PublishPress Capabilities Pro 2.42.0 - en to he_IL translation catalogue (268 entries)

note: Description of the plugin
en: PublishPress Capabilities is the access control plugin for WordPress. You can manage all your WordPress user roles, from Administrators to Subscribers.
he_IL: יכולות PublishPress הוא תוסף בקרת גישה עבור WordPress. אתה יכול לנהל את כל תפקידי המשתמשים שלך ב-WordPress, מאדמיניסטרטורים ועד מנויים.

en: Note: Control of custom post statuses is %1$sdisabled%2$s.
he_IL: הערה: שליטה על מצב פוסטים מותאמים היא %1$sמושבת%2$s.

en: Note: Status-specific post editing capabilities are %1$sdisabled%2$s.
he_IL: הערה: יכולות עריכת פוסטים ספציפיות למצב הן %1$sמושבת%2$s.

en: Admin Menus
he_IL: תפריטי ניהול

en: Admin Menus allows you to edit the admin menu links and control who has access.
he_IL: תפריטי Admin מאפשרים לך לערוך את קישורי התפריט של המנהל ולשלוט מי יש לו גישה.

en: You do not have permission to manage menu restrictions.
he_IL: אין לך הרשאה לנהל הגבלות תפריטים.

en: Settings updated.
he_IL: ההגדרות עודכנו.

en: Saving Menu Order...
he_IL: שומר סדר תפריט...

en: Saving Menu Name...
he_IL: שומר שם תפריט...

en: Menu Name can not be empty.
he_IL: שם התפריט לא יכול להיות ריק.

en: Change Icon
he_IL: שנה סמל

en: Search icons...
he_IL: מחפש סמלים...

en: Menu icon updated
he_IL: סמל התפריט עודכן

en: Error updating menu icon
he_IL: שגיאה בעדכון סמל התפריט

en: Duplicate menu with this Menu URL already exists
he_IL: תפריט כפול עם כתובת ה-URL של התפריט הזה כבר קיים

en: Duplicate submenu with the menu url already exist
he_IL: תפריט משנה כפול עם כתובת ה-URL של התפריט כבר קיים

en: Homepage
he_IL: דף הבית

en: Archive Pages
he_IL: דפי ארכיון

en: Single Pages
he_IL: דפים בודדים

en: Select pages...
he_IL: בחר דפים...

en: You can select page types where this element will be added.
he_IL: ניתן לבחור סוגי דפים שבהם יתווסף אלמנט זה.

en: Select post types...
he_IL: בחר סוגי פוסטים...

en: This will add a metabox on the post editing screen. You can use this feature to add body classes only for that post.
he_IL: זה יוסיף תיבת מטה על מסך עריכת הפוסט. אתה יכול להשתמש בתכונה זו כדי להוסיף מחלקות גוף רק לפוסט הזה.

en: Visibility Statuses
he_IL: מצבים של נראות

en: Visibility Status Capabilities
he_IL: יכולות מצב נראות

en: Set
he_IL: הגדר

en: Read
he_IL: קרא

en: Edit Others
he_IL: ערוך אחרים

en: Delete Others
he_IL: מחק אחרים

en: Can set posts to this status
he_IL: יכול להגדיר פוסטים למצב זה

en: Can read posts in this status
he_IL: יכול לקרוא פוסטים במצב זה

en: Can edit other users' posts in this status
he_IL: יכול לערוך פוסטים של משתמשים אחרים במצב זה

en: Can delete other users' posts in this status
he_IL: יכול למחוק פוסטים של משתמשים אחרים במצב זה

en: Configure post status properties, post types
he_IL: כConfigure את מאפייני מצב הפוסט, סוגי פוסטים

en: Toggle all capabilities for this status
he_IL: החלף את כל היכולות עבור מצב זה

en: %s: assigned by Permission Group
he_IL: %s: מוקצה על ידי קבוצת הרשאות

en: This capability is %s
he_IL: יכולת זו היא %s

en: It is required in addition to the type-specific capability.
he_IL: נדרש בנוסף ליכולת הספציפית לסוג.

