PublishPress Capabilities Pro 2.42.0 - en to pl_PL translation catalogue (269 entries)

note: Description of the plugin
en: PublishPress Capabilities is the access control plugin for WordPress. You can manage all your WordPress user roles, from Administrators to Subscribers.
pl_PL: PublishPress Capabilities to wtyczka do kontroli dostępu dla WordPress. Możesz zarządzać wszystkimi rolami użytkowników WordPress, od administratorów po subskrybentów.

en: Note: Control of custom post statuses is %1$sdisabled%2$s.
pl_PL: Uwaga: Kontrola niestandardowych statusów postów jest %1$swyłączona%2$s.

en: Note: Status-specific post editing capabilities are %1$sdisabled%2$s.
pl_PL: Uwaga: Możliwości edytowania postów specyficznych dla statusu są %1$swyłączone%2$s.

en: Admin Menus
pl_PL: Menu administratora

en: Admin Menus allows you to edit the admin menu links and control who has access.
pl_PL: Admin Menus pozwala na edytowanie linków w menu administracyjnym i kontrolowanie, kto ma dostęp.

en: You do not have permission to manage menu restrictions.
pl_PL: Nie masz uprawnień do zarządzania ograniczeniami menu.

en: Settings updated.
pl_PL: Ustawienia zaktualizowane.

en: Saving Menu Order...
pl_PL: Zapisuję kolejność menu...

en: Saving Menu Name...
pl_PL: Zapisuję nazwę menu...

en: Menu Name can not be empty.
pl_PL: Nazwa menu nie może być pusta.

en: Change Icon
pl_PL: Zmień ikonę

en: Search icons...
pl_PL: Szukaj ikon...

en: Menu icon updated
pl_PL: Ikona menu zaktualizowana

en: Error updating menu icon
pl_PL: Błąd aktualizacji ikony menu

en: Duplicate menu with this Menu URL already exists
pl_PL: Zduplikowane menu z tym adresem URL menu już istnieje

en: Duplicate submenu with the menu url already exist
pl_PL: Zduplikowane podmenu z tym adresem URL menu już istnieje

en: Homepage
pl_PL: Strona główna

en: Archive Pages
pl_PL: Archiwum stron

en: Single Pages
pl_PL: Pojedyncze strony

en: Select pages...
pl_PL: Wybierz strony...

en: You can select page types where this element will be added.
pl_PL: Możesz wybrać typy stron, do których ten element zostanie dodany.

en: Select post types...
pl_PL: Wybierz typy postów...

en: This will add a metabox on the post editing screen. You can use this feature to add body classes only for that post.
pl_PL: To doda metapanel na ekranie edycji postu. Możesz użyć tej funkcji, aby dodać klasy ciała tylko dla tego postu.

en: Visibility Statuses
pl_PL: Statusy widoczności

en: Visibility Status Capabilities
pl_PL: Możliwości statusu widoczności

en: Set
pl_PL: Ustaw

en: Read
pl_PL: Czytaj

en: Edit Others
pl_PL: Edytuj innych

en: Delete Others
pl_PL: Usuń innych

en: Can set posts to this status
pl_PL: Może ustawiać posty na ten status

en: Can read posts in this status
pl_PL: Może czytać posty w tym statusie

en: Can edit other users' posts in this status
pl_PL: Może edytować posty innych użytkowników w tym statusie

en: Can delete other users' posts in this status
pl_PL: Może usuwać posty innych użytkowników w tym statusie

en: Configure post status properties, post types
pl_PL: Skonfiguruj właściwości statusu postu, typy postów

en: Toggle all capabilities for this status
pl_PL: Przełącz wszystkie możliwości dla tego statusu

en: %s: assigned by Permission Group
pl_PL: %s: przypisane przez grupę uprawnień

en: This capability is %s
pl_PL: Ta możliwość to %s

en: It is required in addition to the type-specific capability.
pl_PL: Jest wymagane oprócz specyficznej dla typu zdolności.

