SkyVerge WooCommerce Plugin Framework 1.0.0 - en to pl translation catalogue (404 entries)

en: Thanks for installing %1$s! To get started, take a minute to %2$sread the documentation%3$s :)
pl: Dziękujemy za zainstalowanie wtyczki %1$s! Aby rozpocząć, poświęć chwilę na %2$sprzeczytanie dokumentacji%3$s :)

en: Thanks for installing %1$s! To get started, take a minute to complete these %2$squick and easy setup steps%3$s :)
pl: Dziękujemy za zainstalowanie wtyczki %1$s! Aby rozpocząć, poświęć chwilę na wykonanie tych %2$sszybkich i łatwych kroków konfiguracji%3$s :)

en: Setup
pl: Konfiguracja

note: translators: Placeholders: %s - plugin name
en: %s &rsaquo; Setup
pl: Konfiguracja wtyczki %s

en: Oops! An error occurred, please try again.
pl: Ups! Wystąpił błąd, spróbuj ponownie.

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
pl: Nie znaleziono

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
pl: Ładowanie nie powiodło się

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
pl: Wprowadź 1 lub więcej znaków

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
pl: Wprowadź %qty% lub więcej znaków

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
pl: Usuń 1 lub więcej znaków

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
pl: Usuń %qty% lub więcej znaków

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
pl: Możesz wybrać tylko 1 element

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
pl: Możesz wybrać tylko do %qty% elementów

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
pl: Ładowanie kolejnych wyników&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
pl: Wyszukiwanie&hellip;

en: Ready!
pl: Gotowe!

note: translators: Placeholder: %s - plugin name
en: Welcome to %s!
pl: %s – zapraszamy!

en: This quick setup wizard will help you configure the basic settings and get you started.
pl: Ten kreator szybkiej konfiguracji pomoże Ci skonfigurować podstawowe ustawienia i rozpocząć pracę.

note: translators: Placeholder: %s - the plugin name
en: %s is ready!
pl: ‌‌Domena %s jest gotowa!

en: Next step
pl: Następny krok

en: You can also:
pl: Możesz także:

en: View the Docs
pl: Wyświetlić dokumentację

en: See more setup options
pl: Zobaczyć więcej opcji konfiguracji

en: Learn more about customizing the plugin
pl: Dowiedzieć się więcej o dostosowywaniu wtyczki

en: Review Your Settings
pl: Sprawdź ustawienia

en: Leave a Review
pl: Napisz recenzję

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Return to the WordPress Dashboard
pl: Wróć do kokpitu WordPressa

en: Not right now
pl: Nie teraz

en: Skip this step
pl: Pomiń ten krok

[ctx: Button label]
en: Edit the Checkout Page
pl: Edytuj stronę kasy

note: translators: Context: WordPress blocks and shortcodes. Placeholders: %1$s - Plugin name, %2$s - opening HTML <a> tag, %3$s - closing HTML </a> tag, %4$s - opening HTML <a> tag, %5$s - `[woocommerce_checkout]` shortcode tag, %6$s - closing HTML </a> tag
en: %1$s is not yet compatible with the Checkout block. We recommend %2$sfollowing this guide%3$s to revert to the %4$s%5$s shortcode%6$s.
pl: Wtyczka %1$s nie jest jeszcze zgodna z blokiem Kasa. Zalecamy %2$spostępowanie zgodnie z tym przewodnikiem%3$s, aby przywrócić %4$skrótki kod %5$s%6$s.

[ctx: Button label]
en: Edit the Cart Page
pl: Edytuj stronę Koszyk

note: translators: Context: WordPress blocks and shortcodes. Placeholders: %1$s - Plugin name, %2$s - opening HTML <a> tag, %3$s - closing HTML </a> tag, %4$s - opening HTML <a> tag, %5$s - `[woocommerce_cart]` shortcode tag, %6$s - closing HTML </a> tag
en: %1$s is not yet compatible with the Cart block. We recommend %2$sfollowing this guide%3$s to revert to the %4$s%5$s shortcode%6$s.
pl: Wtyczka %1$s nie jest jeszcze zgodna z blokiem Koszyk. Zalecamy %2$spostępowanie zgodnie z tym przewodnikiem%3$s, aby przywrócić %4$skrótki kod %5$s%6$s.

en: The following plugin is disabled because it is out of date and incompatible with newer plugins on your site: | The following plugins are disabled because they are out of date and incompatible with newer plugins on your site:
pl[0]: Następująca wtyczka jest wyłączona, ponieważ jest nieaktualna i niezgodna z nowszymi wtyczkami w Twojej witrynie:
pl[1]: Następujące wtyczki są wyłączone, ponieważ są nieaktualne i niezgodne z nowszymi wtyczkami w Twojej witrynie:

note: translators: Context is for plugins to activate or deactivate. HTML Placeholders: %1$s - <a> tag, %2$s - </a> tag, %3$s - <em> tag, %4$s - </em> tag, %5$s - <a> tag, %6$s - </a> tag, %7$s - <a> tag, %8$s - </a> tag
en: To resolve this, please %1$supdate%2$s (recommended) %3$sor%4$s %5$sdeactivate%6$s the above plugin, or %7$sdeactivate the following%8$s: | To resolve this, please %1$supdate%2$s (recommended) %3$sor%4$s %5$sdeactivate%6$s the above plugins, or %7$sdeactivate the following%8$s:
pl[0]: Aby rozwiązać ten problem, %1$szaktualizuj%2$s (zalecane) %3$slub%4$s %5$sdezaktywuj%6$s powyższą wtyczkę albo %7$sdezaktywuj następujące wtyczki%8$s:
pl[1]: Aby rozwiązać ten problem, %1$szaktualizuj%2$s (zalecane) %3$slub%4$s %5$sdezaktywuj%6$s powyższe wtyczki albo %7$sdezaktywuj następujące wtyczki%8$s:

en: The following plugins are inactive because they require a newer version of WooCommerce:
pl: Następujące wtyczki są nieaktywne, ponieważ wymagają nowszej wersji WooCommerce:

en: The following plugin is inactive because it requires a newer version of WooCommerce:
pl: Następująca wtyczki jest nieaktywna, ponieważ wymaga nowszej wersji WooCommerce:

note: translators: Placeholders: %1$s - plugin name, %2$s - WooCommerce version number
en: %1$s requires WooCommerce %2$s or newer
pl: Wtyczka %1$s wymaga WooCommerce w wersji %2$s lub nowszej

note: translators: Placeholders: %1$s - <a> tag, %2$s - </a> tag
en: Please %1$supdate WooCommerce%2$s
pl: %1$sZaktualizuj WooCommerce%2$s

[ctx: coordinating conjunction for a list of items: a, b, and c]
en: and
pl: oraz

note: translators: A list of items, for example: "US or Canada", or "US, Canada, or Mexico". English uses Oxford comma before the conjunction ("or") if there are at least 2 items preceding it - hence the use of plural forms. If your locale does not use Oxford comma, you can just provide the same translati
en: %1$s or %2$s | %1$s, or %2$s
pl[0]: %1$s lub %2$s
pl[1]: %1$s lub %2$s

note: translators: A list of items, for example: "US and Canada", or "US, Canada, and Mexico". English uses Oxford comma before the conjunction ("and") if there are at least 2 items preceding it - hence the use of plural forms. If your locale does not use Oxford comma, you can just provide the same transl
en: %1$s and %2$s | %1$s, and %2$s
pl[0]: %1$s i %2$s
pl[1]: %1$s i %2$s

note: translators: Placeholders: %1$s - plugin name, %2$s - a PHP extension/comma-separated list of PHP extensions
en: %1$s requires the %2$s PHP extension to function. Contact your host or server administrator to install and configure the missing extension. | %1$s requires the following PHP extensions to function: %2$s. Contact your host or server administrator to install and configure the missing extensions.
pl[0]: Wtyczka %1$s wymaga do działania rozszerzenia PHP %2$s. Skontaktuj się z administratorem hosta lub serwera, aby zainstalować i skonfigurować brakujące rozszerzenie.
pl[1]: Wtyczka %1$s wymaga do działania następujących rozszerzeń PHP: %2$s. Skontaktuj się z administratorem hosta lub serwera, aby zainstalować i skonfigurować brakujące rozszerzenia.

