PublishPress Capabilities Pro 2.42.0 - en to hu-HU translation catalogue (248 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: PublishPress Capabilities Pro
hu-HU: PublishPress Képességek Pro

note: Description of the plugin
en: PublishPress Capabilities is the access control plugin for WordPress. You can manage all your WordPress user roles, from Administrators to Subscribers.
hu-HU: A PublishPress Képességek a hozzáférés-vezérlő plugin a WordPresshez. Kezelheti az összes WordPress felhasználói szerepkört, az Adminisztrátoroktól a Felhasználókig.

en: Note: Control of custom post statuses is %1$sdisabled%2$s.
hu-HU: Megjegyzés: A testreszabott bejegyzés státuszok vezérlése %1$ski van kapcsolva%2$s.

en: Note: Status-specific post editing capabilities are %1$sdisabled%2$s.
hu-HU: Megjegyzés: A státusz-specifikus bejegyzés szerkesztési képességek %1$ski van kapcsolva%2$s.

en: Admin Menus
hu-HU: Admin menük

en: Admin Menus allows you to edit the admin menu links and control who has access.
hu-HU: Az Admin menük lehetővé teszik az admin menü linkjeinek szerkesztését és a hozzáférés szabályozását.

en: You do not have permission to manage menu restrictions.
hu-HU: Nincs jogosultsága a menükorlátozások kezelésére.

en: Settings updated.
hu-HU: A beállítások frissítve.

en: Saving Menu Order...
hu-HU: Menü sorrend mentése...

en: Saving Menu Name...
hu-HU: Menü név mentése...

en: Menu Name can not be empty.
hu-HU: A menü név nem lehet üres.

en: Change Icon
hu-HU: Ikon módosítása

en: Search icons...
hu-HU: Ikonok keresése...

en: Menu icon updated
hu-HU: A menüikon frissítve

en: Error updating menu icon
hu-HU: Hiba a menüikon frissítésekor

en: Duplicate menu with this Menu URL already exists
hu-HU: A megadott Menü URL-lel már létezik másik menü

en: Duplicate submenu with the menu url already exist
hu-HU: A menü URL-lel már létezik egy másik almenü

en: Homepage
hu-HU: Főoldal

en: Archive Pages
hu-HU: Archív oldalak

en: Single Pages
hu-HU: Egyszerű oldalak

en: Select pages...
hu-HU: Oldalak kiválasztása...

en: You can select page types where this element will be added.
hu-HU: Kiválaszthatja azokat az oldal típusokat, amelyekhez ez az elem hozzá lesz adva.

en: Select post types...
hu-HU: Bejegyzés típusok kiválasztása...

en: This will add a metabox on the post editing screen. You can use this feature to add body classes only for that post.
hu-HU: Ez egy metaboxot ad hozzá a bejegyzés szerkesztő képernyőhöz. Ezt a funkciót arra használhatja, hogy testreszabott osztályokat adjon hozzá csak ahhoz a bejegyzéshez.

en: Visibility Statuses
hu-HU: Láthatósági állapotok

en: Visibility Status Capabilities
hu-HU: Láthatósági állapot képességek

en: Set
hu-HU: Beállítás

en: Read
hu-HU: Olvasás

en: Edit Others
hu-HU: Mások szerkesztése

en: Delete Others
hu-HU: Mások törlése

en: Can set posts to this status
hu-HU: Bejegyzések beállítása erre az állapotra

en: Can read posts in this status
hu-HU: Bejegyzések olvasása ebben az állapotban

en: Can edit other users' posts in this status
hu-HU: Más felhasználók bejegyzéseinek szerkesztése ebben az állapotban

en: Can delete other users' posts in this status
hu-HU: Más felhasználók bejegyzéseinek törlése ebben az állapotban

en: Configure post status properties, post types
hu-HU: Bejegyzés állapot tulajdonságainak, bejegyzés típusoknak a konfigurálása

en: Toggle all capabilities for this status
hu-HU: Minden képesség váltása erre az állapotra

en: %s: assigned by Permission Group
hu-HU: %s: engedélyezve a Jogosultsági Csoport által

en: This capability is %s
hu-HU: Ez a képesség %s

en: It is required in addition to the type-specific capability.
hu-HU: Ez a típus-specifikus képesség mellett kötelező.