en: shared capability: %s
pl_PL: zdolność współdzielona: %s

en: Custom Statuses
pl_PL: Niestandardowe statusy

en: Revision Statuses
pl_PL: Statusy rewizji

en: Revision Status Capabilities
pl_PL: Zdolności statusów rewizji

en: Custom Status Capabilities
pl_PL: Zdolności niestandardowych statusów

en: Can edit posts of this status
pl_PL: Może edytować posty o tym statusie

en: Can edit other's posts of this status
pl_PL: Może edytować posty innych o tym statusie

en: Can delete posts of this status
pl_PL: Może usuwać posty o tym statusie

en: Can delete other's posts of this status
pl_PL: Może usuwać posty innych o tym statusie

en: Configure status properties, post types, capability requirements
pl_PL: Skonfiguruj właściwości statusu, typy postów, wymagania dotyczące zdolności

en: To control revision editing and deletion, install the %1$sPublishPress Revisions%2$s and %3$sStatuses Pro%4$s plugins.
pl_PL: Aby kontrolować edytowanie i usuwanie wersji, zainstaluj wtyczki %1$sPublishPress Revisions%2$s i %3$sStatuses Pro%4$s.

en: To define and control Revision statuses, install the %1$sStatuses Pro%2$s plugin.
pl_PL: Aby zdefiniować i kontrolować statusy wersji, zainstaluj wtyczkę %1$sStatuses Pro%2$s.

en: To define and control Revision statuses, install the %1$sPublishPress Revisions%2$s plugin.
pl_PL: Aby zdefiniować i kontrolować statusy wersji, zainstaluj wtyczkę %1$sPublishPress Revisions%2$s.

en: To define and control Revision statuses, update the %1$sPublishPress Revisions%2$s plugin to version %3$s or higher.
pl_PL: Aby zdefiniować i kontrolować statusy wersji, zaktualizuj wtyczkę %1$sPublishPress Revisions%2$s do wersji %3$s lub wyższej.

en: To control revision editing and deletion, please set %1$sRevisions Compatibility Mode%2$s to "Enhanced Revision access control"
pl_PL: Aby kontrolować edytowanie i usuwanie wersji, proszę ustawić %1$sRevisions Compatibility Mode%2$s na "Zaawansowana kontrola dostępu do wersji"

en: To enable or disable enforcement of custom editing capabilities for any status, click its Post Access cell in the %1$sStatuses table%2$s, then reload this screen.
pl_PL: Aby włączyć lub wyłączyć egzekwowanie niestandardowych możliwości edytowania dla dowolnego statusu, kliknij jego komórkę Dostęp do postu w %1$sTabela statusów%2$s, a następnie przeładuj ten ekran.

en: Block access to Plugins screen via direct link
pl_PL: Zablokuj dostęp do ekranu Wtyczki poprzez bezpośredni link

en: Block access to Profile screen via direct link
pl_PL: Zablokuj dostęp do ekranu Profilu poprzez bezpośredni link

en: Block access to Media Library via direct link
pl_PL: Zablokuj dostęp do Biblioteki mediów poprzez bezpośredni link

en: Block access to Themes screen via direct link
pl_PL: Zablokuj dostęp do ekranu Motywy za pomocą bezpośredniego linku

en: Block access to Users and Add New User screen via direct link
pl_PL: Zablokuj dostęp do ekranu Użytkownicy i Dodaj nowego użytkownika za pomocą bezpośredniego linku

en: Block by URL
pl_PL: Zablokuj według URL

en: Enter URL to be blocked by role:
pl_PL: Wprowadź URL, który ma być zablokowany według roli:

en: Editing:
pl_PL: Edycja:

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Enter the name/label to identify the element under Blocked by URL section of this screen.
pl_PL: Wprowadź nazwę/etykietę, aby zidentyfikować element w sekcji Blokowane przez URL na tym ekranie.

en: URLs
pl_PL: URL-e

en: Separate multiple urls by comma. (e.g, %1$s, %2$s).
pl_PL: Oddziel wiele URL-i przecinkiem. (np. %1$s, %2$s).

en: Wildcard Block
pl_PL: Blokada z dziką kartą

en: Enable wildcard prefix matching for this URL rule.
pl_PL: Włącz dopasowywanie prefiksu z dziką kartą dla tej reguły URL.

en: When enabled, users are blocked from any URL that starts with the value entered above.
pl_PL: Gdy jest włączone, użytkownicy są blokowani z każdego URL, który zaczyna się od wartości podanej powyżej.

en: Cancel Edit
pl_PL: Anuluj edycję

en: Add New
pl_PL: Dodaj nowy

en: Save Edit
pl_PL: Zapisz edycję

en: An error occured!
pl_PL: Wystąpił błąd!