note: translators: Placeholders: %1$s - plugin name, %2$s - a PHP function/comma-separated list of PHP functions
en: %1$s requires the %2$s PHP function to exist.  Contact your host or server administrator to install and configure the missing function. | %1$s requires the following PHP functions to exist: %2$s.  Contact your host or server administrator to install and configure the missing functions.
pl[0]: Wtyczka %1$s wymaga istnienia funkcji PHP %2$s.  Skontaktuj się z administratorem hosta lub serwera, aby zainstalować i skonfigurować brakującą funkcję.
pl[1]: Wtyczka %1$s wymaga do działania następujących funkcji PHP: %2$s.  Skontaktuj się z administratorem hosta lub serwera, aby zainstalować i skonfigurować brakujące funkcje.

note: translators: Placeholder: %s - a PHP setting value
en: %s or higher
pl: %s lub wyższa wersja

en: Please contact your hosting provider or server administrator to configure these settings.
pl: Skontaktuj się z dostawcą hostingu lub administratorem serwera, aby skonfigurować te ustawienia.

note: translators: Placeholders: %1$s - <strong> HTML tag, %2$s - </strong> HTML tag
en: Hey there! We've noticed that your server is running %1$san outdated version of PHP%2$s, which is the programming language that WooCommerce and its extensions are built on.
pl: Witaj! Zauważyliśmy, że na Twoim serwerze działa %1$sprzestarzała wersja PHP%2$s, czyli języka programowania, na którym zbudowany jest WooCommerce i jego rozszerzenia.

note: translators: Placeholders: %1$s - <strong> HTML tag, %2$s - </strong> HTML tag
en: The PHP version that is currently used for your site is no longer maintained, nor %1$sreceives security updates%2$s; newer versions are faster and more secure.
pl: Wersja PHP, która jest obecnie używana w Twojej witrynie, nie jest już obsługiwana ani %1$snie otrzymuje aktualizacji zabezpieczeń%2$s; nowsze wersje są szybsze i bezpieczniejsze.

note: translators: Context: User is running an outdated PHP Version a plugin is not compatible with. Placeholders: %s - the plugin name
en: As a result, %s no longer supports this version and you should upgrade PHP as soon as possible.
pl: W rezultacie wtyczka %s nie obsługuje już tej wersji i należy zaktualizować PHP tak szybko, jak to możliwe.

note: translators: Context: The host can update PHP version for the user. Placeholders: %1$s - <a> HTML tag, %2$s - </a> HTML tag
en: Your hosting provider can do this for you. %1$sHere are some resources to help you upgrade%2$s and to explain PHP versions further.
pl: Twój dostawca hostingu może to zrobić dla Ciebie. %1$sOto kilka zasobów, które pomogą Ci dokonać aktualizacji%2$s i wyjaśnią wersje PHP.

note: translators: Placeholders: %s - plugin name
en: You cannot clone instances of %s.
pl: Nie możesz sklonować instancji wtyczki %s.

note: translators: Placeholders: %s - plugin name
en: You cannot unserialize instances of %s.
pl: Nie możesz anulować serializacji instancji wtyczki %s.

note: translators: Docs as in Documentation
en: Docs
pl: Dokumentacja

[ctx: noun]
en: Support
pl: Pomoc techniczna

[ctx: verb]
en: Review
pl: Recenzja

note: translators: Placeholders: %1$s - PHP setting value, %2$s - version or value required
en: %1$s - A minimum of %2$s is required.
pl: %1$s – wymagane minimum %2$s.

note: translators: Context: As in "Value has been set as [foo], but [bar] is required". Placeholders: %1$s - current value for a PHP setting, %2$s - required value for the PHP setting
en: Set as %1$s - %2$s is required.
pl: Ustaw jako %1$s – wymagane jest %2$s.

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Free!
pl: Darmowy!

[ctx: Payment transaction capture]
en: Are you sure you wish to process this capture? The action cannot be undone.
pl: Czy na pewno chcesz przetworzyć odbiór tej opłaty? Tej czynności nie można cofnąć.

[ctx: Payment transaction capture failed error message]
en: Something went wrong, and the capture could not be completed. Please try again.
pl: Wystąpił problem i nie można było przetworzyć odbioru opłaty. Spróbuj ponownie.

note: translators: verb, as in "Capture credit card charge". Used when an amount has been pre-authorized before, but funds have not yet been captured (taken) from the card. Capturing the charge will take the money from the credit card and put it in the merchant's pockets.
en: Capture Charge
pl: Odbierz opłatę

en: This charge has been fully captured.
pl: Ta opłata została w pełni odebrana.

en: This charge can no longer be captured.
pl: Tej opłaty nie można już odebrać.

en: This charge cannot be captured.
pl: Nie można odebrać tej opłaty.

en: Are you sure you want to remove this token?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten token?

en: Invalid token data
pl: Nieprawidłowe dane tokenu

en: An error occurred. Please try again.
pl: Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

en: Default
pl: Domyślne

en: Token ID
pl: Identyfikator tokenu

en: Card Type
pl: Typ karty

[ctx: Last four digits of a payment method]
en: Last Four
pl: Ostatnie cztery

en: Expiration (MM/YY)
pl: Data ważności (MM/RR)

note: translators: e-check account type, HTML form field label
en: Account Type
pl: Typ konta

en: Checking
pl: Rachunek bieżący

en: Savings
pl: Oszczędności

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: Save
pl: Zapisz

en: Remove
pl: Usuń

note: translators: Placeholder: %s - Plugin name translators: Placeholder: %s - Payment gateway title (e.g. Authorize.Net, Braintree, etc.)
en: %s Payment Tokens
pl: Tokeny płatności %s

en: Customer ID
pl: Identyfikator klienta

en: This section contains configuration settings for this gateway.
pl: Ta sekcja zawiera ustawienia konfiguracji dla tej bramki.

en: Environment
pl: Środowisko

en: The transaction environment for this gateway.
pl: Środowisko transakcji dla tej bramki.

en: Tokenization Enabled
pl: Włączono tokenizację

en: Displays whether or not tokenization is enabled for this gateway.
pl: Wyświetla, czy tokenizacja jest włączona dla tej bramki.

en: Debug Mode
pl: Tryb debugowania

en: Displays whether or not debug logging is enabled for this gateway.
pl: Wyświetla, czy rejestrowanie debugowania jest włączone dla tej bramki.

en: Display at Checkout & Log
pl: Wyświetlanie w kasie i dzienniku

en: Display at Checkout
pl: Wyświetlanie w kasie

en: Save to Log
pl: Zapisz w dzienniku

en: Off
pl: Wył.

[ctx: Authorized transaction for order payment]
en: Authorization total
pl: Suma autoryzacji

[ctx: Captured transaction (without charge) for order payment]
en: Amount already captured
pl: Odebrano już kwotę

en: Remaining order total
pl: Pozostała suma zamówienia

[ctx: Capture (without charge) amount for order payment]
en: Capture amount
pl: Odbierz kwotę

en: Comment (optional):
pl: Komentarz (opcjonalnie):

note: translators: Context: Capture payment without charge. Placeholder: %s - transaction amount to be captured.
en: Capture %s
pl: Odbierz %s

en: Cancel
pl: Anuluj

en: -- Select an option --
pl: -- Wybierz opcję --

en: No saved payment tokens
pl: Brak zapisanych tokenów płatności

en: The gateway customer ID for the user. Only edit this if necessary.
pl: Identyfikator klienta bramki dla użytkownika. Edytuj to tylko w razie potrzeby.

en: An error occurred, please try again or try an alternate form of payment
pl: Wystąpił błąd, spróbuj ponownie lub użyj innej formy płatności

en: We cannot process your order with the payment information that you provided. Please use a different payment account or an alternate payment method.
pl: Nie możemy przetworzyć Twojego zamówienia przy użyciu podanych przez Ciebie informacji dotyczących płatności. Użyj innego konta do płatności lub alternatywnej metody płatności.

en: This order is being placed on hold for review. Please contact us to complete the transaction.
pl: To zamówienie zostało wstrzymane do weryfikacji. Skontaktuj się z nami, aby sfinalizować transakcję.