en: shared capability: %s
hu-HU: megosztott képesség: %s

en: Custom Statuses
hu-HU: Egyedi állapotok

en: Revision Statuses
hu-HU: Módosítási állapotok

en: Revision Status Capabilities
hu-HU: Módosítási állapot képességek

en: Custom Status Capabilities
hu-HU: Egyedi állapot képességek

en: Can edit posts of this status
hu-HU: Szerkesztheti ennek az állapotnak a bejegyzéseit

en: Can edit other's posts of this status
hu-HU: Szerkesztheti mások ennek az állapotnak a bejegyzéseit

en: Can delete posts of this status
hu-HU: Törölheti ennek az állapotnak a bejegyzéseit

en: Can delete other's posts of this status
hu-HU: Törölheti mások ennek az állapotnak a bejegyzéseit

en: Configure status properties, post types, capability requirements
hu-HU: Állapot tulajdonságok, bejegyzés típusok, képességkövetelmények konfigurálása

en: To control revision editing and deletion, install the %1$sPublishPress Revisions%2$s and %3$sStatuses Pro%4$s plugins.
hu-HU: A módosítások szerkesztésének és törlésének vezérléséhez telepítse a %1$sPublishPress Revisions%2$s és a %3$sStatuses Pro%4$s bővítményeket.

en: To define and control Revision statuses, install the %1$sStatuses Pro%2$s plugin.
hu-HU: A módosítási állapotok meghatározásához és vezérléséhez telepítse a %1$sStatuses Pro%2$s bővítményt.

en: To define and control Revision statuses, install the %1$sPublishPress Revisions%2$s plugin.
hu-HU: A módosítási állapotok meghatározásához és vezérléséhez telepítse a %1$sPublishPress Revisions%2$s bővítményt.

en: To define and control Revision statuses, update the %1$sPublishPress Revisions%2$s plugin to version %3$s or higher.
hu-HU: A módosítási állapotok meghatározásához és vezérléséhez frissítse a %1$sPublishPress Revisions%2$s bővítményt %3$s vagy újabb verzióra.

en: To control revision editing and deletion, please set %1$sRevisions Compatibility Mode%2$s to "Enhanced Revision access control"
hu-HU: A módosítások szerkesztésének és törlésének vezérléséhez kérjük, állítsa be a %1$sRevisions Compatibility Mode%2$s-t "Fejlett módosítási hozzáférés-vezérlés" értékre.

en: To enable or disable enforcement of custom editing capabilities for any status, click its Post Access cell in the %1$sStatuses table%2$s, then reload this screen.
hu-HU: A saját szerkesztési képességek érvényesítésének engedélyezéséhez vagy letiltásához bármely állapot esetén kattintson az %1$sÁllapotok táblázat%2$s Post Access cellájára, majd frissítse ezt a képernyőt.

en: Block access to Plugins screen via direct link
hu-HU: Hozzáférés blokkolása a Bővítmények képernyőhöz közvetlen hivatkozás útján

en: Block access to Profile screen via direct link
hu-HU: Hozzáférés blokkolása a Profil képernyőhöz közvetlen hivatkozás útján

en: Block access to Media Library via direct link
hu-HU: Hozzáférés blokkolása a Média könyvtárhoz közvetlen hivatkozás útján

en: Block access to Themes screen via direct link
hu-HU: Hozzáférés blokkolása a Témák képernyőhöz közvetlen linken

en: Block access to Users and Add New User screen via direct link
hu-HU: Hozzáférés blokkolása a Felhasználók és Új Felhasználó hozzáadása képernyőhöz közvetlen linken

en: Block by URL
hu-HU: Blokkolás URL alapján

en: Enter URL to be blocked by role:
hu-HU: Írd be a blokkolandó URL-t szerepkör szerint:

en: Editing:
hu-HU: Szerkesztés:

en: Title
hu-HU: Cím

en: Enter the name/label to identify the element under Blocked by URL section of this screen.
hu-HU: Írd be a nevet/címkét, amely az elem azonosítására szolgál a Blokkolva URL által szakaszban ezen a képernyőn.