en: Invalid action. Reload this page and try again.
pl_PL: Nieprawidłowa akcja. Odśwież tę stronę i spróbuj ponownie.

en: All fields are required.
pl_PL: Wszystkie pola są wymagane.

en: Custom item updated successfully
pl_PL: Niestandardowy element zaktualizowany pomyślnie

en: New custom item added successfully
pl_PL: Nowy niestandardowy element dodany pomyślnie

en: Wildcard enabled
pl_PL: Wildcard włączony

en: View
pl_PL: Widok

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Invalid request!.
pl_PL: Nieprawidłowe żądanie!.

en: Selected item deleted successfully
pl_PL: Wybrany element został pomyślnie usunięty

en: You do not have permission to access this page.
pl_PL: Nie masz uprawnień do dostępu do tej strony.

en: Hide Hello Dolly from plugin list
pl_PL: Ukryj Hello Dolly z listy wtyczek

en: Hide plugin row action links (Deactivate, Activate, Delete etc buttons)
pl_PL: Ukryj linki akcji wiersza wtyczki (przycisk Dezaktywuj, Aktywuj, Usuń itd.)

en: Hide Add New Post button from post screen
pl_PL: Ukryj przycisk Dodaj nowy post z ekranu postów

en: Hide plugin row Deactivate button from all plugin lists
pl_PL: Ukryj przycisk Dezaktywuj wiersza wtyczki ze wszystkich list wtyczek

en: Hide plugin row Delete button from all plugin lists
pl_PL: Ukryj przycisk Usuń wiersza wtyczki ze wszystkich list wtyczek

en: Hide CSS Elements
pl_PL: Ukryj elementy CSS

en: You can remove other elements from admin area by adding their IDs or classes below:
pl_PL: Możesz usunąć inne elementy z obszaru administracyjnego, dodając ich ID lub klasy poniżej:

en: Enter the name/label to identify the custom element on this screen.
pl_PL: Wprowadź nazwę/etykietę, aby zidentyfikować niestandardowy element na tym ekranie.

en: Element IDs or Classes
pl_PL: Identyfikatory lub klasy elementów

en: IDs or classes to hide. Separate multiple values by comma (.custom-item-one, .custom-item-two, #new-item-id).
pl_PL: ID lub klasy do ukrycia. Oddziel wiele wartości przecinkiem (.custom-item-one, .custom-item-two, #new-item-id).

en: Target URLs
pl_PL: Docelowe adresy URL

en: Optional. Restrict this CSS hide rule to specific admin URLs. Separate multiple URLs by comma.
pl_PL: Opcjonalnie. Ogranicz tę regułę CSS do określonych URL administracyjnych. Oddziel wiele URL przecinkiem.

en: Wildcard URL Match
pl_PL: Dopasowanie adresu URL z dziką kartą

en: Enable wildcard prefix matching for Target URLs.
pl_PL: Włącz dopasowywanie prefiksów z użyciem znaków wieloznacznych dla adresów URL docelowych.

en: When enabled, this rule applies if current URL starts with any Target URL value.
pl_PL: Gdy jest włączone, ta reguła obowiązuje, jeśli bieżący URL zaczyna się od dowolnej wartości URL docelowego.

en: CSS element updated successfully.
pl_PL: Element CSS zaktualizowany pomyślnie.

en: New CSS element added successfully.
pl_PL: Nowy element CSS dodany pomyślnie.

en: URL targeted
pl_PL: URL docelowy

en: URL wildcard
pl_PL: URL z użyciem znaków wieloznacznych

en: Security check failed
pl_PL: Sprawdzenie bezpieczeństwa nie powiodło się

en: Permission denied
pl_PL: Odmowa dostępu

en: Settings updated successfully.
pl_PL: Ustawienia zaktualizowane pomyślnie.

en: Admin Menu Order reset successfully. Reloading page...
pl_PL: Kolejność menu administratora zresetowana pomyślnie. Przeładowywanie strony...

en: Admin Menu Names reset successfully. Reloading page...
pl_PL: Nazwy menu administratora zresetowane pomyślnie. Przeładowywanie strony...

en: Admin Menu Cache reset successfully. Reloading page...
pl_PL: Cache menu administratora zresetowane pomyślnie. Przeładowywanie strony...