en: shared capability: %s
he_IL: יכולת משותפת: %s

en: Custom Statuses
he_IL: סטטוסים מותאמים אישית

en: Revision Statuses
he_IL: סטטוסי גרסה

en: Revision Status Capabilities
he_IL: יכולות סטטוסי גרסה

en: Custom Status Capabilities
he_IL: יכולות סטטוס מותאמות אישית

en: Can edit posts of this status
he_IL: יכול לערוך פוסטים של סטטוס זה

en: Can edit other's posts of this status
he_IL: יכול לערוך פוסטים של אחרים של סטטוס זה

en: Can delete posts of this status
he_IL: יכול למחוק פוסטים של סטטוס זה

en: Can delete other's posts of this status
he_IL: יכול למחוק פוסטים של אחרים של סטטוס זה

en: Configure status properties, post types, capability requirements
he_IL: הגדר את מאפייני הסטטוס, סוגי הפוסטים, דרישות היכולת

en: To control revision editing and deletion, install the %1$sPublishPress Revisions%2$s and %3$sStatuses Pro%4$s plugins.
he_IL: כדי לשלוט בעריכה ובמחיקה של גרסאות, התקן את %1$sPublishPress Revisions%2$s ואת %3$sStatuses Pro%4$s תוספים.

en: To define and control Revision statuses, install the %1$sStatuses Pro%2$s plugin.
he_IL: כדי להגדיר ולשלוט במצב גרסאות, התקן את %1$sStatuses Pro%2$s תוסף.

en: To define and control Revision statuses, install the %1$sPublishPress Revisions%2$s plugin.
he_IL: כדי להגדיר ולשלוט במצב גרסאות, התקן את %1$sPublishPress Revisions%2$s תוסף.

en: To define and control Revision statuses, update the %1$sPublishPress Revisions%2$s plugin to version %3$s or higher.
he_IL: כדי להגדיר ולשלוט במצב גרסאות, עדכן את %1$sPublishPress Revisions%2$s תוסף לגרסה %3$s או גבוהה יותר.

en: To control revision editing and deletion, please set %1$sRevisions Compatibility Mode%2$s to "Enhanced Revision access control"
he_IL: כדי לשלוט בעריכה ובמחיקה של גרסאות, אנא הגדר את %1$sRevisions Compatibility Mode%2$s ל-"בקרת גישה משופרת לגרסאות"

en: To enable or disable enforcement of custom editing capabilities for any status, click its Post Access cell in the %1$sStatuses table%2$s, then reload this screen.
he_IL: כדי לאפשר או לבטל את אכיפת היכולות לעריכה מותאמת עבור כל מצב, לחץ על תא גישת הפוסט שלו בטבלת %1$sStatuses%2$s, ואז רענן את המסך הזה.

en: Block access to Plugins screen via direct link
he_IL: חסום גישה למסך התוספים באמצעות קישור ישיר

en: Block access to Profile screen via direct link
he_IL: חסום גישה למסך הפרופיל באמצעות קישור ישיר

en: Block access to Media Library via direct link
he_IL: חסום גישה לספריית המדיה באמצעות קישור ישיר

en: Block access to Themes screen via direct link
he_IL: חסום גישה למסך נושאים דרך קישור ישיר

en: Block access to Users and Add New User screen via direct link
he_IL: חסום גישה למסך משתמשים והוספת משתמש חדש דרך קישור ישיר

en: Block by URL
he_IL: חסום לפי URL

en: Enter URL to be blocked by role:
he_IL: הכנס URL לחסימה לפי תפקיד:

en: Editing:
he_IL: עריכה:

en: Title
he_IL: כותרת

en: Enter the name/label to identify the element under Blocked by URL section of this screen.
he_IL: הזן את השם/תווית כדי לזהות את האלמנט תחת סעיף "חסום על ידי URL" במסך זה.

en: Separate multiple urls by comma. (e.g, %1$s, %2$s).
he_IL: הפרד בין URLs מרובים באמצעות פסיק. (למשל, %1$s, %2$s).

en: Wildcard Block
he_IL: חסימה עם תו כללי

en: Enable wildcard prefix matching for this URL rule.
he_IL: אפשר התאמה עם תו כללי עבור כלל ה-URL הזה.

en: When enabled, users are blocked from any URL that starts with the value entered above.
he_IL: כאשר זה מופעל, משתמשים חסומים מכל URL שמתחיל בערך שהוזן למעלה.

en: Cancel Edit
he_IL: בטל עריכה

en: Add New
he_IL: הוסף חדש

en: Save Edit
he_IL: שמור עריכה

en: An error occured!
he_IL: אירעה שגיאה!