en: URLs
hu-HU: URL-ek

en: Separate multiple urls by comma. (e.g, %1$s, %2$s).
hu-HU: Több URL-t vesszővel válassz el. (pl. %1$s, %2$s).

en: Wildcard Block
hu-HU: Joker Blokkolás

en: Enable wildcard prefix matching for this URL rule.
hu-HU: Joker előtag egyeztetés engedélyezése ehhez az URL szabályhoz.

en: When enabled, users are blocked from any URL that starts with the value entered above.
hu-HU: Ha engedélyezve van, a felhasználók blokkolva vannak bármely URL-től, amely a fent megadott értékkel kezdődik.

en: Cancel Edit
hu-HU: Szerkesztés megszakítása

en: Add New
hu-HU: Új hozzáadása

en: Save Edit
hu-HU: Szerkesztés mentése

en: An error occured!
hu-HU: Hiba történt!

en: Invalid action. Reload this page and try again.
hu-HU: Érvénytelen művelet. Frissítsd az oldalt és próbáld újra.

en: All fields are required.
hu-HU: Minden mező kötelező.

en: Custom item updated successfully
hu-HU: Egyedi elem sikeresen frissítve

en: New custom item added successfully
hu-HU: Új egyedi elem sikeresen hozzáadva

en: Wildcard enabled
hu-HU: Z wildcard engedélyezve

en: View
hu-HU: Megtekintés

en: Edit
hu-HU: Szerkesztés

en: Delete
hu-HU: Törlés

en: Invalid request!.
hu-HU: Érvénytelen kérés!.

en: Selected item deleted successfully
hu-HU: A kiválasztott elem sikeresen törölve

en: You do not have permission to access this page.
hu-HU: Nincs jogosultsága ehhez az oldalhoz való hozzáféréshez.

en: Hide Hello Dolly from plugin list
hu-HU: Rejtse el a Hello Dolly-t a bővítmények listájából

en: Hide plugin row action links (Deactivate, Activate, Delete etc buttons)
hu-HU: Rejtse el a bővítmény sor műveleti linkjeit (Letiltás, Aktiválás, Törlés stb. gombok)

en: Hide Add New Post button from post screen
hu-HU: Rejtse el az Új bejegyzés hozzáadása gombot a bejegyzés képernyőről

en: Hide plugin row Deactivate button from all plugin lists
hu-HU: Rejtse el a bővítmény sor Letiltás gombját az összes bővítmény listájából

en: Hide plugin row Delete button from all plugin lists
hu-HU: Rejtse el a bővítmény sor Törlés gombját az összes bővítmény listájából

en: Hide CSS Elements
hu-HU: CSS elemek elrejtése

en: You can remove other elements from admin area by adding their IDs or classes below:
hu-HU: Más elemek eltávolíthatók az admin területről az alábbi azonosítók vagy osztályok hozzáadásával:

en: Enter the name/label to identify the custom element on this screen.
hu-HU: Adja meg a nevet/címkét a testreszabott elem azonosításához ezen a képernyőn.

en: Element IDs or Classes
hu-HU: Elem azonosítók vagy osztályok

en: IDs or classes to hide. Separate multiple values by comma (.custom-item-one, .custom-item-two, #new-item-id).
hu-HU: Azok az azonosítók vagy osztályok, amelyeket el kell rejteni. Különítse el a több értéket vesszővel (.custom-item-one, .custom-item-two, #new-item-id).

en: Target URLs
hu-HU: Cél URL-ek

en: Optional. Restrict this CSS hide rule to specific admin URLs. Separate multiple URLs by comma.
hu-HU: Opcionális. Korlátozza ezt a CSS elrejtési szabályt konkrét admin URL-ekre. Különítse el a több URL-t vesszővel.

en: Wildcard URL Match
hu-HU: Wildcard URL egyezés

en: Enable wildcard prefix matching for Target URLs.
hu-HU: Engedélyezze a wildcard prefix egyezést a cél URL-ekhez.