en: Admin Menu reset successfully. Reloading page...
pl_PL: Menu administratora zresetowane pomyślnie. Przeładowywanie strony...

en: Menu deleted successfully.
pl_PL: Menu usunięte pomyślnie.

en: New menu added successfully. Reloading page...
pl_PL: Nowe menu dodane pomyślnie. Przeładowywanie strony...

en: Invalid data
pl_PL: Nieprawidłowe dane

en: Menu Name Updated for all roles.
pl_PL: Nazwa menu zaktualizowana dla wszystkich ról.

en: Menu Name Updated.
pl_PL: Nazwa menu zaktualizowana.

en: Menu Order Updated.
pl_PL: Kolejność menu zaktualizowana.

en: Type:
pl_PL: Typ:

en: Menu Link
pl_PL: Link do menu

en: Submenu Link
pl_PL: Link do podmenu

en: Menu Separator
pl_PL: Separator menu

en: Submenu Separator
pl_PL: Separator podmenu

en: Position:
pl_PL: Pozycja:

en: After
pl_PL: Po

en: Menu Title:
pl_PL: Tytuł menu:

en: My Custom Menu
pl_PL: Moje niestandardowe menu

en: Menu Title is required.
pl_PL: Tytuł menu jest wymagany.

en: Separator Style
pl_PL: Styl separatora

en: Line (____________________)
pl_PL: Linia (____________________)

en: Empty Space
pl_PL: Pusta przestrzeń

en: Menu URL:
pl_PL: URL menu:

en: Enter an internal link such as %1s or an external link such as %2s. Any link can only be used once for a Menu URL.
pl_PL: Wprowadź link wewnętrzny, taki jak %1s lub link zewnętrzny, taki jak %2s. Każdy link może być użyty tylko raz dla URL menu.

en: Menu with this url already exist.
pl_PL: Menu z tym URL już istnieje.

en: Menu Capability:
pl_PL: Uprawnienie menu:

en: This is the capability required to see this menu. For example: %1s or %2s If you're entering a custom capability, remember to add and assign it to preferred roles on the capabilities page
pl_PL: To jest możliwość wymagana do zobaczenia tego menu. Na przykład: %1s lub %2s Jeśli wprowadzasz niestandardową możliwość, pamiętaj, aby dodać i przypisać ją preferowanym rolom na stronie możliwości

en: Menu Capability is required.
pl_PL: Uprawnienie menu jest wymagane.

en: Menu Icon
pl_PL: Ikona menu

en: Save Menu Link
pl_PL: Zapisz link do menu

en: Toggle all
pl_PL: Przełącz wszystko

en: New Menu Link
pl_PL: Nowy link menu

en: (Can't detect menu name)
pl_PL: (Nie można wykryć nazwy menu)

en: This menu name is not available in menu global data or directly registered with the menu
pl_PL: Ta nazwa menu nie jest dostępna w globalnych danych menu ani bezpośrednio zarejestrowana w menu

en: %s Role
pl_PL: %s Rola

en: All Roles
pl_PL: Wszystkie role

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: This option is disabled to prevent complete lockout
pl_PL: Ta opcja jest wyłączona, aby zapobiec całkowitemu zablokowaniu

en: Are you sure you want to delete %1s? %2s %3s
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć %1s? %2s %3s

en: The capability required to access this menu is %s
pl_PL: Wymagana zdolność do uzyskania dostępu do tego menu to %s

en: Rename Menu
pl_PL: Zmień nazwę menu

en: Move Up
pl_PL: Przenieś w górę

en: Move Down
pl_PL: Przenieś w dół

en: No menu found
pl_PL: Nie znaleziono menu

en: How to use Admin Menus
pl_PL: Jak korzystać z menu administratora

en: usage key
pl_PL: klucz użycia

en: No change
pl_PL: Brak zmian

en: This feature is denied
pl_PL: Ta funkcja jest zabroniona

en: View Documentation
pl_PL: Zobacz dokumentację

en: Admin Menus Settings
pl_PL: Ustawienia menu administratora

en: Hide Submenus
pl_PL: Ukryj podmenu

en: Show Menu Slugs
pl_PL: Pokaż slug menu

en: Reset Admin Menus
pl_PL: Zresetuj menu administratora

en: You can reset admin menu order and name to their original position and names. You can also reset menu cache to fix issue of missing menu.
pl_PL: Możesz zresetować kolejność menu administracyjnego i nazwy do ich pierwotnej pozycji i nazw. Możesz również zresetować pamięć podręczną menu, aby naprawić problem z brakującym menu.