en: Invalid action. Reload this page and try again.
he_IL: פעולה לא חוקית. טען מחדש את העמוד הזה ונסה שוב.

en: All fields are required.
he_IL: כל השדות נדרשים.

en: Custom item updated successfully
he_IL: פריט מותאם אישית עודכן בהצלחה

en: New custom item added successfully
he_IL: פריט מותאם אישית חדש נוסף בהצלחה

en: Wildcard enabled
he_IL: הפעלה Wildcard

en: View
he_IL: צפה

en: Edit
he_IL: ערוך

en: Delete
he_IL: מחק

en: Invalid request!.
he_IL: בקשה לא חוקית!.

en: Selected item deleted successfully
he_IL: הפריט הנבחר נמחק בהצלחה

en: You do not have permission to access this page.
he_IL: אין לך הרשאה לגשת לדף הזה.

en: Hide Hello Dolly from plugin list
he_IL: הסתר את Hello Dolly מרשימת התוספים

en: Hide plugin row action links (Deactivate, Activate, Delete etc buttons)
he_IL: הסתר את קישורי הפעולה של שורת התוסף (כפתורי השבתה, הפעלה, מחיקה וכו')

en: Hide Add New Post button from post screen
he_IL: הסתר את כפתור הוספת פוסט חדש ממסך הפוסטים

en: Hide plugin row Deactivate button from all plugin lists
he_IL: הסתר את כפתור ההשבתה של שורת התוסף מכל רשימות התוספים

en: Hide plugin row Delete button from all plugin lists
he_IL: הסתר את כפתור המחיקה של שורת התוסף מכל רשימות התוספים

en: Hide CSS Elements
he_IL: הסתר אלמנטים של CSS

en: You can remove other elements from admin area by adding their IDs or classes below:
he_IL: אתה יכול להסיר אלמנטים אחרים מאזור המנהל על ידי הוספת ה-ID או המחלקות שלהם למטה:

en: Enter the name/label to identify the custom element on this screen.
he_IL: הכנס את השם/תווית כדי לזהות את האלמנט המותאם אישית במסך זה.

en: Element IDs or Classes
he_IL: ID או קלאסים של אלמנטים

en: IDs or classes to hide. Separate multiple values by comma (.custom-item-one, .custom-item-two, #new-item-id).
he_IL: IDs או מחלקות להסתיר. הפרד ערכים מרובים בפסיק (.custom-item-one, .custom-item-two, #new-item-id).

en: Target URLs
he_IL: כתובות URL יעד

en: Optional. Restrict this CSS hide rule to specific admin URLs. Separate multiple URLs by comma.
he_IL: אופציונלי. הגבל את כלל ההסתרה CSS הזה ל-URLs ספציפיים של המנהל. הפרד URLs מרובים בפסיק.

en: Wildcard URL Match
he_IL: התאמת URL Wildcard

en: Enable wildcard prefix matching for Target URLs.
he_IL: אפשר התאמת תו מפתח Wildcard עבור כתובות URL יעד.

en: When enabled, this rule applies if current URL starts with any Target URL value.
he_IL: כאשר זה מופעל, כלל זה חל אם ה-URL הנוכחי מתחיל בכל ערך URL יעד.

en: CSS element updated successfully.
he_IL: אלמנט CSS עודכן בהצלחה.

en: New CSS element added successfully.
he_IL: אלמנט CSS חדש נוסף בהצלחה.

en: URL targeted
he_IL: כתובת URL יעד

en: URL wildcard
he_IL: כתובת URL Wildcard

en: Security check failed
he_IL: בדיקת אבטחה נכשלה

en: Permission denied
he_IL: הרשאה נדחתה

en: Settings updated successfully.
he_IL: הגדרות עודכנו בהצלחה.

en: Admin Menu Order reset successfully. Reloading page...
he_IL: סדר תפריט מנהל אתחול בהצלחה. טוען מחדש את הדף...

en: Admin Menu Names reset successfully. Reloading page...
he_IL: שמות תפריט מנהל אתחול בהצלחה. טוען מחדש את הדף...

en: Admin Menu Cache reset successfully. Reloading page...
he_IL: מטמון תפריט מנהל אתחול בהצלחה. טוען מחדש את הדף...

en: Admin Menu reset successfully. Reloading page...
he_IL: תפריט מנהל אתחול בהצלחה. טוען מחדש את הדף...