[ctx: Credit or debit card CSC/CVC/CVV]
en: This order is being placed on hold for review due to an incorrect card verification number. You may contact the store to complete the transaction.
pl: To zamówienie zostało wstrzymane do weryfikacji z powodu nieprawidłowego numeru weryfikacyjnego karty. Możesz skontaktować się ze sklepem w celu sfinalizowania transakcji.

[ctx: Credit or debit card CSC/CVC/CVV]
en: The card verification number is invalid, please try again.
pl: Numer weryfikacyjny karty jest nieprawidłowy, spróbuj ponownie.

[ctx: Credit or debit card CSC/CVC/CVV]
en: Please enter your card verification number and try again.
pl: Wprowadź numer weryfikacyjny karty i spróbuj ponownie.

[ctx: Credit or debit card]
en: That card type is not accepted, please use an alternate card or other form of payment.
pl: Ten typ karty nie jest akceptowany, użyj innej karty lub innej formy płatności.

[ctx: Credit or debit card]
en: The card type is invalid or does not correlate with the credit card number. Please try again or use an alternate card or other form of payment.
pl: Typ karty jest nieprawidłowy lub nie odpowiada numerowi karty kredytowej. Spróbuj ponownie albo użyj innej karty lub innej formy płatności.

[ctx: Credit or debit card]
en: Please select the card type and try again.
pl: Wybierz typ karty i spróbuj ponownie.

[ctx: Credit or debit card]
en: The card number is invalid, please re-enter and try again.
pl: Numer karty jest nieprawidłowy, wprowadź go ponownie i spróbuj jeszcze raz.

[ctx: Credit or debit card]
en: Please enter your card number and try again.
pl: Wprowadź numer karty i spróbuj ponownie.

[ctx: Credit or debit card (whole date issue)]
en: The card expiration date is invalid, please re-enter and try again.
pl: Data ważności karty jest nieprawidłowa, wprowadź ją ponownie i spróbuj jeszcze raz.

[ctx: Credit or debit card]
en: The card expiration month is invalid, please re-enter and try again.
pl: Miesiąc ważności karty jest nieprawidłowy, wprowadź go ponownie i spróbuj jeszcze raz.

[ctx: Credit or debit card]
en: The card expiration year is invalid, please re-enter and try again.
pl: Rok ważności karty jest nieprawidłowa, wprowadź ją ponownie i spróbuj jeszcze raz.

[ctx: Credit or debit card]
en: Please enter your card expiration date and try again.
pl: Wprowadź datę ważności karty i spróbuj ponownie.

en: The bank routing number is invalid, please re-enter and try again.
pl: Numer rozliczeniowy banku jest nieprawidłowy, wprowadź go ponownie i spróbuj jeszcze raz.

en: The bank account number is invalid, please re-enter and try again.
pl: Numer konta bankowego jest nieprawidłowy, wprowadź go ponownie i spróbuj jeszcze raz.

[ctx: Credit or debit card]
en: The provided card is expired, please use an alternate card or other form of payment.
pl: Podana karta straciła ważność, użyj innej karty lub innej formy płatności.

[ctx: Credit or debit card]
en: The provided card was declined, please use an alternate card or other form of payment.
pl: Podana karta została odrzucona, użyj innej karty lub innej formy płatności.

[ctx: Credit or debit card]
en: Insufficient funds in account, please use an alternate card or other form of payment.
pl: Brak środków na koncie, użyj alternatywnej karty lub innej formy płatności.

[ctx: Credit or debit card]
en: The card is inactivate or not authorized for card-not-present transactions, please use an alternate card or other form of payment.
pl: Karta jest nieaktywna lub nie została autoryzowana do transakcji bez użycia karty, użyj innej karty lub innej formy płatności.

[ctx: Credit or debit card]
en: The credit limit for the card has been reached, please use an alternate card or other form of payment.
pl: Limit kredytowy karty został osiągnięty, użyj innej karty lub innej formy płatności.

[ctx: Credit or debit card CSC/CVC/CVV]
en: The card verification number does not match. Please re-enter and try again.
pl: Numer weryfikacyjny karty nie jest zgodny. Wprowadź ponownie i spróbuj jeszcze raz.

[ctx: Credit or debit card]
en: The provided address does not match the billing address for cardholder. Please verify the address and try again.
pl: Podany adres nie jest zgodny z adresem rozliczeniowym posiadacza karty. Zweryfikuj adres i spróbuj ponownie.

en: Payment error, please try another payment method or contact us to complete your transaction.
pl: Błąd płatności, spróbuj użyć innej metody płatności lub skontaktuj się z nami, aby dokończyć transakcję.

en: Card expiration date is invalid
pl: Data ważności karty jest nieprawidłowa

en: Card number is missing
pl: Brak numeru karty

en: Card number is invalid (wrong length)
pl: Numer karty jest nieprawidłowy (niewłaściwa długość)

en: Card number is invalid (only digits allowed)
pl: Numer karty jest nieprawidłowy (dozwolone są tylko cyfry)

en: Card number is invalid
pl: Numer karty jest nieprawidłowy

en: Card security code is invalid (only digits are allowed)
pl: Kod zabezpieczający karty jest nieprawidłowy (dozwolone są tylko cyfry)

en: Card security code is invalid (must be 3 or 4 digits)
pl: Kod zabezpieczający karty jest nieprawidłowy (musi składać się z 3 lub 4 cyfr)

en: Card security code is missing
pl: Brak kodu zabezpieczającego karty

en: Routing Number is missing
pl: Brak numeru rozliczeniowego

en: Routing Number is invalid (only digits are allowed)
pl: Numer rozliczeniowy jest nieprawidłowy (dozwolone są tylko cyfry)

en: Routing number is invalid (must be 9 digits)
pl: Numer rozliczeniowy jest nieprawidłowy (musi składać się z 9 cyfr)

en: Account Number is missing
pl: Brak numeru konta

en: Account Number is invalid (only digits are allowed)
pl: Numer konta jest nieprawidłowy (dozwolone są tylko cyfry)

[ctx: Bank account]
en: Account number is invalid (must be between 5 and 17 digits)
pl: Numer konta jest nieprawidłowy (musi zawierać od 5 do 17 cyfr)

en: Driver's license number is invalid
pl: Numer prawa jazdy jest nieprawidłowy

[ctx: Bank check (noun)]
en: Check Number is invalid (only digits are allowed)
pl: Numer czeku jest nieprawidłowy (dozwolone są tylko cyfry)

en: The transaction failed.
pl: Transakcja nie powiodła się.

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

note: translators: Placeholder: %s - Error message
en: Payment method address could not be updated. %s
pl: Nie można zaktualizować adresu metody płatności. %s

note: translators: Placeholders: %1$s - Payment method title, %2$s - Payment account type (savings/checking) (may or may not be available), %3$s - Last four digits of the account translators: Context: "Check" as in "bank check" (noun, not verb). Placeholders: %1$s - payment method title, %2$s - payment ac
en: %1$s Check Transaction Approved: %2$s account ending in %3$s
pl: Zatwierdzono transakcję czekiem %1$s: konto %2$s kończące się %3$s

note: translators: Placeholder: %s - Bank check number translators: Context: "Check" as in "bank check" (noun, not verb). Placeholder: %s - check number
en: Check number %s
pl: Numer czeku %s

note: translators: Placeholder: %s - Payment transaction ID
en: (Transaction ID %s)
pl: (Identyfikator transakcji %s)

note: translators: Example: "Braintree Test Authorization Approved: Mastercard ending in 1234". Placeholders: %1$s - payment method title, %2$s - environment ("Test"), %3$s - transaction type (authorization/charge), %4$s - card type (mastercard, visa, ...), %5$s - last four digits of the card
en: %1$s %2$s %3$s Approved: %4$s ending in %5$s
pl: %1$s %2$s %3$s – zatwierdzono: %4$s kończąca się %5$s