en: Reset Menu Order
pl_PL: Zresetuj kolejność menu

en: Reset Cached Menu
pl_PL: Zresetuj pamięć podręczną menu

en: Reset Menu Names
pl_PL: Zresetuj nazwy menu

en: Reset Selected Option
pl_PL: Zresetuj wybraną opcję

en: Add New Classic Editor Restrictions
pl_PL: Dodaj nowe ograniczenia dla klasycznego edytora

en: You can remove other elements from the editor screen by adding their IDs or classes below:
pl_PL: Możesz usunąć inne elementy z ekranu edytora, dodając ich ID lub klasy poniżej:

en: Add New Gutenberg Restrictions
pl_PL: Dodaj nowe ograniczenia dla Gutenberga

en: Invalid action. Reload this page and try again if occured in error.
pl_PL: Nieprawidłowa akcja. Odśwież tę stronę i spróbuj ponownie, jeśli wystąpił błąd.

en: Custom item updated successfully. Save changes to apply restrictions.
pl_PL: Niestandardowy element zaktualizowany pomyślnie. Zapisz zmiany, aby zastosować ograniczenia.

en: New custom item added. Save changes to apply restrictions.
pl_PL: Nowy niestandardowy element dodany. Zapisz zmiany, aby zastosować ograniczenia.

en: Hide the Patterns tab in the block editor
pl_PL: Ukryj zakładkę Wzory w edytorze bloków

en: Hide the Insert/edit link button in the Classic Editor
pl_PL: Ukryj przycisk Wstaw/edytuj link w klasycznym edytorze

en: Custom Classic Editor Restrictions
pl_PL: Niestandardowe ograniczenia klasycznego edytora

en: Custom Gutenberg Restrictions
pl_PL: Niestandardowe ograniczenia Gutenberga

en: Metaboxes
pl_PL: Metaboxy

en: Admin Menu
pl_PL: Menu administracyjne

en: An error occurred. Please try again or contact the support team.
pl_PL: Wystąpił błąd. Proszę spróbować ponownie lub skontaktować się z zespołem wsparcia.

en: License
pl_PL: Licencja

en: Activate Key
pl_PL: Aktywuj klucz

en: Deactivate Key
pl_PL: Dezaktywuj klucz

en: Connecting to publishpress.com server...
pl_PL: Łączenie z serwerem publishpress.com...

en: The request could not be processed due to a connection failure.
pl_PL: Żądanie nie mogło zostać przetworzone z powodu awarii połączenia.

en: Please enter the license key shown on your order receipt.
pl_PL: Proszę wprowadzić klucz licencyjny pokazany na paragonie zamówienia.

en: An unidentified error occurred.
pl_PL: Wystąpił niezidentyfikowany błąd.

en: The key has been deactivated.
pl_PL: Klucz został dezaktywowany.

en: The key has been activated.
pl_PL: Klucz został aktywowany.

en: The key has expired.
pl_PL: Klucz wygasł.

en: The key is invalid.
pl_PL: Klucz jest nieprawidłowy.

en: An unknown activation error occurred.
pl_PL: Wystąpił nieznany błąd aktywacji.

en: The key provided is not valid. Please double-check your entry.
pl_PL: Podany klucz jest nieprawidłowy. Proszę sprawdzić wprowadzenie.

en: This site is not valid to activate the key.
pl_PL: Ta strona nie jest prawidłowa do aktywacji klucza.

en: The key provided could not be validated by publishpress.com.
pl_PL: Podany klucz nie mógł zostać zweryfikowany przez publishpress.com.

en: The key provided is already active on another site.
pl_PL: Podany klucz jest już aktywny na innej stronie.

en: The key has already been activated on the allowed number of sites.
pl_PL: Klucz został już aktywowany na dozwolonej liczbie stron.

en: An unknown deactivation error occurred.
pl_PL: Wystąpił nieznany błąd dezaktywacji.

en: Unable to deactivate because the provided key is not valid.
pl_PL: Nie można dezaktywować, ponieważ podany klucz jest nieprawidłowy.

en: This site is not valid to deactivate the key.
pl_PL: Ta witryna nie jest ważna do dezaktywacji klucza.