en: Menu deleted successfully.
he_IL: התפריט נמחק בהצלחה.

en: New menu added successfully. Reloading page...
he_IL: תפריט חדש נוסף בהצלחה. טוען מחדש את הדף...

en: Invalid data
he_IL: נתונים לא תקפים

en: Menu Name Updated for all roles.
he_IL: שם התפריט עודכן עבור כל התפקידים.

en: Menu Name Updated.
he_IL: שם התפריט עודכן.

en: Menu Order Updated.
he_IL: סדר התפריט עודכן.

en: Type:
he_IL: סוג:

en: Menu Link
he_IL: קישור לתפריט

en: Submenu Link
he_IL: קישור לתפריט משנה

en: Menu Separator
he_IL: מפריד תפריט

en: Submenu Separator
he_IL: מפריד תפריט משנה

en: Position:
he_IL: מיקום:

en: After
he_IL: אחרי

en: Menu Title:
he_IL: כותרת התפריט:

en: My Custom Menu
he_IL: התפריט המותאם שלי

en: Menu Title is required.
he_IL: יש להזין כותרת תפריט.

en: Separator Style
he_IL: סגנון מפריד

en: Line (____________________)
he_IL: קו (____________________)

en: Empty Space
he_IL: מרחב ריק

en: Menu URL:
he_IL: כתובת URL של התפריט:

en: Enter an internal link such as %1s or an external link such as %2s. Any link can only be used once for a Menu URL.
he_IL: הזן קישור פנימי כמו %1s או קישור חיצוני כמו %2s. כל קישור יכול לשמש רק פעם אחת עבור URL בתפריט.

en: Menu with this url already exist.
he_IL: תפריט עם כתובת URL זו כבר קיים.

en: Menu Capability:
he_IL: יכולת התפריט:

en: This is the capability required to see this menu. For example: %1s or %2s If you're entering a custom capability, remember to add and assign it to preferred roles on the capabilities page
he_IL: זו היכולת הנדרשת כדי לראות את התפריט הזה. לדוגמה: %1s או %2s אם אתה מזין יכולת מותאמת, זכור להוסיף ולהקצות אותה לתפקידים המועדפים בדף היכולות.

en: Menu Capability is required.
he_IL: יכולת התפריט נדרשת.

en: Menu Icon
he_IL: אייקון התפריט

en: Save Menu Link
he_IL: שמור קישור לתפריט

en: Toggle all
he_IL: החלף הכל

en: New Menu Link
he_IL: קישור תפריט חדש

en: (Can't detect menu name)
he_IL: (לא ניתן לזהות את שם התפריט)

en: This menu name is not available in menu global data or directly registered with the menu
he_IL: שם התפריט הזה אינו זמין בנתוני התפריט הגלובליים או רשום ישירות עם התפריט.

en: %s Role
he_IL: %s תפקיד

en: All Roles
he_IL: כל התפקידים

en: Save
he_IL: שמור

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: This option is disabled to prevent complete lockout
he_IL: אפשרות זו מושבתת כדי למנוע נעילה מוחלטת

en: Are you sure you want to delete %1s? %2s %3s
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את %1s? %2s %3s

en: The capability required to access this menu is %s
he_IL: היכולת הדרושה לגשת לתפריט זה היא %s

en: Rename Menu
he_IL: שנה שם תפריט

en: Move Up
he_IL: הזז למעלה

en: Move Down
he_IL: הזז למטה

en: No menu found
he_IL: לא נמצא תפריט

en: How to use Admin Menus
he_IL: איך להשתמש בתפריטי מנהל

en: usage key
he_IL: מפתח שימוש

en: No change
he_IL: אין שינוי

en: This feature is denied
he_IL: תכונה זו נדחתה

en: View Documentation
he_IL: צפה בתיעוד

en: Admin Menus Settings
he_IL: הגדרות תפריטי Admin

en: Hide Submenus
he_IL: הסתר תתי תפריטים

en: Show Menu Slugs
he_IL: הצג סלוגים של תפריט

en: Reset Admin Menus
he_IL: אפס את תפריטי Admin

en: You can reset admin menu order and name to their original position and names. You can also reset menu cache to fix issue of missing menu.
he_IL: אתה יכול לאפס את סדר התפריט ושמות המנהל למיקומם ושמותיהם המקוריים. אתה יכול גם לאפס את מטמון התפריט כדי לתקן בעיית תפריט חסר.