en: When enabled, this rule applies if current URL starts with any Target URL value.
hu-HU: Ha engedélyezve van, ez a szabály akkor érvényes, ha a jelenlegi URL bármely cél URL értékkel kezdődik.

en: CSS element updated successfully.
hu-HU: A CSS elem sikeresen frissítve.

en: New CSS element added successfully.
hu-HU: Új CSS elem sikeresen hozzáadva.

en: URL targeted
hu-HU: Célzott URL

en: Security check failed
hu-HU: Biztonsági ellenőrzés nem sikerült

en: Permission denied
hu-HU: Hozzáférés megtagadva

en: Settings updated successfully.
hu-HU: A beállítások sikeresen frissítve.

en: Admin Menu Order reset successfully. Reloading page...
hu-HU: Az Admin Menü sorrendje sikeresen visszaállítva. Az oldal újratöltése...

en: Admin Menu Names reset successfully. Reloading page...
hu-HU: Az Admin Menü neve sikeresen visszaállítva. Az oldal újratöltése...

en: Admin Menu Cache reset successfully. Reloading page...
hu-HU: Az Admin Menü gyorsítótára sikeresen visszaállítva. Az oldal újratöltése...

en: Admin Menu reset successfully. Reloading page...
hu-HU: Az Admin Menü sikeresen visszaállítva. Az oldal újratöltése...

en: Menu deleted successfully.
hu-HU: A menü sikeresen törölve.

en: New menu added successfully. Reloading page...
hu-HU: Új menü sikeresen hozzáadva. Az oldal újratöltése...

en: Invalid data
hu-HU: Érvénytelen adat

en: Menu Name Updated for all roles.
hu-HU: A menü neve frissítve minden szerepkör számára.

en: Menu Name Updated.
hu-HU: A menü neve frissítve.

en: Menu Order Updated.
hu-HU: A menü sorrendje frissítve.

en: Type:
hu-HU: Típus:

en: Menu Link
hu-HU: Menülink

en: Submenu Link
hu-HU: Almenülink

en: Menu Separator
hu-HU: Menüelválasztó

en: Submenu Separator
hu-HU: Almenüelválasztó

en: Position:
hu-HU: Pozíció:

en: After
hu-HU: Után

en: Menu Title:
hu-HU: Menü címe:

en: My Custom Menu
hu-HU: Saját menüm

en: Menu Title is required.
hu-HU: A menü címe kötelező.

en: Separator Style
hu-HU: Elválasztó stílus

en: Line (____________________)
hu-HU: Vonal (____________________)

en: Empty Space
hu-HU: Üres tér

en: Menu URL:
hu-HU: Menü URL:

en: Enter an internal link such as %1s or an external link such as %2s. Any link can only be used once for a Menu URL.
hu-HU: Adjon meg egy belső linket, mint például %1s vagy egy külső linket, mint például %2s. Bármely linket csak egyszer lehet használni a Menü URL-hez.

en: Menu with this url already exist.
hu-HU: A menü ezzel az URL-lel már létezik.

en: Menu Capability:
hu-HU: Menü jogosultság:

en: This is the capability required to see this menu. For example: %1s or %2s If you're entering a custom capability, remember to add and assign it to preferred roles on the capabilities page
hu-HU: Ez a jogosultság szükséges a menü megtekintéséhez. Például: %1s vagy %2s Ha egyéni jogosultságot ad meg, ne felejtse el hozzáadni és hozzárendelni a preferált szerepkörökhöz a jogosultságok oldalán

en: Menu Capability is required.
hu-HU: A menü jogosultság kötelező.