[ctx: Credit card transaction type]
en: Authorization
pl: Autoryzacja

[ctx: noun, credit card transaction type]
en: Charge
pl: Pobierz

note: translators: Example: "Authorize.Net Test Charge Approved: Mastercard" - Placeholders: %1$s - payment method title, %2$s - environment ("Test"), %3$s - transaction type (authorization/charge), %4$s - card type (mastercard, visa, ...)
en: %1$s %2$s %3$s Approved: %4$s
pl: %1$s %2$s %3$s – zatwierdzono: %4$s

note: translators: Placeholder: %s - Credit card expiry date translators: Placeholders: %s - expiry date
en: (expires %s)
pl: (wygasa %s)

note: translators: Placeholders: %s - failure message
en: Tokenization Request Failed: %s
pl: Żądanie tokenizacji nie powiodło się: %s

note: translators: Placeholders: %1$s - payment method title, %2$s - failure message
en: %1$s Tokenization Request Failed: %2$s
pl: Żądanie tokenizacji %1$s nie powiodło się: %2$s

note: translators: This is a message describing that the transaction in question only performed a credit card authorization and did not capture any funds.
en: Authorization only transaction
pl: Transakcja tylko w celu autoryzacji

note: translators: Placeholders: %s - failure message. Payment method as in a specific credit card, e-check or bank account
en: Oops, adding your new payment method failed: %s
pl: Ups, dodanie nowej metody płatności nie powiodło się: %s

note: translators: Payment method as in a specific credit card. Placeholders: %1$s - card type (visa, mastercard, ...), %2$s - last four digits of the card, %3$s - card expiry date
en: Nice! New payment method added: %1$s ending in %2$s (expires %3$s)
pl: Świetnie! Dodano nową metodę płatności: %1$s kończąca się %2$s (wygasa %3$s)

note: translators: Payment method as in a specific e-check account. Placeholders: %1$s - account type (checking/savings), %2$s - last four digits of the account
en: Nice! New payment method added: %1$s account ending in %2$s
pl: Świetnie! Dodano nową metodę płatności: konto %1$s kończące się %2$s

note: translators: Payment method as in a specific credit card, e-check or bank account
en: Nice! New payment method added.
pl: Świetnie! Dodano nową metodę płatności.

note: translators: Placeholders: %1$s - site title, %2$s - customer email. Payment method as in a specific credit card, e-check or bank account
en: %1$s - Add Payment Method for %2$s
pl: %1$s – dodaj metodę płatności dla %2$s

en: Checking Account
pl: Rachunek bieżący

en: Savings Account
pl: Konto oszczędnościowe

en: Credit / Debit Card
pl: Karta kredytowa/debetowa

en: Bank Account
pl: Konto bankowe

[ctx: payment method type]
en: Account
pl: Konto

en: Thank you for your order, please click the button below to pay.
pl: Dziękujemy za zamówienie, kliknij poniższy przycisk, aby zapłacić.

en: Thank you for your order. We are now redirecting you to complete payment.
pl: Dziękujemy za zamówienie. Przekierujemy Cię teraz w celu dokonania płatności.

en: Pay Now
pl: Zapłać teraz

en: Cancel Order
pl: Anuluj zamówienie

note: translators: Placeholders: %s - a WooCommerce order ID
en: Could not find order %s
pl: Nie można było znaleźć zamówienia %s

note: translators: Placeholders: %s - payment gateway title (such as Authorize.net, Braintree, etc)
en: %s duplicate transaction received
pl: Otrzymano zduplikowaną transakcję %s

note: translators: Placeholder: %s - Order number
en: Order %s is already paid for.
pl: Zamówienie %s zostało już opłacone.

note: translators: Placeholders: %1$s - payment gateway title (such as Authorize.net, Braintree, etc), %2$s - payment method name (mastercard, bank account, etc), %3$s - last four digits of the card/account, %4$s - card/account expiry date
en: %1$s Payment Method Saved: %2$s ending in %3$s (expires %4$s)
pl: Zapisano metodę płatności %1$s: %2$s kończąca się %3$s (wygasa %4$s)

note: translators: Placeholders: %1$s - payment gateway title (such as CyberSouce, NETbilling, etc), %2$s - account type (checking/savings - may or may not be available), %3$s - last four digits of the account
en: %1$s eCheck Payment Method Saved: %2$s account ending in %3$s
pl: Zapisano metodę płatności eCheck %1$s: konto %2$s kończące się %3$s

note: translators: Placeholders: %s - payment gateway title (such as CyberSouce, NETbilling, etc)
en: %s Payment Method Saved
pl: Zapisano metodę płatności %s

note: translators: Placeholders: %s - a failed tokenization API error
en: Tokenization failed. %s
pl: Tokenizacja nie powiodła się. %s

en: Edit
pl: Edytuj

en: Title
pl: Tytuł

en: Details
pl: Szczegóły

en: Default?
pl: Domyślna?

en: Oops, there was an error updating your payment method. Please try again.
pl: Wystąpił błąd podczas aktualizacji Twojej metody płatności. Spróbuj ponownie.

en: Are you sure you want to delete this payment method?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę metodę płatności?

note: translators: Payment method as in a specific credit card, eCheck or bank account
en: You do not have any saved payment methods.
pl: Nie masz żadnych zapisanych metod płatności.

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: Oops, you took too long, please try again.
pl: Ups, zajęło Ci to zbyt dużo czasu, spróbuj ponownie.

en: There was an error with your request, please try again.
pl: Wystąpił błąd z Twoim żądaniem, spróbuj ponownie.

en: Card Number
pl: Numer karty

en: MM / YY
pl: MM / RR

en: Card Security Code
pl: Kod zabezpieczający karty

en: Where do I find this?
pl: Gdzie mogę to znaleźć?

note: translators: e-check routing number, HTML form field label, https://en.wikipedia.org/wiki/Routing_transit_number
en: Routing Number
pl: Numer rozliczeniowy

note: translators: e-check account number, HTML form field label
en: Account Number
pl: Numer konta

[ctx: account type]
note: translators: http://www.investopedia.com/terms/c/checkingaccount.asp
en: Checking
pl: Rachunek bieżący

[ctx: account type]
note: translators: http://www.investopedia.com/terms/s/savingsaccount.asp
en: Savings
pl: Oszczędności

note: translators: Test mode refers to the current software environment
en: TEST MODE ENABLED
pl: WŁĄCZONY TRYB TESTOWY

[ctx: Bank check (noun)]
en: Sample Check
pl: Przykładowy czek

note: translators: Payment method as in a specific credit card, eCheck or bank account
en: Manage Payment Methods
pl: Zarządzaj metodami płatności

en: Use a new card
pl: Użyj nowej karty

en: Use a new bank account
pl: Użyj nowego konta bankowego

note: translators: account as in customer's account on the eCommerce site
en: Securely Save to Account
pl: Zapisz bezpiecznie na koncie

en: Payment Info
pl: Informacje dotyczące płatności

note: translators: Placeholders: %1$s - plugin name, %2$s - <a> tag, %3$s - </a> tag
en: %1$s: WooCommerce is not being forced over SSL; your customers' payment data may be at risk. %2$sVerify your site URLs here%3$s
pl: %1$s: WooCommerce nie jest wymuszane przez SSL; dane płatności Twoich klientów mogą być zagrożone. %2$sZweryfikuj adresy URL swojej witryny tutaj%3$s

note: translators: Placeholders: %s - payment gateway name
en: %s will soon require TLS 1.2 support to process transactions and your server environment may need to be updated. Please contact your hosting provider to confirm that your site can send and receive TLS 1.2 connections and request they make any necessary updates.
pl: %s wkrótce będzie wymagać obsługi TLS 1.2 do przetwarzania transakcji, a Twoje środowisko serwerowe może wymagać aktualizacji. Skontaktuj się ze swoim dostawcą hostingu, aby potwierdzić, że Twoja witryna może wysyłać i odbierać połączenia TLS 1.2, i poproś o dokonanie niezbędnych aktualizacji.

