلیت‌های پیش‌فرض)

en: Custom Capabilities for this Status
fa_IR: قابلیت‌های سفارشی برای این وضعیت

en: same as PARENT STATUS (%s)
fa_IR: همانند وضعیت والد (%s)

en: same as %s status
fa_IR: همانند وضعیت %s

en: Enforce status-specific capabilities, or share capabilities with another status.
fa_IR: اجبار به قابلیت‌های خاص وضعیت، یا به اشتراک‌گذاری قابلیت‌ها با وضعیت دیگر.

en: List
fa_IR: فهرست

en: Revise
fa_IR: ویرایش

note: translators: %s is a post status name
en: Role can set posts to the "%s" status
fa_IR: نقش می‌تواند پست‌ها را به وضعیت "%s" تنظیم کند

note: translators: %s is a post status name
en: Role can read "%s" posts
fa_IR: نقش می‌تواند پست‌های "%s" را بخواند

note: translators: %s is a post status name
en: Role sees uneditable "%s" posts in admin listing
fa_IR: نقش پست‌های "%s" غیرقابل ویرایش را در فهرست مدیریت می‌بیند

note: translators: %s is a post status name
en: Role can create revisions of "%s" posts
fa_IR: نقش می‌تواند نسخه‌های پست‌های "%s" را ایجاد کند

note: translators: %s is a post status name
en: Role can edit "%s" posts
fa_IR: نقش می‌تواند پست‌های "%s" را ویرایش کند

note: translators: %s is a post status name
en: Role can edit other's "%s" posts
fa_IR: نقش می‌تواند پست‌های دیگران را در وضعیت "%s" ویرایش کند

note: translators: %s is a post status name
en: Role can delete "%s" posts
fa_IR: نقش می‌تواند پست‌های "%s" را حذف کند

note: translators: %s is a post status name
en: Role can delete other's "%s" posts
fa_IR: نقش می‌تواند پست‌های دیگران را در وضعیت "%s" حذف کند

en: Role Capabilities for "%s" status:
fa_IR: قابلیت‌های نقش برای وضعیت "%s":

en: Update Status
fa_IR: به‌روزرسانی وضعیت

en: Edit basic role capabilities
fa_IR: ویرایش قابلیت‌های اصلی نقش

en: Toggle all capabilities for this role
fa_IR: تغییر همه قابلیت‌ها برای این نقش

en: Standard
fa_IR: استاندارد

en: Disabled
fa_IR: غیرفعال

en: Custom
fa_IR: سفارشی

en: Custom Read
fa_IR: خواندن سفارشی

note: translators: %s is the name of the status that has the same capabilities
en: (same as %s)
fa_IR: (همانند %s)

en: Toggle setting
fa_IR: تغییر تنظیمات

en: Post Status
fa_IR: وضعیت پست

en: Post Access
fa_IR: دسترسی به پست

en: Edit Posts listing includes posts in this status (even if not editable)
fa_IR: لیست ویرایش پست‌ها شامل پست‌هایی است که در این وضعیت هستند (حتی اگر غیرقابل ویرایش باشند)

en: Can create revisions of posts in this status
fa_IR: می‌توانید نسخه‌های پست‌ها را در این وضعیت ایجاد کنید

en: Sorry, you do not have permission to edit custom statuses.
fa_IR: متاسفم، شما اجازه ویرایش وضعیت‌های سفارشی را ندارید.

en: same as %s
fa_IR: همانند %s

en: Custom status control is disabled until you activate the %1$sPublishPress Statuses%2$s plugin. See %3$sCapabilities > Settings%4$s for details.
fa_IR: کنترل وضعیت سفارشی تا زمانی که شما %1$sPublishPress Statuses%2$s پلاگین را فعال نکنید غیرفعال است. برای جزئیات به %3$sCapabilities > Settings%4$s مراجعه کنید.

en: Custom status control is disabled until you install the %1$sPublishPress Statuses%2$s plugin. See %3$sCapabilities > Settings%4$s for details.
fa_IR: کنترل وضعیت سفارشی تا زمانی که شما %1$sPublishPress Statuses%2$s پلاگین را نصب نکنید غیرفعال است. برای جزئیات به %3$sCapabilities > Settings%4$s مراجعه کنید.

en: Changes saved!
fa_IR: تغییرات ذخیره شد!

en:  Error: changes can't be saved.
fa_IR: خطا: تغییرات نمی‌توانند ذخیره شوند.

en: Deleting menu...
fa_IR: حذف منو...

en: Updating Settings...
fa_IR: به‌روزرسانی تنظیمات...

en: You must check at least one option to reset.
fa_IR: شما باید حداقل یک گزینه را برای بازنشانی بررسی کنید.

en: Resetting option...
fa_IR: بازنشانی گزینه...