en: Menu Icon
hu-HU: Menü ikon

en: Save Menu Link
hu-HU: Menülink mentése

en: Toggle all
hu-HU: Összes kapcsoló

en: New Menu Link
hu-HU: Új menülink

en: (Can't detect menu name)
hu-HU: (Nem lehet érzékelni a menü nevét)

en: This menu name is not available in menu global data or directly registered with the menu
hu-HU: Ez a menü név nem elérhető a menü globális adataiban, vagy közvetlenül nincs regisztrálva a menüvel

en: %s Role
hu-HU: %s szerep

en: All Roles
hu-HU: Összes szerep

en: Save
hu-HU: Mentés

en: Cancel
hu-HU: Mégse

en: This option is disabled to prevent complete lockout
hu-HU: Ez a lehetőség le van tiltva a teljes kizárás megakadályozása érdekében

en: Are you sure you want to delete %1s? %2s %3s
hu-HU: Biztosan törölni akarja %1s? %2s %3s

en: The capability required to access this menu is %s
hu-HU: A menü eléréséhez szükséges jogosultság: %s

en: Rename Menu
hu-HU: Menü átnevezése

en: Move Up
hu-HU: Felfelé mozgatás

en: Move Down
hu-HU: Lefelé mozgatás

en: No menu found
hu-HU: Nincs található menü

en: How to use Admin Menus
hu-HU: Hogyan használjuk az Admin Menüket

en: usage key
hu-HU: használati kulcs

en: No change
hu-HU: Nincs változás

en: This feature is denied
hu-HU: Ez a funkció megtagadva

en: View Documentation
hu-HU: Dokumentáció megtekintése

en: Admin Menu
hu-HU: Admin menü

en: An error occurred. Please try again or contact the support team.
hu-HU: Hiba történt. Kérjük, próbálja újra, vagy lépjen kapcsolatba a támogatási csapattal.

en: License
hu-HU: Licenc

en: Activate Key
hu-HU: Kulcs aktiválása

en: Deactivate Key
hu-HU: Kulcs deaktiválása

en: Connecting to publishpress.com server...
hu-HU: Kapcsolódás a publishpress.com szerverhez...

en: The request could not be processed due to a connection failure.
hu-HU: A kérés nem feldolgozható a kapcsolat hibája miatt.

en: Please enter the license key shown on your order receipt.
hu-HU: Kérjük, adja meg a rendelési bizonylatán látható licenckulcsot.

en: An unidentified error occurred.
hu-HU: Azonosítatlan hiba történt.

en: The key has been deactivated.
hu-HU: A kulcs deaktiválva lett.

en: The key has been activated.
hu-HU: A kulcs aktiválva lett.

en: The key has expired.
hu-HU: A kulcs lejárt.

en: The key is invalid.
hu-HU: A kulcs érvénytelen.

en: An unknown activation error occurred.
hu-HU: Ismeretlen aktiválási hiba történt.

en: The key provided is not valid. Please double-check your entry.
hu-HU: A megadott kulcs nem érvényes. Kérjük, ellenőrizze a bevitelt.

en: This site is not valid to activate the key.
hu-HU: Ez az oldal nem érvényes a kulcs aktiválásához.

en: The key provided could not be validated by publishpress.com.
hu-HU: A megadott kulcsot a publishpress.com nem tudta érvényesíteni.

en: The key provided is already active on another site.
hu-HU: A megadott kulcs már aktív egy másik oldalon.

en: The key has already been activated on the allowed number of sites.
hu-HU: A kulcs már aktiválva lett az engedélyezett oldalak számán.

en: An unknown deactivation error occurred.
hu-HU: Ismeretlen deaktiválási hiba történt.

en: Unable to deactivate because the provided key is not valid.
hu-HU: Nem lehet deaktiválni, mert a megadott kulcs érvénytelen.

en: This site is not valid to deactivate the key.
hu-HU: Ez az oldal nem érvényes a kulcs deaktiválására.

en: The key provided is not active on the specified site.
hu-HU: A megadott kulcs nem aktív a megadott oldalon.

en: If this is incorrect, <a href="%s">request activation help</a>.
hu-HU: Ha ez helytelen, <a href="%s">kérje az aktiválási segítséget</a>.

en: Please save settings before uploading site configuration.
hu-HU: Kérjük, mentse a beállításokat a weboldal konfigurációjának feltöltése előtt.

en: (Locked on by Statuses Pro)
hu-HU: (A Statuses Pro zárolta)

en: Control custom statuses
hu-HU: Egyedi státuszok vezérlése

en: Control selection of custom post statuses. %s
hu-HU: Egyedi bejegyzés státuszok kiválasztásának vezérlése. %s

en: Apply status-specific capabilities for post editing, deletion.
hu-HU: Státuszspecifikus jogosultságok alkalmazása bejegyzés szerkesztéséhez, törléséhez.