note: translators: Placeholders: %1$s - plugin name, %2$s - a currency/comma-separated list of currencies, %3$s - <a> tag, %4$s - </a> tag
en: %1$s accepts payment in %2$s only. %3$sConfigure%4$s WooCommerce to accept %2$s to enable this gateway for checkout. | %1$s accepts payment in one of %2$s only. %3$sConfigure%4$s WooCommerce to accept one of %2$s to enable this gateway for checkout.
pl[0]: %1$s akceptuje płatności tylko w %2$s. %3$sSkonfiguruj%4$s WooCommerce w celu akceptacji %2$s, aby włączyć tę bramkę na potrzeby realizacji transakcji.
pl[1]: %1$s akceptuje płatności tylko w jednej z %2$s. %3$sSkonfiguruj%4$s WooCommerce w celu akceptacji jednej z %2$s, aby włączyć tę bramkę na potrzeby realizacji transakcji.

note: translators: Placeholders: %1$s - payment gateway name, %2$s - opening <a> tag, %3$s - closing </a> tag
en: Heads up! %1$s is currently configured to log transaction data for debugging purposes. If you are not experiencing any problems with payment processing, we recommend %2$sturning off Debug Mode%3$s
pl: Uwaga! Bramka %1$s jest obecnie skonfigurowana do rejestrowania danych transakcji do celów debugowania. Jeśli nie masz żadnych problemów z przetwarzaniem płatności, zalecamy %2$swyłączenie trybu debugowania%3$s

note: translators: Placeholders: %s - gateway name
en: %s is not configured
pl: Bramka %s nie jest skonfigurowana

en: Dismiss
pl: Zamknij

note: translators: Placeholders: %1$s - plugin name, %2$s - opening <a> HTML link tag, %3$s - closing </a> HTML link tag
en: Heads up! Apple Pay for %1$s requires WooCommerce version 3.2 or greater. Please %2$supdate WooCommerce%3$s.
pl: Uwaga! Apple Pay dla wtyczki %1$s wymaga WooCommerce w wersji 3.2 lub nowszej. %2$sZaktualizuj WooCommerce%3$s.

note: translators: Placeholders: %1$s - plugin name, %2$s - opening <a> HTML link tag, %3$s - closing </a> HTML link tag
en: Heads up! Google Pay for %1$s requires WooCommerce version 3.2 or greater. Please %2$supdate WooCommerce%3$s.
pl: Uwaga! Google Pay dla wtyczki %1$s wymaga WooCommerce w wersji 3.2 lub nowszej. %2$sZaktualizuj WooCommerce%3$s.

note: translators: Placeholders: %1$s - payment gateway title (such as Authorize.net, Braintree, etc), %2$s - <a> tag, %3$s - </a> tag
en: %1$s is inactive for subscription transactions. Please %2$senable tokenization%3$s to activate %1$s for Subscriptions.
pl: Bramka %1$s jest nieaktywna dla transakcji subskrypcji. %2$sWłącz tokenizację%3$s, aby aktywować bramkę %1$s dla subskrypcji.

en: %1$s is inactive for pre-order transactions. Please %2$senable tokenization%3$s to activate %1$s for Pre-Orders.
pl: Bramka %1$s jest nieaktywna dla transakcji zamówień w przedsprzedaży. %2$sWłącz tokenizację%3$s, aby aktywować bramkę %1$s dla zamówień w przedsprzedaży.

en: You must enable tokenization for this gateway in order to support automatic renewal payments with the WooCommerce Subscriptions extension.
pl: Należy włączyć tokenizację dla tej bramki, aby obsługiwać automatyczne płatności za odnowienie za pomocą rozszerzenia Subskrypcje WooCommerce.

en: Inactive
pl: Nieaktywna

note: translators: Placeholder: %s - Payment gateway title (e.g. Authorize.Net, Braintree...)
en: %s Customer ID
pl: Identyfikator klienta %s

en: Type
pl: Typ

en: Removed payment token "%d"
pl: Usunięto token płatności „%d”

en: Expiry Date
pl: Data wygaśnięcia

[ctx: Congratulatory message displayed to the merchant when they process their first payment]
en: You successfully processed a payment!
pl: Pomyślnie przetworzono płatność!

[ctx: Congratulatory message displayed to the merchant when they process their first refund]
en: You successfully processed a refund!
pl: Pomyślnie przetworzono zwrot!

[ctx: Credit or debit card]
en: Card number is missing
pl: Brak numeru karty

[ctx: Credit or debit card]
en: Card number is invalid
pl: Numer karty jest nieprawidłowy

[ctx: Credit or debit card]
en: Card number is invalid (only digits allowed)
pl: Numer karty jest nieprawidłowy (dozwolone są tylko cyfry)

[ctx: Credit or debit card]
en: Card number is invalid (wrong length)
pl: Numer karty jest nieprawidłowy (niewłaściwa długość)

[ctx: Credit or debit card]
en: Card is invalid
pl: Karta jest nieprawidłowa

note: translators: {card_type} will be replaced by a corresponding card type name, e.g. American Express
en: {card_type} card is invalid
pl: Karta {card_type} jest nieprawidłowa

[ctx: Credit or debit card]
en: Card security code is missing
pl: Brak kodu zabezpieczającego karty

[ctx: Credit or debit card]
en: Card security code is invalid (only digits are allowed)
pl: Kod zabezpieczający karty jest nieprawidłowy (dozwolone są tylko cyfry)

[ctx: Credit or debit card]
en: Card security code is invalid (must be 3 or 4 digits)
pl: Kod zabezpieczający karty jest nieprawidłowy (musi składać się z 3 lub 4 cyfr)

[ctx: Credit or debit card]
en: Card expiration date is invalid
pl: Data ważności karty jest nieprawidłowa

[ctx: Bank check (noun)]
en: Check Number is missing
pl: Brak numeru czeku

[ctx: For countries without states, "state" can be replaced with "place of issue".]
en: Driver's license state is missing
pl: Brak miejsca wystawienia prawa jazdy

en: Driver's license number is missing
pl: Brak numeru prawa jazdy

[ctx: Bank account]
en: Account Number is missing
pl: Brak numeru konta

[ctx: Bank account]
en: Account Number is invalid (only digits are allowed)
pl: Numer konta jest nieprawidłowy (dozwolone są tylko cyfry)

[ctx: Bank account]
en: Account Number is invalid (must be between 5 and 17 digits)
pl: Numer konta jest nieprawidłowy (musi zawierać od 5 do 17 cyfr)

[ctx: Bank account]
en: Routing Number is missing
pl: Brak numeru rozliczeniowego

[ctx: Bank account]
en: Routing Number is invalid (only digits are allowed)
pl: Numer rozliczeniowy jest nieprawidłowy (dozwolone są tylko cyfry)

[ctx: Bank account]
en: Routing Number is invalid (must be 9 digits)
pl: Numer rozliczeniowy jest nieprawidłowy (musi składać się z 9 cyfr)

en: Continue to Payment
pl: Przejdź do płatności

en: Place order
pl: Złóż zamówienie

en: Thank you for your order.
pl: Dziękujemy za zamówienie.

en: Credit Card
pl: Karta kredytowa

en: Pay securely using your credit card.
pl: Płać bezpiecznie za pomocą karty kredytowej.

en: Pay securely using your checking account.
pl: Płać bezpiecznie za pomocą konta czekowego.

en: Enable / Disable
pl: Włącz / wyłącz

en: Enable this gateway
pl: Włącz tę bramę

en: Payment method title that the customer will see during checkout.
pl: Nazwa metody płatności, którą klient zobaczy podczas realizacji zakupu.

en: Description
pl: Opis

en: Payment method description that the customer will see during checkout.
pl: Opis metody płatności, który klient zobaczy podczas realizacji zakupu.

en: Detailed Decline Messages
pl: Szczegółowe komunikaty o odrzuceniu

en: Check to enable detailed decline messages to the customer during checkout when possible, rather than a generic decline message.
pl: Zaznacz, aby w miarę możliwości włączyć szczegółowe komunikaty o odmowie dla klienta podczas realizacji zakupu zamiast ogólnego komunikatu o odmowie.