en: The key provided is not active on the specified site.
pl_PL: Podany klucz nie jest aktywny na określonej witrynie.

en: If this is incorrect, <a href="%s">request activation help</a>.
pl_PL: Jeśli to nieprawda, <a href="%s">poproś o pomoc w aktywacji</a>.

en: Please save settings before uploading site configuration.
pl_PL: Proszę zapisać ustawienia przed przesłaniem konfiguracji witryny.

en: (Locked on by Statuses Pro)
pl_PL: (Zablokowane przez Statuses Pro)

en: Control custom statuses
pl_PL: Kontroluj niestandardowe statusy

en: Control selection of custom post statuses. %s
pl_PL: Kontroluj wybór niestandardowych statusów postów. %s

en: Apply status-specific capabilities for post editing, deletion.
pl_PL: Zastosuj możliwości specyficzne dla statusu przy edytowaniu i usuwaniu postów.

en: Enable Custom Visibility Statuses
pl_PL: Włącz niestandardowe statusy widoczności

note: Translators: %1$s and %2$s is link markup
en: For Visibility Statuses, %1$senable the Status Control module%2$s in Permissions Pro
pl_PL: Aby włączyć Status Kontroli, %1$szainstaluj moduł Kontroli Statusu%2$s w Permissions Pro

en: Apply status-specific, type-specific editing capabilities for Visibility Statuses
pl_PL: Zastosuj specyficzne dla statusu, specyficzne dla typu możliwości edycji dla Statusów Widoczności

en: License Key Activation
pl_PL: Aktywacja klucza licencyjnego

en: Your PublishPress license key has expired. For continued priority support, <a href="%s">please renew</a>.
pl_PL: Twój klucz licencyjny PublishPress wygasł. Aby kontynuować uzyskiwanie wsparcia priorytetowego, <a href="%s">proszę odnowić</a>.

en: Your PublishPress license key will expire today. For updates and priority support, <a href="%s">please renew</a>.
pl_PL: Twój klucz licencyjny PublishPress wygaśnie dzisiaj. Aby uzyskać aktualizacje i wsparcie priorytetowe, <a href="%s">proszę odnowić</a>.

en: Your PublishPress license key will expire in %d day. For updates and priority support, <a href="%s">please renew</a>. |
pl_PL[0]: Twój klucz licencyjny PublishPress wygaśnie za %d dzień. Aby uzyskać aktualizacje i priorytetowe wsparcie, <a href="%s">proszę odnowić</a>.
pl_PL[1]: Twój klucz licencyjny PublishPress (do aktualizacji wtyczki) wygaśnie za %d dni. Aby uzyskać aktualizacje i priorytetowe wsparcie, <a href="%s">proszę odnowić</a>.

en: Key Expired
pl_PL: Klucz wygasł

en: Deactivate
pl_PL: Dezaktywuj

en: Activated
pl_PL: Aktywowano

en: Enter your license key
pl_PL: Wprowadź swój klucz licencyjny

en: Activate
pl_PL: Aktywuj

en: view %s&nbsp;details
pl_PL: zobacz %s&nbsp;szczegóły

en: Update&nbsp;Available
pl_PL: Aktualizacja&nbsp;dostępna

en: Update&nbsp;Check
pl_PL: Sprawdzenie&nbsp;aktualizacji

en: Account
pl_PL: Konto

en: Pricing
pl_PL: Ceny

en: Display PublishPress Branding
pl_PL: Wyświetl branding PublishPress

en: Hide the PublishPress footer and other branding.
pl_PL: Ukryj stopkę PublishPress i inne brandingi.

en: Admin Menus: treatment of multiple roles
pl_PL: Menu admina: traktowanie wielu ról

en: Most permissive: Any non-restricted user role allows access
pl_PL: Najbardziej permissywne: Każda nieskrępowana rola użytkownika umożliwia dostęp

en: Most restrictive: Any restricted user role prevents access
pl_PL: Najbardziej restrykcyjne: Każda ograniczona rola użytkownika uniemożliwia dostęp

en: This controls whether the most permissive or restrictive permissions are applied if a user has multiple roles.
pl_PL: To kontroluje, czy zastosowane są najbardziej liberalne czy restrykcyjne uprawnienia, jeśli użytkownik ma wiele ról.