en: Enable Custom Visibility Statuses
hu-HU: Egyedi láthatósági státuszok engedélyezése

note: Translators: %1$s and %2$s is link markup
en: For Visibility Statuses, %1$senable the Status Control module%2$s in Permissions Pro
hu-HU: A láthatósági státuszokhoz %1$sengedélyezze a Státusz Vezérlő modult%2$s a Permissions Pro-ban

en: Apply status-specific, type-specific editing capabilities for Visibility Statuses
hu-HU: Státuszspecifikus, típusspecifikus szerkesztési jogosultságok alkalmazása a láthatósági státuszokhoz

en: License Key Activation
hu-HU: Licenckulcs aktiválás

en: Your PublishPress license key has expired. For continued priority support, <a href="%s">please renew</a>.
hu-HU: A PublishPress licenckulcsa lejárt. A folyamatos prioritásos támogatás érdekében <a href="%s">kérjük, újítsa meg</a>.

en: Your PublishPress license key will expire today. For updates and priority support, <a href="%s">please renew</a>.
hu-HU: A PublishPress licenckulcsa ma lejár. Frissítésekhez és prioritásos támogatáshoz <a href="%s">kérjük, újítsa meg</a>.

en: Your PublishPress license key will expire in %d day. For updates and priority support, <a href="%s">please renew</a>. | Your PublishPress license key (for plugin updates) will expire in %d days. For updates and priority support, <a href="%s">please renew</a>.
hu-HU[0]: A PublishPress licenc kulcsa %d nap múlva lejár. Frissítések és prioritásos támogatás érdekében, <a href="%s">kérem, újítsa meg</a>.
hu-HU[1]: A PublishPress licenc kulcsa (a bővítmény frissítésekhez) %d nap múlva lejár. Frissítések és prioritásos támogatás érdekében, <a href="%s">kérem, újítsa meg</a>.

en: Key Expired
hu-HU: A kulcs lejárt

en: Deactivate
hu-HU: Deaktiválás

en: Activated
hu-HU: Aktiválva

en: Enter your license key
hu-HU: Adja meg a licenckulcsát

en: Activate
hu-HU: Aktiválás

en: view %s&nbsp;details
hu-HU: nézet %s&nbsp; részletek

en: Update&nbsp;Available
hu-HU: Frissítés&nbsp;elérhető

en: Update&nbsp;Check
hu-HU: Frissítés&nbsp;ellenőrzés

en: Account
hu-HU: Fiók

en: Pricing
hu-HU: Árazás

en: Display PublishPress Branding
hu-HU: PublishPress márkázás megjelenítése

en: Hide the PublishPress footer and other branding.
hu-HU: A PublishPress lábléc és más márkázás elrejtése.

en: Admin Menus: treatment of multiple roles
hu-HU: Admin menük: több szerep kezelése

en: Most permissive: Any non-restricted user role allows access
hu-HU: A legnagyobb engedékenység: Bármely nem korlátozott felhasználói szerep hozzáférést engedélyez

en: Most restrictive: Any restricted user role prevents access
hu-HU: A legnagyobb korlátozás: Bármely korlátozott felhasználói szerep megakadályozza a hozzáférést

en: This controls whether the most permissive or restrictive permissions are applied if a user has multiple roles.
hu-HU: Ez határozza meg, hogy a legnagyobb engedékeny vagy korlátozó jogosultságok alkalmazásra kerülnek-e, ha a felhasználónak több szerepe van.

en: Capability Requirements
hu-HU: Képességkövetelmények

en: (Default Capabilities)
hu-HU: (Alapértelmezett képességek)

en: Custom Capabilities for this Status
hu-HU: Egyedi képességek ehhez a státuszhoz

en: same as PARENT STATUS (%s)
hu-HU: ugyanaz, mint a SZÜLŐ ÁLLAPOT (%s)

en: same as %s status
hu-HU: ugyanaz, mint a %s státusz

en: Enforce status-specific capabilities, or share capabilities with another status.
hu-HU: Kényszerítse a státusz-specifikus képességeket, vagy ossza meg a képességeket egy másik státusszal.