en: Reset Menu Order
he_IL: אפס את סדר התפריטים

en: Reset Cached Menu
he_IL: אפס את התפריט במטמון

en: Reset Menu Names
he_IL: אפס את שמות התפריטים

en: Reset Selected Option
he_IL: אפס את האפשרות שנבחרה

en: Add New Classic Editor Restrictions
he_IL: הוסף הגבלות חדשות לעריכת קלאסית

en: You can remove other elements from the editor screen by adding their IDs or classes below:
he_IL: אתה יכול להסיר אלמנטים אחרים ממסך העורך על ידי הוספת ה-ID או המחלקות שלהם למטה:

en: Add New Gutenberg Restrictions
he_IL: הוסף הגבלות חדשות לגוטנברג

en: Invalid action. Reload this page and try again if occured in error.
he_IL: פעולה לא חוקית. טען מחדש את העמוד הזה ונסה שוב אם התרחשה שגיאה.

en: Custom item updated successfully. Save changes to apply restrictions.
he_IL: פריט מותאם אישית עודכן בהצלחה. שמור שינויים כדי להחיל את ההגבלות.

en: New custom item added. Save changes to apply restrictions.
he_IL: פריט מותאם אישית חדש נוסף. שמור שינויים כדי להחיל את ההגבלות.

en: Hide the Patterns tab in the block editor
he_IL: הסתר את כרטיסיית התבניות בעורך הבלוקים

en: Hide the Insert/edit link button in the Classic Editor
he_IL: הסתר את כפתור הוספה/עריכה של קישור בעורך הקלאסי

en: Custom Classic Editor Restrictions
he_IL: הגבלות מותאמות אישית לעורך קלאסי

en: Custom Gutenberg Restrictions
he_IL: הגבלות מותאמות אישית לגוטנברג

en: Metaboxes
he_IL: מטריצות

en: Admin Menu
he_IL: תפריט ניהול

en: An error occurred. Please try again or contact the support team.
he_IL: אירעה שגיאה. אנא נסה שוב או צור קשר עם צוות התמיכה.

en: License
he_IL: רשיון

en: Activate Key
he_IL: הפעל מפתח

en: Deactivate Key
he_IL: בטל הפעלת מפתח

en: Connecting to publishpress.com server...
he_IL: מחבר לשרת publishpress.com...

en: The request could not be processed due to a connection failure.
he_IL: לא ניתן היה לעבד את הבקשה עקב כשל חיבור.

en: Please enter the license key shown on your order receipt.
he_IL: אנא הזן את מפתח הרישוי המופיע על קבלת ההזמנה שלך.

en: An unidentified error occurred.
he_IL: אירעה שגיאה בלתי מזוהה.

en: The key has been deactivated.
he_IL: המפתח בוטל.

en: The key has been activated.
he_IL: המפתח הופעל.

en: The key has expired.
he_IL: המפתח פג תוקף.

en: The key is invalid.
he_IL: המפתח אינו חוקי.

en: An unknown activation error occurred.
he_IL: אירעה שגיאת הפעלה בלתי ידועה.

en: The key provided is not valid. Please double-check your entry.
he_IL: המפתח שסופק אינו חוקי. אנא בדוק את הכניסה שלך שוב.

en: This site is not valid to activate the key.
he_IL: האתר הזה אינו חוקי להפעלת המפתח.

en: The key provided could not be validated by publishpress.com.
he_IL: המפתח שסופק לא יכול היה להיות מאומת על ידי publishpress.com.

en: The key provided is already active on another site.
he_IL: המפתח שסופק כבר פעיל באתר אחר.

en: The key has already been activated on the allowed number of sites.
he_IL: המפתח כבר הופעל על מספר האתרים המותר.

en: An unknown deactivation error occurred.
he_IL: אירעה שגיאת בטול הפעלה בלתי ידועה.

en: Unable to deactivate because the provided key is not valid.
he_IL: לא ניתן להשבית כי המפתח שסופק אינו תקין.

en: This site is not valid to deactivate the key.
he_IL: האתר הזה אינו תקין כדי להשבית את המפתח.

en: The key provided is not active on the specified site.
he_IL: המפתח שסופק אינו פעיל באתר המוגדר.