en: Capability Requirements
pl_PL: Wymagania dotyczące uprawnień

en: (Default Capabilities)
pl_PL: (Domyślne uprawnienia)

en: Custom Capabilities for this Status
pl_PL: Niestandardowe uprawnienia dla tego statusu

en: same as PARENT STATUS (%s)
pl_PL: takie jak STATUS RODZICA (%s)

en: same as %s status
pl_PL: takie jak status %s

en: Enforce status-specific capabilities, or share capabilities with another status.
pl_PL: Wymuszaj uprawnienia specyficzne dla statusu lub dziel się uprawnieniami z innym statusem.

en: List
pl_PL: Lista

en: Revise
pl_PL: Zrewiduj

note: translators: %s is a post status name
en: Role can set posts to the "%s" status
pl_PL: Rola może ustawiać posty na status "%s"

note: translators: %s is a post status name
en: Role can read "%s" posts
pl_PL: Rola może czytać posty "%s"

note: translators: %s is a post status name
en: Role sees uneditable "%s" posts in admin listing
pl_PL: Rola widzi nieedytowalne posty "%s" w liście administracyjnej

note: translators: %s is a post status name
en: Role can create revisions of "%s" posts
pl_PL: Rola może tworzyć rewizje postów "%s"

note: translators: %s is a post status name
en: Role can edit "%s" posts
pl_PL: Rola może edytować posty "%s"

note: translators: %s is a post status name
en: Role can edit other's "%s" posts
pl_PL: Rola może edytować posty "%s" innych

note: translators: %s is a post status name
en: Role can delete "%s" posts
pl_PL: Rola może usuwać posty "%s"

note: translators: %s is a post status name
en: Role can delete other's "%s" posts
pl_PL: Rola może usuwać posty "%s" innych

en: Role Capabilities for "%s" status:
pl_PL: Uprawnienia roli dla statusu "%s":

en: Update Status
pl_PL: Aktualizuj status

en: Edit basic role capabilities
pl_PL: Edytuj podstawowe uprawnienia roli

en: Toggle all capabilities for this role
pl_PL: Przełącz wszystkie możliwości dla tej roli

en: Standard
pl_PL: Standardowy

en: Disabled
pl_PL: Wyłączony

en: Custom
pl_PL: Niestandardowy

en: Custom Read
pl_PL: Niestandardowy odczyt

note: translators: %s is the name of the status that has the same capabilities
en: (same as %s)
pl_PL: (taki sam jak %s)

en: Toggle setting
pl_PL: Przełącz ustawienie

en: Post Status
pl_PL: Status postu

en: Post Access
pl_PL: Dostęp do postu

en: Edit Posts listing includes posts in this status (even if not editable)
pl_PL: Lista postów do edycji zawiera posty w tym statusie (nawet jeśli nie są edytowalne)

en: Can create revisions of posts in this status
pl_PL: Można tworzyć wersje robocze postów w tym statusie

en: Sorry, you do not have permission to edit custom statuses.
pl_PL: Przykro nam, nie masz uprawnień do edytowania niestandardowych statusów.

en: same as %s
pl_PL: taki sam jak %s

en: Custom status control is disabled until you activate the %1$sPublishPress Statuses%2$s plugin. See %3$sCapabilities > Settings%4$s for details.
pl_PL: Kontrola statusu niestandardowego jest wyłączona, dopóki nie aktywujesz wtyczki %1$sPublishPress Statuses%2$s. Zobacz %3$sMożliwości > Ustawienia%4$s, aby uzyskać więcej informacji.

en: Custom status control is disabled until you install the %1$sPublishPress Statuses%2$s plugin. See %3$sCapabilities > Settings%4$s for details.
pl_PL: Kontrola statusu niestandardowego jest wyłączona, dopóki nie zainstalujesz wtyczki %1$sPublishPress Statuses%2$s. Zobacz %3$sMożliwości > Ustawienia%4$s, aby uzyskać więcej informacji.

en: Changes saved!
pl_PL: Zmiany zapisane!

en:  Error: changes can't be saved.
pl_PL: Błąd: zmiany nie mogą zostać zapisane.

en: Deleting menu...
pl_PL: Usuwanie menu...

en: Updating Settings...
pl_PL: Aktualizowanie ustawień...

en: You must check at least one option to reset.
pl_PL: Musisz zaznaczyć co najmniej jedną opcję, aby zresetować.

en: Resetting option...
pl_PL: Resetowanie opcji...