en: List
hu-HU: Lista

en: Revise
hu-HU: Felülvizsgálat

note: translators: %s is a post status name
en: Role can set posts to the "%s" status
hu-HU: A szerepkör beállíthatja a bejegyzéseket a "%s" státuszra

note: translators: %s is a post status name
en: Role can read "%s" posts
hu-HU: A szerepkör olvashatja a "%s" bejegyzéseket

note: translators: %s is a post status name
en: Role sees uneditable "%s" posts in admin listing
hu-HU: A szerepkör látja a szerkeszthetetlen "%s" bejegyzéseket az admin listában

note: translators: %s is a post status name
en: Role can create revisions of "%s" posts
hu-HU: A szerepkör létrehozhatja a "%s" bejegyzések revízióit

note: translators: %s is a post status name
en: Role can edit "%s" posts
hu-HU: A szerepkör szerkesztheti a "%s" bejegyzéseket

note: translators: %s is a post status name
en: Role can edit other's "%s" posts
hu-HU: A szerepkör szerkesztheti mások "%s" bejegyzéseit

note: translators: %s is a post status name
en: Role can delete "%s" posts
hu-HU: A szerepkör törölheti a "%s" bejegyzéseket

note: translators: %s is a post status name
en: Role can delete other's "%s" posts
hu-HU: A szerepkör törölheti mások "%s" bejegyzéseit

en: Role Capabilities for "%s" status:
hu-HU: Szerepkör képességei a "%s" státuszhoz:

en: Update Status
hu-HU: Állapot frissítése

en: Edit basic role capabilities
hu-HU: Alapvető szerepkörképességek szerkesztése

en: Toggle all capabilities for this role
hu-HU: Összes képesség váltása ehhez a szerepkörhöz

en: Disabled
hu-HU: Letiltva

en: Custom
hu-HU: Egyedi

en: Custom Read
hu-HU: Egyedi Olvasás

note: translators: %s is the name of the status that has the same capabilities
en: (same as %s)
hu-HU: (ugyanaz, mint %s)

en: Toggle setting
hu-HU: Beállítás váltása

en: Post Status
hu-HU: Bejegyzés állapot

en: Post Access
hu-HU: Bejegyzés hozzáférés

en: Edit Posts listing includes posts in this status (even if not editable)
hu-HU: A bejegyzések szerkesztési listája tartalmazza az ebben az állapotban lévő bejegyzéseket (még ha nem is szerkeszthetők)

en: Can create revisions of posts in this status
hu-HU: Létrehozhatja a bejegyzések verzióit ebben az állapotban

en: Sorry, you do not have permission to edit custom statuses.
hu-HU: Sajnálom, nincs engedélye az egyedi állapotok szerkesztésére.

en: same as %s
hu-HU: ugyanaz, mint %s

en: Custom status control is disabled until you activate the %1$sPublishPress Statuses%2$s plugin. See %3$sCapabilities > Settings%4$s for details.
hu-HU: A testreszabott státuszvezérlés letiltva, amíg nem aktiválja a %1$sPublishPress Statuses%2$s bővítményt. Részletekért lásd: %3$sKépességek > Beállítások%4$s.

en: Custom status control is disabled until you install the %1$sPublishPress Statuses%2$s plugin. See %3$sCapabilities > Settings%4$s for details.
hu-HU: A testreszabott státuszvezérlés letiltva, amíg nem telepíti a %1$sPublishPress Statuses%2$s bővítményt. Részletekért lásd: %3$sKépességek > Beállítások%4$s.

en: Changes saved!
hu-HU: Változások mentve!

en:  Error: changes can't be saved.
hu-HU: Hiba: a változások nem menthetők el.

en: Deleting menu...
hu-HU: Menü törlése...

en: Updating Settings...
hu-HU: Beállítások frissítése...

en: You must check at least one option to reset.
hu-HU: Legalább egy lehetőséget ellenőriznie kell a visszaállításhoz.

en: Resetting option...
hu-HU: Lehetőség visszaállítása...