en: If this is incorrect, <a href="%s">request activation help</a>.
he_IL: אם זה לא נכון, <a href="%s">בקש עזרה בהפעלה</a>.

en: Please save settings before uploading site configuration.
he_IL: אנא שמור את ההגדרות לפני העלאת תצורת האתר.

en: (Locked on by Statuses Pro)
he_IL: (נעול על ידי Statuses Pro)

en: Control custom statuses
he_IL: נהל סטטוסים מותאמים אישית

en: Control selection of custom post statuses. %s
he_IL: נהל את בחירת הסטטוסים המותאמים אישית. %s

en: Apply status-specific capabilities for post editing, deletion.
he_IL: החל יכולות ספציפיות לסטטוס עבור עריכת פוסטים, מחיקה.

en: Enable Custom Visibility Statuses
he_IL: אפשר סטטוסים מותאמים אישית של נראות

note: Translators: %1$s and %2$s is link markup
en: For Visibility Statuses, %1$senable the Status Control module%2$s in Permissions Pro
he_IL: לסטטוסים של נראות, %1$sהפעל את מודול בקרת הסטטוס%2$s בהגדרות גישה פרו

en: Apply status-specific, type-specific editing capabilities for Visibility Statuses
he_IL: החל יכולות עריכה ספציפיות לסטטוס ולסוג עבור סטטוסים של נראות

en: License Key Activation
he_IL: הפעלה של מפתח רישיון

en: Your PublishPress license key has expired. For continued priority support, <a href="%s">please renew</a>.
he_IL: מפתח הרישוי שלך ל-PublishPress פג תוקף. כדי לקבל תמיכה בעדיפות מתמשכת, <a href="%s">אנא חידש</a>.

en: Your PublishPress license key will expire today. For updates and priority support, <a href="%s">please renew</a>.
he_IL: מפתח הרישוי שלך ל-PublishPress יפוג היום. לקבלת עדכונים ותמיכה בעדיפות, <a href="%s">אנא חידש</a>.

en: Your PublishPress license key will expire in %d day. For updates and priority support, <a href="%s">please renew</a>. |
he_IL[0]: מפתח הרישוי של PublishPress שלך יפוג בעוד %d יום. לקבלת עדכונים ותמיכה עדיפה, <a href="%s">נא לחדש</a>.
he_IL[1]: מפתח הרישוי של PublishPress שלך (לעדכוני תוסף) יפוג בעוד %d ימים. לקבלת עדכונים ותמיכה עדיפה, <a href="%s">נא לחדש</a>.
he_IL[3]: Your PublishPress license key (for plugin updates) will expire in %d days. For updates and priority support, <a href="%s">please renew</a>.

en: Key Expired
he_IL: המפתח פג תוקף

en: Deactivate
he_IL: השבת

en: Activated
he_IL: מופעל

en: Enter your license key
he_IL: הכנס את מפתח הרישיון שלך

en: Activate
he_IL: הפעל

en: view %s&nbsp;details
he_IL: צפה ב%s&nbsp;פרטים

en: Update&nbsp;Available
he_IL: עדכון&nbsp;זמין

en: Update&nbsp;Check
he_IL: בדיקת&nbsp;עדכון

en: Account
he_IL: חשבון

en: Pricing
he_IL: תמחור

en: Display PublishPress Branding
he_IL: הצג את המיתוג של PublishPress

en: Hide the PublishPress footer and other branding.
he_IL: הסתר את הפוטר של PublishPress ומיתוגים אחרים.

en: Admin Menus: treatment of multiple roles
he_IL: תפריטי מנהל: טיפול בתפקידים מרובים

en: Most permissive: Any non-restricted user role allows access
he_IL: הרשאות מרביות: כל תפקיד משתמש שאינו מוגבל מאפשר גישה

en: Most restrictive: Any restricted user role prevents access
he_IL: הרשאות מגבילות: כל תפקיד משתמש מוגבל מונע גישה

en: This controls whether the most permissive or restrictive permissions are applied if a user has multiple roles.
he_IL: זה שולט האם ההרשאות המקסימליות או המוגבלות ביותר ייושמו אם למשתמש יש תפקידים מרובים.