note: translators: Placeholders: %1$s - <a> tag, %2$s - </a> tag
en: Show Detailed Error Messages and API requests/responses on the checkout page and/or save them to the %1$sdebug log%2$s
pl: Pokaż szczegółowe komunikaty o błędach i żądania/odpowiedzi API na stronie kasy i/lub zapisuj je w %1$sdzienniku debugowania%2$s

en: Show on Checkout Page
pl: Pokaż na stronie kasy

note: translators: show debugging information on both checkout page and in the log
en: Both
pl: Obie opcje

[ctx: Payment gateway production or test environment modes]
note: translators: environment as in a software environment (test/production)
en: Environment
pl: Środowisko

[ctx: Payment gateway production or test environment modes]
en: Select the gateway environment to use for transactions.
pl: Wybierz środowisko bramki, które ma być używane do transakcji.

en: Connection Settings
pl: Ustawienia połączenia

[ctx: Used in payment gateways configuration]
en: Share connection settings
pl: Udostępnij ustawienia połączenia

en: Use connection/authentication settings from other gateway
pl: Użyj ustawień połączenia/uwierzytelniania z innej bramki

en: Disabled because the other gateway is using these settings
pl: Wyłączone, ponieważ inna bramka używa tych ustawień

en: Card Security Code (CSC)
pl: Kod zabezpieczający karty (CSC)

en: Display the Card Security Code (CSC) field on checkout
pl: Wyświetlaj pole Kod zabezpieczający karty (CSC) przy realizacji transakcji

en: Saved Card Security Code
pl: Zapisany kod zabezpieczający karty

en: Display the Card Security Code field when paying with a saved card
pl: Wyświetlaj pole Kod zabezpieczający karty podczas płacenia zapisaną kartą

note: translators: Placeholders: %1$s - site title, %2$s - order number
en: %1$s - Order %2$s
pl: %1$s – zamówienie %2$s

note: translators: Placeholders: %1$s - site title, %2$s - order number. Definitions: Capture as in capture funds from a credit card.
en: %1$s - Capture for Order %2$s
pl: %1$s – odbiór płatności za zamówienie %2$s

note: translators: Placeholders: %1$s - site title, %2$s - order number
en: %1$s - Refund for Order %2$s
pl: %1$s – zwrot za zamówienie %2$s

note: translators: Placeholders: %1$s - payment gateway title (such as Authorize.net, Braintree, etc), %2$s - a monetary amount
en: %1$s Refund in the amount of %2$s approved.
pl: Zatwierdzono zwrot %1$s na kwotę %2$s.

note: translators: Placeholders: %1$s - payment gateway title (such as Authorize.net, Braintree, etc), %2$s - error code, %3$s - error message
en: %1$s Refund Failed: %2$s - %3$s
pl: Zwrot %1$s nie powiódł się: %2$s – %3$s

note: translators: Placeholders: %1$s - payment gateway title (such as Authorize.net, Braintree, etc), %2$s - error message
en: %1$s Refund Failed: %2$s
pl: Zwrot %1$s nie powiódł się: %2$s

note: translators: Placeholders: %s - payment gateway title (such as Authorize.net, Braintree, etc)
en: %s Order completely refunded.
pl: Całkowicie zwrócono zamówienie %s.

en: Oops, you cannot partially void this order. Please use the full order amount.
pl: Ups, nie możesz częściowo unieważnić tego zamówienia. Użyj pełnej kwoty zamówienia.

note: translators: Placeholders: %1$s - payment gateway title, %2$s - error code, %3$s - error message. Void as in to void an order.
en: %1$s Void Failed: %2$s - %3$s
pl: Unieważnienie %1$s nie powiodło się: %2$s – %3$s

note: translators: Placeholders: %1$s - payment gateway title, %2$s - error message. Void as in to void an order.
en: %1$s Void Failed: %2$s
pl: Unieważnienie %1$s nie powiodło się: %2$s

note: translators: Placeholders: %1$s - payment gateway title, %2$s - a monetary amount. Void as in to void an order.
en: %1$s Void in the amount of %2$s approved.
pl: Zatwierdzono unieważnienie %1$s na kwotę %2$s.

note: translators: Placeholders: %1$s - status code, %2$s - status message translators: Placeholders: %1$s - Payment request response status code, %2$s - Payment request response status message
en: Status code %1$s: %2$s
pl: Kod stanu %1$s: %2$s

note: translators: Placeholders: %s - status code translators: Placeholder: %s - Payment request response status code
en: Status code: %s
pl: Kod stanu: %s

note: translators: Placeholders; %s - status message translators: Placeholder: %s - Status message translators: Placeholder: %s - Payment request response status message
en: Status message: %s
pl: Komunikat stanu: %s

note: translators: Placeholder: %s - Payment transaction ID
en: Transaction ID %s
pl: Identyfikator transakcji %s

note: translators: Placeholders: %1$s - payment method title, %2$s - environment ("Test"), %3$s - transaction type (authorization/charge)
en: %1$s %2$s %3$s Approved
pl: %1$s %2$s %3$s – zatwierdzono

[ctx: credit card transaction type]
en: Authorization
pl: Autoryzacja

note: translators: Placeholders: %1$s - credit card type (MasterCard, Visa, etc...), %2$s - last four digits of the card
en: %1$s ending in %2$s
pl: %1$s traci ważność za %2$s

note: translators: Placeholders: %1$s - payment gateway title, %2$s - message (probably reason for the transaction being held for review)
en: %1$s Transaction Held for Review (%2$s)
pl: Transakcja %1$s została wstrzymana w celu weryfikacji (%2$s)

en: Your order has been received and is being reviewed. Thank you for your business.
pl: Twoje zamówienie zostało odebrane i jest obecnie sprawdzane. Dziękujemy.

note: translators: Placeholders: %1$s - payment gateway title, %2$s - error message; e.g. Order Note: [Payment method] Payment failed [error]
en: %1$s Payment Failed (%2$s)
pl: Płatność %1$s nie powiodła się (%2$s)

en: An error occurred, please try again or try an alternate form of payment.
pl: Wystąpił błąd, spróbuj ponownie lub użyj innej formy płatności.

note: translators: Placeholders: %1$s - payment gateway title, %2$s - message/error
en: %1$s Transaction Cancelled (%2$s)
pl: Transakcja %1$s została anulowana (%2$s)

en: Transaction Type
pl: Typ transakcji

en: Select how transactions should be processed. Charge submits all transactions for settlement, Authorization simply authorizes the order total for capture later.
pl: Wybierz sposób przetwarzania transakcji. Opcja Odbierz przesyła wszystkie transakcje do rozliczenia, Autoryzacja po prostu autoryzuje sumę zamówienia do późniejszego odebrania.

en: Charge Virtual-Only Orders
pl: Pobieraj za zamówienia tylko wirtualne

en: If the order contains exclusively virtual items, enable this to immediately charge, rather than authorize, the transaction.
pl: Jeśli zamówienie zawiera wyłącznie produkty wirtualne, włącz tę opcję, aby natychmiast pobierać środki za transakcję, a nie ją autoryzować.

en: Enable Partial Capture
pl: Włącz częściowy odbiór płatności

en: Allow orders to be partially captured multiple times.
pl: Zezwalaj na wielokrotny częściowy odbiór płatności

[ctx: coordinating conjunction for a list of order statuses: on-hold, processing, or completed]
en: or
pl: lub

en: Capture Paid Orders
pl: Odbieraj za zapłacone zamówienia

en: Automatically capture orders when they are changed to %s.
pl: Automatycznie odbieraj środki za zamówienia, kiedy zmienią %s.

en: a paid status
pl: stan na zapłacony

en: Accepted Card Logos
pl: Logo akceptowanych kart

en: These are the card logos that are displayed to customers as accepted during checkout.
pl: To są logo kart, które są wyświetlane klientom jako akceptowane podczas realizacji transakcji.

note: translators: Placeholders: %1$s - <strong> tag, %2$s - </strong> tag
en: This setting %1$sdoes not%2$s change which card types the gateway will accept. Accepted cards are configured from your payment processor account.
pl: To ustawienie %1$snie zmienia%2$s typów kart akceptowanych przez bramkę. Akceptowane karty są konfigurowane na Twoim koncie firmy przetwarzającej płatności.

note: translators: http://www.cybersource.com/products/payment_security/payment_tokenization/ and https://en.wikipedia.org/wiki/Tokenization_(data_security)
en: Tokenization
pl: Tokenizacja

en: Allow customers to securely save their payment details for future checkout.
pl: Zapewnij klientom możliwość bezpiecznego zapisywania swoich danych dotyczących płatności w celu realizacji płatności w przyszłości.