en: Capability Requirements
he_IL: דרישות יכולת

en: (Default Capabilities)
he_IL: (יכולות ברירת מחדל)

en: Custom Capabilities for this Status
he_IL: יכולות מותאמות אישית למעמד זה

en: same as PARENT STATUS (%s)
he_IL: אותו הדבר כמו הסטטוס ההורי (%s)

en: same as %s status
he_IL: אותו הדבר כמו סטטוס %s

en: Enforce status-specific capabilities, or share capabilities with another status.
he_IL: אכוף יכולות ספציפיות לסטטוס, או שתף יכולות עם סטטוס אחר.

en: List
he_IL: רשימה

en: Revise
he_IL: שנה

note: translators: %s is a post status name
en: Role can set posts to the "%s" status
he_IL: תפקיד יכול לקבוע פוסטים לסטטוס "%s"

note: translators: %s is a post status name
en: Role can read "%s" posts
he_IL: תפקיד יכול לקרוא פוסטים "%s"

note: translators: %s is a post status name
en: Role sees uneditable "%s" posts in admin listing
he_IL: תפקיד רואה פוסטים "%s" שאינם ניתנים לעריכה ברשימת המנהל

note: translators: %s is a post status name
en: Role can create revisions of "%s" posts
he_IL: תפקיד יכול ליצור גרסאות של פוסטים "%s"

note: translators: %s is a post status name
en: Role can edit "%s" posts
he_IL: תפקיד יכול לערוך פוסטים "%s"

note: translators: %s is a post status name
en: Role can edit other's "%s" posts
he_IL: תפקיד יכול לערוך פוסטים "%s" של אחרים

note: translators: %s is a post status name
en: Role can delete "%s" posts
he_IL: תפקיד יכול למחוק פוסטים "%s"

note: translators: %s is a post status name
en: Role can delete other's "%s" posts
he_IL: תפקיד יכול למחוק פוסטים "%s" של אחרים

en: Role Capabilities for "%s" status:
he_IL: יכולות תפקיד עבור סטטוס "%s":

en: Update Status
he_IL: עדכן סטטוס

en: Edit basic role capabilities
he_IL: ערוך יכולות תפקיד בסיסיות

en: Toggle all capabilities for this role
he_IL: החלף את כל היכולות עבור תפקיד זה

en: Standard
he_IL: סטנדרטי

en: Disabled
he_IL: מושבת

en: Custom
he_IL: מותאם אישית

en: Custom Read
he_IL: קריאה מותאמת אישית

note: translators: %s is the name of the status that has the same capabilities
en: (same as %s)
he_IL: (זהה ל-%s)

en: Toggle setting
he_IL: החלף הגדרה

en: Post Status
he_IL: סטטוס פוסט

en: Post Access
he_IL: גישה לפוסט

en: Edit Posts listing includes posts in this status (even if not editable)
he_IL: רשימת פוסטים לעריכה כוללת פוסטים בסטטוס זה (אפילו אם לא ניתן לעריכה)

en: Can create revisions of posts in this status
he_IL: יכול ליצור גרסאות של פוסטים בסטטוס זה

en: Sorry, you do not have permission to edit custom statuses.
he_IL: סליחה, אין לך הרשאה לערוך סטטוסים מותאמים אישית.

en: same as %s
he_IL: זהה ל-%s

en: Custom status control is disabled until you activate the %1$sPublishPress Statuses%2$s plugin. See %3$sCapabilities > Settings%4$s for details.
he_IL: בקרת סטטוס מותאם אישית מושבתת עד שתפעיל את תוסף %1$sPublishPress Statuses%2$s. ראה %3$sיכולות > הגדרות%4$s לפרטים.

en: Custom status control is disabled until you install the %1$sPublishPress Statuses%2$s plugin. See %3$sCapabilities > Settings%4$s for details.
he_IL: בקרת סטטוס מותאם אישית מושבתת עד שתתקין את תוסף %1$sPublishPress Statuses%2$s. ראה %3$sיכולות > הגדרות%4$s לפרטים.

en: Changes saved!
he_IL: שינויים נשמרו!

en:  Error: changes can't be saved.
he_IL: שגיאה: לא ניתן לשמור שינויים.

en: Deleting menu...
he_IL: מוחק תפריט...

en: Updating Settings...
he_IL: מעדכן הגדרות...

en: You must check at least one option to reset.
he_IL: עליך לסמן לפחות אפשרות אחת לאיפוס.

en: Resetting option...
he_IL: מאפס אפשרות...