[ctx: software environment]
note: translators: https://www.skyverge.com/for-translators-environments
en: Production
pl: Produkcyjna

note: translators: %1$s - gateway name, %2$s - <a> tag, %3$s - </a> tag, %4$s - <a> tag, %5$s - </a> tag
en: Heads up! %1$s is not fully configured and cannot accept payments. Please %2$sreview the documentation%3$s and configure the %4$sgateway settings%5$s.
pl: Uwaga! Bramka %1$s nie jest w pełni skonfigurowana i nie może akceptować płatności. %2$sZapoznaj się z dokumentacją%3$s i skonfiguruj %4$sustawienia bramki%5$s.

[ctx: Noun: payment gateway used to process a transaction]
en: Processing Gateway
pl: Bramka przetwarzania

en: Single products
pl: Pojedyncze produkty

en: Cart
pl: Koszyk

en: Checkout
pl: Do kasy

note: translators: Placeholder: %s - external checkout label
en: %s is disabled.
pl: %s wyłączone.

note: translators: Context: Error message displayed to merchants if their store currency is not in one of the accepted currencies by the payment gateway they intend to enable. Placeholders: %1$s - a currency or comma-separated list of currencies, %2$s - opening HTML <a> tag, %3$s - closing HTML </a> tag, 
en: Accepts payment in %1$s only. %2$sConfigure%3$s WooCommerce to accept %1$s to enable %4$s. | Accepts payment in %1$s only. %2$sConfigure%3$s WooCommerce to accept %1$s to enable %4$s.
pl[0]: Akceptuje płatności tylko w %1$s. %2$sSkonfiguruj%3$s WooCommerce w celu akceptacji %1$s, aby włączyć %4$s.
pl[1]: Akceptuje płatności tylko w %1$s. %2$sSkonfiguruj%3$s WooCommerce w celu akceptacji %1$s, aby włączyć %4$s.

note: translators: Placeholders: %1$s - Checkout method label, %2$s - Opening HTML <a> tag, %3$s - Closing HTML </a> tag, %4$s - Opening HTML <strong> tag, %5$s - closing HTML </strong> tag
en: Your store %1$scalculates taxes%2$s based on the shipping address, but %1$s %4$sdoes not%5$s share customer shipping information with your store for orders with only virtual products. These orders will have their taxes calculated based on the shop address instead.
pl: Twój sklep %1$soblicza podatki%2$s na podstawie adresu wysyłki, ale %1$s %4$snie%5$s udostępnia informacji o wysyłce klienta Twojemu sklepowi w przypadku zamówień zawierających tylko produkty wirtualne. W przypadku tych zamówień podatki będą obliczane na podstawie adresu sklepu.

en: %4$s%1$s Notice!%5$s Your store %2$scalculates taxes%3$s based on the billing address, but %1$s %4$sdoes not%5$s share the customer billing address with your store before payment. These orders will have their taxes calculated based on the shipping address (or shop address, for orders with only virtual products).
pl: %4$s%1$s Uwaga!%5$s Twój sklep %2$soblicza podatki%3$s na podstawie adresu rozliczeniowego, ale %1$s %4$snie%5$s udostępnia informacji o adresie rozliczeniowym klienta Twojemu sklepowi przed dokonaniem płatności. W przypadku tych zamówień podatki będą obliczane na podstawie adresu wysyłki (lub adresu sklepu w przypadku zamówień zawierających wyłącznie produkty wirtualne).

[ctx: For the merchant to accept Apple Pay payments]
en: Accept Apple Pay
pl: Akceptuj Apple Pay

note: translators: Allow Apple Pay button on selected display locations (e.g. cart, checkout, product page...)
en: Allow Apple Pay on
pl: Zezwól na Apple Pay w

en: Button Style
pl: Styl przycisku

[ctx: Button style]
en: Black
pl: Czarny

[ctx: Button style]
en: White
pl: Biały

[ctx: Button style]
en: White with outline
pl: Biały z konturem

en: Apple Merchant ID
pl: Identyfikator sprzedawcy Apple

note: translators: Placeholders: %1$s - <a> tag, %2$s - </a> tag
en: This is found in your %1$sApple developer account%2$s
pl: Można go znaleźć na Twoim %1$skoncie dewelopera Apple%2$s

en: Certificate Path
pl: Ścieżka certyfikatu

en: The full system path to your certificate file from Apple. For security reasons you should store this outside of your web root.
pl: Pełna ścieżka systemowa do pliku certyfikatu od firmy Apple. Ze względów bezpieczeństwa należy przechowywać to poza swoim głównym katalogiem serwera internetowego.

note: translators: Placeholders: %s - the server's web root path
en: For reference, your current web root path is: %s
pl: Dla informacji, Twoja obecna główna ścieżka sieciowa to: %s

en: Test Mode
pl: Tryb testowy

en: Enable to test Apple Pay functionality throughout your sites without processing real payments.
pl: Włącz w celu przetestowania funkcji Apple Pay w swoich witrynach bez przetwarzania prawdziwych płatności.

en: Your site must be served over HTTPS with a valid SSL certificate.
pl: Twoja witryna musi być obsługiwana przez HTTPS z ważnym certyfikatem SSL.

en: Your %1$sMerchant Identity Certificate%2$s cannot be found. Please check your path configuration.
pl: Nie można znaleźć Twojego %1$scertyfikatu tożsamości sprzedawcy%2$s. Sprawdź konfigurację ścieżki.

[ctx: Apple Pay]
en: Buy with
pl: Kup z

en: Apple Pay payment authorized.
pl: Autoryzowano płatność Apple Pay

en: Apple Pay payment failed. %s
pl: Płatność Apple Pay nie powiodła się. %s

en: Subtotal
pl: Kwota

en: Discount
pl: Obniżka

en: Shipping
pl: Wysyłka

en: Fees
pl: Opłaty

en: Taxes
pl: Podatki

en: or
pl: lub

en: By submitting your payment, you agree to our %1$sterms and conditions%2$s.
pl: Przesyłając płatność, akceptujesz nasz %1$sregulamin%2$s.

[ctx: For the merchant to accept Google Pay payments]
en: Accept Google Pay
pl: Akceptuj Google Pay

en: Merchant ID
pl: Identyfikator sprzedawcy

en: A Google merchant identifier issued after registration with the %1$sGoogle Pay & Wallet Console%2$s. 12-18 characters. Required in production environment.
pl: Identyfikator sprzedawcy Google wydany po zarejestrowaniu w %1$skonsoli Google Pay & Wallet%2$s. 12–18 znaków Wymagany w środowisku produkcyjnym.

[ctx: Setting title for a multi-select list dropdown of display locations]
note: translators: Allow Google Pay button on selected display locations (e.g. cart, checkout, product page...)
en: Allow Google Pay on
pl: Zezwól na Google Pay w

en: Enable to test Google Pay functionality throughout your sites without processing real payments.
pl: Włącz w celu przetestowania funkcji Google Pay w swoich witrynach bez przetwarzania prawdziwych płatności.

en: Google Pay payment authorized.
pl: Autoryzowano płatność Google Pay

en: Google Pay payment failed. %s
pl: Płatność Google Pay nie powiodła się. %s

en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
pl: Błąd %d: nie można utworzyć zamówienia. Spróbuj ponownie.

en: There was a problem processing your order and it is being placed on hold for review. Please contact us to complete the transaction.
pl: Wystąpił problem z przetworzeniem Twojego zamówienia i zostało ono wstrzymane do weryfikacji. Skontaktuj się z nami, aby sfinalizować transakcję.

note: translators: Example: "Authorize.Net Transaction Held for Review". Placeholder: %s - Payment gateway title
en: %s Transaction Held for Review
pl: Transakcja %s została wstrzymana w celu weryfikacji

note: translators: Placeholders: %s - payment gateway title
en: %s Payment Failed
pl: Płatność %s nie powiodła się

note: translators: Placeholders: %s - payment gateway title
en: %s Transaction Cancelled
pl: Transakcja %s została anulowana

en: Order cannot be captured
pl: Nie można odebrać płatności za zamówienie

en: Transaction authorization has expired
pl: Autoryzacja transakcji wygasła

en: Transaction has already been fully captured
pl: Odebrano już pełną płatność za transakcję

en: Transaction cannot be captured
pl: Nie można odebrać płatności za transakcję

note: translators: Placeholders: %1$s - payment gateway title (such as Authorize.net, Braintree, etc), %2$s - transaction amount. Definitions: Capture, as in capture funds from a credit card.
en: %1$s Capture of %2$s Approved
pl: Zatwierdzono odbiór płatności %1$s w wysokości %2$s

note: translators: Placeholders: %1$s - payment gateway title (such as Authorize.net, Braintree, etc), %2$s - failure message. Definitions: "capture" as in capturing funds from a credit card.
en: %1$s Capture Failed: %2$s
pl: Odbieranie płatności %1$s nie powiodło się: %2$s

en: Pre-Order Tokenization attempt failed (%s)
pl: Próba tokenizacji zamówienia w przedsprzedaży nie powiodła się (%s)

note: translators: Context: A payment is released for a pre-order. Placeholders: %1$s - Site name, %2$s - Order number
en: %1$s - Pre-Order Release Payment for Order %2$s
pl: %1$s – zwolnienie płatności za zamówienie w przedsprzedaży %2$s

en: Payment token missing/invalid.
pl: Brak tokenu płatności lub nieprawidłowy token

note: translators: Context: A payment is released for a pre-order. Placeholders: %1$s - Payment gateway name, %2$s - Either 'Authorization' or 'Charge' (untranslated), %3$s - Payment method type (e.g. 'PayPal', 'Credit Card', etc.), %4$s - Last four digits of the card or account, %5$s - Expiration date of
en: %1$s %2$s Pre-Order Release Payment Approved: %3$s ending in %4$s (expires %5$s)
pl: Zatwierdzono zwolnienie płatności za zamówienie w przedsprzedaży %1$s %2$s: %3$s kończąca się %4$s (wygasa %5$s)

note: translators: Context: A payment is released for a pre-order. Placeholders: %1$s - Payment gateway name, %2$s - Payment method type (e.g. 'Bank Account'), %3$s - Last four digits of the account
en: %1$s eCheck Pre-Order Release Payment Approved: %2$s ending in %3$s
pl: Zatwierdzono zwolnienie płatności za zamówienie w przedsprzedaży eCheck %1$s: %2$s kończące się %3$s

note: translators: Context: Release of payment for pre-order failed. Placeholder: %s - Error message
en: Pre-Order Release Payment Failed: %s
pl: Zwolnienie płatności za zamówienie w przedsprzedaży nie powiodło się: %s

en: Subscription Renewal: payment token is missing/invalid.
pl: Odnowienie subskrypcji: brakuje tokenu płatności lub token jest nieprawidłowy.

note: translators: Placeholders: %1$s - Site name, %2$s - Order number
en: %1$s - Subscription Renewal Order %2$s
pl: %1$s – zamówienie odnowienia subskrypcji %2$s

note: translators: Placeholders: %1$s - payment gateway title, %2$s - error message; e.g. Order Note: [Payment method] Payment Change failed [error]
en: %1$s Payment Change Failed (%2$s)
pl: Zmiana płatności %1$s nie powiodła się (%2$s)

note: translators: Context: Payment made for order. Placeholders: %1$s - Payment method name (e.g. "Credit Card", "PayPal", etc.), %2$s - Last four digits of the card/account used
en: Via %1$s ending in %2$s
pl: Poprzez %1$s kończącą się %2$s

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

[ctx: hash before order number]
en: #%s
pl: nr %s

en: N/A
pl: brak

en: Payment Token
pl: Token płatności

note: translators: Context: Error message. Placeholder: %s - Label of the related value
en: %s is required.
pl: Wartość %s jest wymagana.

en: Unknown Error
pl: Nieznany błąd

[ctx: Generic congratulatory exclamation at the start of a milestone message]
en: Awesome!
pl: Doskonale!

[ctx: Generic congratulatory exclamation at the start of a milestone message]
en: Fantastic!
pl: Fantastycznie!

[ctx: Generic congratulatory exclamation at the start of a milestone message]
en: Cowabunga!
pl: Perfekcyjnie!

[ctx: Generic congratulatory exclamation at the start of a milestone message]
en: Congratulations!
pl: Gratulacje!

[ctx: Generic congratulatory exclamation at the start of a milestone message]
en: Hot dog!
pl: Dobra robota!

note: translators: Placeholders: %1$s - Plugin name, %2$s - Opening HTML <a> tag, %3$s - Closing HTML </a> tag, %4$s - Opening HTML <a> tag, %5$s - Closing HTML </a> tag
en: Are you having a great experience with %1$s so far? Please consider %2$sleaving a review%3$s! If things aren't going quite as expected, we're happy to help -- please %4$sreach out to our support team%5$s.
pl: Czy do tej pory masz dobre doświadczenia z wtyczką %1$s? Rozważ %2$sdodanie recenzji%3$s! Jeśli nie wszystko idzie zgodnie z oczekiwaniami, chętnie pomożemy – %4$sskontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej%5$s.

en: Sorry, you cannot list resources.
pl: Nie możesz wyświetlić listy zasobów.

note: translators: Placeholder: %s - setting ID
en: Setting %s does not exist
pl: Ustawienie %s nie istnieje

en: Sorry, you cannot edit this resource.
pl: Niestety, nie możesz edytować tego zasobu.

note: translators: Placeholder: %s - Error message
en: Could not update setting: %s
pl: Nie można było zaktualizować ustawienia: %s

en: Unique identifier of the setting.
pl: Unikatowy identyfikator ustawienia.

en: The type of the setting.
pl: Typ ustawienia.

en: The name of the setting.
pl: Nazwa ustawienia.

en: The description of the setting. It may or may not be used for display.
pl: Opis ustawienia. Może, ale nie musi być używane do wyświetlania.

en: Whether the setting stores an array of values or a single value.
pl: Określa, czy ustawienie przechowuje tablicę wartości, czy pojedynczą wartość.

en: A list of valid options, used for validation before storing the value.
pl: Lista prawidłowych opcji, używana do sprawdzania poprawności przed zapisaniem wartości.

en: Optional default value for the setting.
pl: Opcjonalna wartość domyślna dla ustawienia.

en: The value of the setting.
pl: Wartość ustawienia.

en: The type of the control.
pl: Typ elementu sterującego.

en: The name of the control. Inherits the setting's name.
pl: Nazwa elementu sterującego. Dziedziczy nazwę ustawienia.

en: The description of the control. Inherits the setting's description.
pl: Opis elementu sterującego. Dziedziczy opis ustawienia.

en: A list of key/value pairs defining the display value of each setting option. The keys should match the options defined in the base setting for validation.
pl: Lista par klucz/wartość definiujących wyświetlaną wartość każdej opcji ustawień. Klucze powinny być zgodne z opcjami zdefiniowanymi w podstawowym ustawieniu dla weryfikacji.

en: Job data key "%s" not set
pl: Klucz danych zadania „%s” nie został ustawiony

en: Job data key "%s" is not an array
pl: Klucz danych zadania „%s” nie jest tablicą

en: Background Processing Test
pl: Test przetwarzania w tle

en: Run Test
pl: Uruchom test

en: This tool will test whether your server is capable of processing background jobs.
pl: To narzędzie sprawdzi, czy Twój serwer może przetwarzać zadania w tle.

en: Success! You should be able to process background jobs.
pl: Udało się! Powinno być możliwe przetwarzanie zadań w tle.

en: Could not connect. Please ask your hosting company to ensure your server has loopback connections enabled.
pl: Nie można było nawiązać połączenia. Poproś swoją firmę hostingową, aby upewniła się, że Twój serwer ma włączone połączenia loopback.
